Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniujka

Start w odchudzaniu - szukam wsparcia

Polecane posty

hej dziewczyny przyznaje sie bez bicia ze troche przesadzilam wczoraj z jedzeniem:( dzisiaj tez zjadlam troche,no coz tak to jest:) ale zycie toczy sie dalej wiec zaczynam od jutra:) a co wyjdzie zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam pomóżcie:( Znacie jakieś sposoby by opanować się i nie jeść?? Mój problem polega na tym że mogę pół dnia nie jeść nic a jak zacznę jeść to nie potrafię skończyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jutra ja się biorę
Czesc Dziewczyki.Od jutra ,na powaznie biore sie za sie.Przytylam 8 kilo przez ostatnie 2 mce,a malo nie wazylam wczesniej.W dodatku,gdy bylam u pana endokryn-ginek. to stwierdzil,ze "ale chyba lekka nadwaga to jest?"...uslyszec to od lekarza to dramat,podczas,gdy sie mi wydawalo,iz tylko sama sobie sie w lustrze wydaje za duza ;( Potrzebuje wsparcia takze.Od jutra koncze z moimi wieczornymi przekaskami,wogle z jedzeniem na noc,tym bardziej z winkiem.Ptrzebuje 10 kilo w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jutra ja się biorę
Sara812-->proponuje gume bez cukru(ilosci niezliczone),ostatnio znalazlam nowa orbit brzoskwiniowa.Slodka.Zabija glod.Poza tym szklanka b.cieplej wody lub tez nabbycie bloonnika spozywczego np.kakaowego-nic wspanialego,lecz po 10 min zapominasz,ze bylas glodna.Mozna tez wciagnac duzo lodowej salaty z oliwa.Lub jaja na twardo.Sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
mogę sie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze jest nas coraz wiecej... no ja zjadlam bulke dzisiaj z szynka... i ogorkiem... a powinnam moj chrupki chleb... jakos szlo mi latwiej jak obsesyjnie nie myslalam o odchudzaniu.... podziwiam u mnie na forum jedna osobe jak ona fajnie sie odchudza niby je ale posiki zdrowe wspomaga sie troszke i dba o urode ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Dzisiaj się ważyłem.Już nie ważę 95kg,a 92,5kg:)A początek od 6.07:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denn jak milo przepraszam ze tak pisze ze ktoras z was jest z waga mniej wiecej jak ja.... ile chcesz schudnac?? a reszta dziewczyn to co??? gdzie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jakos przezylam wczorajszy dzien,pilam wode minerlna,na zakupach prawie zaslablam,zjadlam trzy herbatniki,poza tym nic,dzisiaj czuje sie dobrze,jescze sie nie wazylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natik kochana tylko nie przesadzaj... ja zrobilam wczoraj mezusiowi salatke wynik tego taki ze sama tez zjadlam... cholernie trudno jest mi sie odchudzac jak mezus je normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
czekam mnie ważenie w sobotę rano!mam nadzieje ze jeszcze coś ubędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja zagluszalam glod cola light,co chwilke biegalam siku ale wytrzymalam bez jedzenia:)jestem z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Mam zamiar z 95kg zejść do 75kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że nieżle wam idzie:) Ja też często pije cocacolę light chociaż to takie niezdrowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarka wiem ze to co powiem jest godne potepienia ale najpierw schudnac,niewazne jak a pozniej zaczac jesc zdrowo:) cola light naprawde jest wspaniala takie zdrowe odchudzanie to nie dla mnie,ja musze szybko widziec efekty jak nie to odchodza mi checi,a jak kazdego dnia mi po kilkaset gram ubywa to mam jescze wieksza mobilizacje do dalszej walki dzisiaj glod obudzil mnie o 3 nad ranem,ale nie dam sie,pocwiczylam troche,zmeczylam sie i zasnelam:) bede dzielna!wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natki!! To ile ty jeasz że głód cię budzi?? MI to się nigdy nie zdarzyło. To ciebie kg spadają a mi waga w miejscu stoi od 7 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarka skarbie oj nieuwaznie czytasz nasze forum!!!!ja nic nie jem tylko gloduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazylam sie,69,7:) jestem dumna z siebie:) schudlam jakies 3 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakbym sie ostatnio dwa dni pod rzad nie najdla to byloby znacznie mniej,ale i tak jest spuer,dzis mij trzeci dzien:)trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natki o matko ja bym nie umiała się głodzić racja źle przeczytałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadła anielica
hejka dołączam do was:) mam 162 cm wzrostu i 63 kilo... tydzień temu mialam jeszcze 65:D odchudzajmy się :D je się po to żeby żyć, nie na odwrót!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda! oj ja ja sie fatalnie czuje:( ale zaraz wypije cieple cappuccino ze sodzikiem to sie troche wzmocnie,moje jedyne kalorie w ciagu dnia:) bede dzielna,3 kg wcale nie bylo tak latwo zrzucic,nie poddam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś czuję sie dobrze:) Nie czuje osłabienia. A ile chcesz byc na tej głodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to chyba normalne ze chce sie zawsze wytrzymac jak najdluzej,jak dam rade to jescze conajmniej tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Jutro wskakuje na wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×