Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markizaMama

kiedy najwcześniej można dziecko przesadzić do spacerówki??

Polecane posty

Gość markizaMama

j.w:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek
najwcześniej jak skończy 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośrodek jak ośrodek
wtedy kiedy będzie umiało w miarę samodzielnie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaką masz spacerówkę, ale najczęściej wtedy jak sie nie mieści juz do gondoli... ja przełozyłam swoją córkę jak skończyła 6 miesięcy, dodam że spacerówka jest rozkładana na płasko i podnóżek jest przedłużeniem siedzicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy od spacerowki: sa takie od urodzenia, od 3 miesiecy ale i tez od 6 miesiecy. Nalezy dobrac odpowiednia wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizaMama
Moja dziecko ma 7 tygodni i w gondoli zostało 10 cm a wymiary gondoli standardowe.Spacerówka rozkłada się na płasko,chciałabym juz za miesiąc go przesadzić, ale boję się że to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizaMama
wózek 2-funkcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek
oczywiście ze za wczesnie na każdej instrukcji obsługi wózka pisze ze jak dziecko skonczy 6 miesiecy bo twedy juz samodzielnie siedzi a takie malutkie to tylko na kregosłup zaszkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziecko tak szybko nie rośnie wiec jeszcze ze 2 miesiące na pewno bedziesz mogła jeździc gondolą, poza tym w gondoli dziecko lepiej jest chronione od wiatru , poza tym nie będą dziecku przeszkadzać te pasy do zapinania w celu bezpieczeństwa, nie spiesz sie tak z tym przełożeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizaMama
tak tez właśnie myślałam, ale i tak chyba nie dotrwamy w gondolce do 6 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdfdvgfdg
po 4 mcu, synek za Chiny nie chcial w gondoli wył itepe. Przesadzilam do spacerowki: zlote dziecko: wszystko widzial,zadowolony i usmiechniety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje zdanie jest takie....
Im mniej wszystkiego na siłę, tym lepiej. Zatem im dłużej dziecko jeździ w gondoli, dopuki nie siedzi samodzielnie - tym lepiej. Mam synka, kupiłam mu drugą gondolę wyjątkowo dużą i jeździ nadal. Synek niesamowicie rośnie - urósł od urodzenia już 27 cm, a ma 6 miesięcy. Jeszcze samodzielnie nie siedzi, a myślę, że rozsądne jest przesadzanie dziecka do spacerówki, jak już potrafi siedzieć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×