Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiula81

z 9miesięcznym dzieckiem lepiej nad morze czy w góry?

Polecane posty

Gość asiula81

Dodam że mieszkam w radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9- miiesięczne dziciątko raczej nie pobiega i w morzu też zbyt długo nie może się moczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula81
ja wole morze ale nie wiem czy nie za daleko, góry znacznie bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz tyle sił żeby je
nieść pod górę i z górki no to w góry ale jeśli nie to lepeij nad morze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie osobiście wyjazd z rocznym dzieckiem nad morze był męczarnią, ale wiele zależy od dziecka i Waszych oczekiwań;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula81
a i jeszcze dodam że jestem w 3 miesiącu w ciąży i nie wiem czy można długo przebywac na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz zostawic go pod
opieką kogos z rodziny na ten czas i jecgać? bo raczej z malym dzieckiem sie nie wypocznie a co tu mowić o chodzeniu po gorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W górach są łatwe szlaki, po których można spacerować z wózkiem;):). W ciąży tymbardziej powinnaś unikać wylegiwania się w słońcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm jak moja kuzynka była w ciąży, to właśnie pojechali nad morze z synkiem wówczas ok 5 letnim. powinna siedzieć w cieniu (blondynka, jasna cera), no ale biegała za małym bo to rozrabiaka ;) no i nabawiła się przebarwień i teraz jej się pokazują na słońcu, mimo że używa sun blockerów z najwyższymi filtrami :/ więc najlepiej się nie opalać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asiula
W ciąży wcale nie powinnas przebywać na słońcu, a jeśli już, to zakrywać brzuch. Jesli chodzi o wyjazd, to właściwie nie ma znaczenie czy to góry, bo przecież nie będziesz po nich chodzić z brzuchem i z tak malutkim dzieckiem, a z kolei nad morzem, jeśli puścisz dziecko w piach to strasznie umęczysz się. Najlepiej gdzieś blisko domu, bo podróż w takim stanie nie należy do przyjemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rafinka masz fajne dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w ciazy wlasnie
wylegiwalam sie na sloncu. Uwielbialam to! Niby czemu nie wolno... Zalezy jak kto znosi slonce ;) W piwnicy mialam siedziec :P JA sie dobrze na sloncu czulam zawsze i w ciazy tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gory z tak malym dzieckiem?? bedziesz po gorach lazic maly nie dojdzie o ile w ogole chodzi a juz to widze zebys w takim sloncu z dzieckiem na plecach czy na rekach doszla, bo przeciez wozkiem wjedzac nei bedziesz morze taa czapeczka na glowke w piasku sie pobawi pobawi w wodzie a i ty masz spokoj i umarnowana nie bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my własnie dziś jedziemy nad morze w nocy o 3 wyjeżdzamy mamy do pokonania 550 km i mysle że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ludzie
A wózki i łagodne szlaki? Ja byłam w górach z dwójką małych dzieci:). Byłam też nad morzem i nie ma porównania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×