Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniujka

Start w odchudzaniu - szukam wsparcia

Polecane posty

hej hej dziewczyny!jak wam idzie?u mnie znowu prawie kilogram mniej,68,9 a jak zaraz pojde jescze raz siusiu to pewnie jescze ze 100 gram odejdzie:) wczoraj nie moglam zasnac,czulam glod ale jednoczesnie wiem ze nie zjadlabym nic,szkoda byloby zmarnowac te trzy dni:) juz prawie 4 kilogramy schudlam,od srody:) w sumie tak jakos bardzo slabo mi nie jest,da sie z tym zyc a nawet samochod prowadzic,jak bede czula ze jest mi naprawde slabo to przstane prowadzic,ale teraz jest ok,mam jeszcze sile na to zeby cwiczyc troche albo potanczyc jak fajna muzyka w tv leci:)) czasem niemam na nic sliy ale jednoczesnie zabieram sie do cwiczen,gdzies tam, w srodku czuje taka radosc ze mi sie udaje jak narazie to o czym tak marzylam:) Aniujka,Chcaca schudnac gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam male problemy ostatnio z synkiem... a ze stresy zajadam to i sie ciastka dostaly w moje lapy... niekiedy mysle ze juz nie uda mi sie schudnac... dziewczyny odchudzam sie tez na swoim forum jestem jako Vampi .... dla chcacych pogadac o duperelach zeby nie myslec obsesyjnie na temat odchudzania zapraszam na www.swiat-kobiet.com/forum jakbyscie mialy ochote to mozemy tam przeniesc ta grupe jest nas juz w sumie spora grupka.... o ile dobrze licze to 1.ja 2.manka24 3.Natik 4.chcąca schudnąć 5.Denn 6.Maddie79 7sara812 8.upadła anielica fajnie by bylo jakby ktoras z was chciala np byc moderatorem dzialu odchudzania... jeden temat przeznaczylybysmy tylko na tygodniowe wazenie ... a moze dla mobilizacji jakis konkurs wymyslimy... ja czasem potrzebuje takich mobilizacji... niestety moja wielka dupa nie spadla ani troszke... za duzo problemow ale moze wspolnymi silami cos osiagniemy kolejne lato a ja w wielkich workach wychodze... TO JAK PRZENOSIMY GRUPE ? CHCIALABYM ZNAC WASZA OPINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki! widze tu małą reorganizacje ale bardzo chetnie sie do was przyłącze. ja tez mam "pare" hehe nadprogramowych kilogramow do pokonania, bede sledzic was na biezaco i mam nadzieje ze wspolne walki przyniosa efekt ;) pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... duzo. ale na poczatek stawiam sobie realny cel 10 kg. jesli zrzuce tyle, pomysle dalej. metoda malych kroczkow. a w sumie uzbieraloby sie ponad 20..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie wiec sie nie przejmuj jakos sobie z tym poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem od jakis 2 tyg w ogole bialego pieczywa- zastepuje je waflami z brazowego ryżu- jest swietnie jesli chodzi o samopoczucie- czuje sie lżejsza mimo ze nie jakigos ogromnego postepu w chudnieciu (2kg), lacze to z w miare rozsadnym odzywianiem, ale bez żadnych rygorow, czasem sobie zjem cos slodkiego tylko CALKOWICIE brak mi motywacji zeby sie poruszac ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! widze , że u Was trochę się dzieję więc i tu zawitam, jeśli pozwolicie Walkę z kilogramami zaczełam wczoraj. Moje parametry - patrz, stopka! A jeśli o pieczywo chodzi to nie jem go praktycznie wcale od dłuższego czasu i jest ok. wcale nie tęsknię :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak tu nie myslec obsesyjnie o jedzeniu skoro powoli uzaleznam sie od Kafe :) a ten watek zdecydowanie mnie interesuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło vanilijka... a ja ponawiam pytanie bo czuje sie olewana.., :( co myslicie o przeniesieniu watku w takim gronie ??? a zawsze jak ktos wejdzie na topik mozna powiedziec gdzie jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem... troszke sie tu juz zadomowiłam... ;) ale jesli wiekszosc sie zgodzi to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniujka twoje zyczenie jest rozkazem:))na jakim temacie jstes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pozalujecie zobaczycie... forum jest cale moje i cale do waszej dyspozycji w dziale o zdrowiu jest dietetyka i tam wiele tematow postarm sie jeszcze nowe pozakladac a ogolnie zalozylam temat o walce z kilogramami rowniez w dziale dietetyki.... http://swiat-kobiet.com/forum/viewtopic.php?p=4557#4557 wedlug waszych pomyslow mozemy ten dzial rozwinac wymieniac sie pogladami o cwiczonkach dietach posilkach itd to i moj pomysl to te wagi co tydzien... Natik widze ze juz sie zarejestrowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiole pewnie tyle ze topik przenosimy na www.swiat-kobiet.com/forum dzial dietetyka - temat :zaczynamy walke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaa
Hej:) Też bym chciała się przyłączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa to zapraszam na www.swiat-kobiet.com/forum tam przechodzimy Natik i Agusioleq juz Vanilijka ty tez przechodz i reszta dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni16
hej Dziewczynki podziwiam Was!:) mam 16 lat, 167 cm wzrostu i waze cos ok 60 kg:(:(:( moge sie przyłączyc?;/ chce zejsc do 50..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop spicie dziewczyny??? jak wam idzie odchudzanie u mnie koszmarnie... juz nie wiem co zrobic chyba znowu przejde na jakies tabletki wspomagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj niedziela chyba n ajtrudniej mi cos robic w niedziele... tzn miec jakas dietke zawsze ktos na cos skusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×