Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Anula
Dnia 15.10.2008 o 13:51, mpm napisał:

 

Ja leczę prolaktynę od 18 roku życia .Czasami bywa tak że po braniu leków na zbicie prolaktyny skutek jest całkiem odwrotny potrafi nawet urosnąć jeszcze większa.Ponoć też dobrze dużo spożywać witaminy C która pomaga obniżyć wysoki poziom prolaktyny . A co dziwniejsze gdy przestałam brać bo nie było skutku prolaktyna sama mi spadła i zaszłam w ciążę . Dodam jeszcze iż odbycie stosunku seksualnego też powoduje wzrost prolaktyny i to jak  ! To jest sprawdzone i potwierdzone .Stres też ma wpływ na produkcje prolaktyny . Oczywiście trzeba też robić i inne badania tarczyca ,przysadka mózgowa itd Syn ma mój 22 lata a córeczka pod długich staraniach teraz ma 2 lata no róznica kolosalna ale mam córcie i jestem szczesliwa. Przy kuracji Dostinex itd lepiej sie nie starać o dziecko ale dopiero wtedy gdy się okaże ze prolaktyna spadła nawet ograniczyć współżycie które powoduje kolosalny wzrost prolaktyny.   Teraz ostatnio juz mi spadła nawet wycieku z piersi mleka nie miałam Ale gdy doszło do współzycia od razu mi wzrosła jak szalona ! Szczerze wszystkim współczuje walki z prolaktyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, chętnie odsprzedam dostinex 0,5mg (8 tab, całe opakowanie nie rozpakowanie, termin ważności 05/2020). pozostały po leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 19.04.2019 o 16:04, mlodamama napisał:

witam, chętnie odsprzedam dostinex 0,5mg (8 tab, całe opakowanie nie rozpakowanie, termin ważności 05/2020). pozostały po leczeniu.

Witam jestem zainteresowana . Proszę o kontakt na e-mail Vastal@interia.pl dziekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt na e-mail vastal@interia.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostinex 0.5mg

Witam mam na zbyciu dostinex pozostały po leczeniu zainteresowani proszę o kontakt flipper@interia.eu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdddf

kupię dostinex kontakt  1235francja@wp.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi

Ja wspomagałam się żelem prefert vaginal. Starania trwały 6 miesięcy i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfgu

witam kupie dostinex 123slawek1234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90evcia

Witam, mam pytanie, dr przypisał mi dostinex na unormowanie prolaktyny na 4 tyg czyli miesiąc, następną wizytę mam za 4 miesiące. Jak dlugo powinnam go brac? Staramy się o dzidziusia i nie jestem pewna czy przedłużyć branie do czasu nastepnej wizyty czy brać go tylko miesiąc  lub 2? Będę wdzięczna za pomoc.  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość elusia

Witam. Wczoraj pierwszy raz zażyłam Dostinex 1/2 tabletki ( mam brać 2 razy w miesiącu). Zastanawia mnie jedna rzecz czy to ma duże znaczenie w którym dniu cyklu zacznie się brać ten lek? Liczyliśmy z lekarzem, że miesiączka zacznie się nieco później i dlatego kazał właśnie zacząć kurację 15-go. W sumie nie widzę żadnych skutków ubocznych po zastosowaniu tej tabletki. Jedynie nie mogłam zasnąć, ale może przez stres. Byłam zaskoczona, kiedy okazało się, że mam tak wysoki poziom prolaktyny 291,80 ng/ml po MCP. Jak długo stosowałyście ten lek? Wizytę u lekarza mam w lutym a lekarz napisał żeby stosować ten lek do momentu zajścia w ciążę. 

Dodatkowo mam endometriozę na jajniku z jakimiś zrostami, lekarz powiedział, że nie mam zbyt wiele czasu na zajście w ciąże. 

P.S. lek dostinex kupiłam za około 100,00 zł w aptece w Tarnowie. Lekarz mówił, żeby uważać bo jeden kosztuje 400 zł a importowany 100zł. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bochun

Sprzedam casaber 

pisac na mail bochun1990@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2020 o 15:47, tenenit napisał:

Kupię dostinex bromergon lub podobny lek. Kontakt tenenit@vp.pl

Mam 2 opakowania. Jedno napoczęte-zostało 7 z 8 oraz drugie nie otwarte - 8 sztuk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Dostinex 6.5 tabletki. Data ważności 02.2022. matika3@o2.pl najlepiej telefonicznie 501720154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostało mi jeszcze 1 niepełne opakowanie dostinex-u (brak 1 sztuki z 8). Zapraszam do kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×