Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta18

Kto szuka?kolezanki mlodej mamki?

Polecane posty

Gość samanta18

Cześć dziewczyny jestem mama dwojga dzieci to ma ochote popisac jasno o swoich przezyciach lub tak jak to jest na codzien w zyciu juz i z naszymi dzieciaczkiami podawajcie numery gg pozdrawiam i sie odezwie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momikaaaaa
czesc ja mam dzidziusia ma 3 miesiace chetnie pogadam gg 8415403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestolatka - mama
Gdzie mieszkacie? Tez bym chętnie pogadala ale raczej z dziewczynami z moich okolic - Łódź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestolatka - mama
Ale ja dopiero przyszla mama - 30 tydzien ciązy to chyba się nie nadaję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaa
Ja Wałbrzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery Dżejn
pozdrawiam Walbrzych:D ja tez z w-cha :D tyle, ze w 32tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery Dżejn
pozdrawiam Walbrzych:D ja tez z w-cha:D tyle ze w 32tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa
Mary to jóż niedługo będziesz mamusią GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rowniez z checia sie przylacze mam 7 miesiecznego szkraba jestem z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa
no to jóż nas pare jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa
już już już już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie no ok:) ja sie nie czepiam,no ale myślę sobie może nie wiesz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya26l niedlugo rodzisz... :) Ja juz po 2 porodch, troche zaluje ze juz mam to za soba, najprawdopodoiej juz wiecej nei bedzie a to takie super przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wspominam mojego porodu jako super przeżycia - potem owszem - ale sam poród to była porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sam porod to wiadomo, corke rodzilam 14 godzin i mysllam ze juz umieram, ale mimo wszystko jak juz sie czuje ze dziecko idzie to juz jest super i to jest niesamowite... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super przeżycie .??/szkoda ze ja tak nie myślę:) wiesz boje sie..:( no ale jeden przeżyłam to i drugi muszę:) a już pobolewa mnie dzisiaj..:) a i rozwarcie mam wiec już nie długo...:)mam nadzieje ze nie dzisiaj,bo jutro na zakupy chcę ostatnie jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya26l Widze ze wychwytujesz wszystkie bledy kafeterianek :) na topicu "Chudnijmy..." równiez :) Chyba polonistka jestes... mam nadzieje ze u mnie nie ma tak drastycznych błedow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya26l ja tez na drugim tak mialam. Jak bylam 2 m-ce przed porodem u gina to mi powiedziala ze mam 2 cm rozwarcia... takze bedzie lepiej zobaczysz. Pozniej okazalo sie ze poród byl wiele lzejszy niz z córcia..:) Powodzenia zycze, oby poród byl szybki, łatwy i bez komplikacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam 12 godzin po czym wtlądowałam na cesarce - tez myślałam że juz czas umierać - nie wiem jak to jest jak dziecko idzie :-( wiem natomiast jak to jest jak lekarz grzebie ci w bebechach i potem je upycha z powrotem ;-) nie polecam - chociaz pewnie juz tylko cesarką będę mogłą rodzić i nie poznam tego uczucia jak sie rodzi sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mykam :( z mezusiem robimy sobie wieczorek filmowy, idziemy robic popcorn nasza nowa maszynka :D Buziaki dla Was i Nadiya trzymaj sie, nie chce nic mowic, ale pewnie jak robisz ostatnie zakupy to zaraz po nich bedzie poród, takze szczescia... Pozdrow dzidzie od kafeterianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i musimy tak kiedys sie zgrac na topicu "chudnijmy..." :) co by sobei troszke poplotkowac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!!!!!!!!!!!!!!!!! ja napisałam i chodziło mi o to ze pięknie ktoś napisał!!! nie było żadnej krytyki!!kurde ładnie wyszło..:( serio ja napisałam ze pięknie to..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×