Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

murofa

Jakiego preparatu uzyc na istniejące rozstępy???

Polecane posty

Witam Mam 18 lat i duzy problem z rozstepami na udach i posladkach. Czuje sie bardzo skrepowana jesli mam zalozyc krotkie spodenki spodniczke czy stroj kapielowy bo moja skora wyglada okropnie cale posladki w grubych bialych prozkach jedna przy drugiej. Czy ktokolwiek moglby udzielc mi jakis wskazowek polecic przetestowany preparat? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jest swietny!!! kosztule ok 30-40zl to niemiecki krem nazywa sie ,,frei'' kupisz go tylko w aptece, ale naprawde polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niezle...
to bardzo szybko pojawily ci sie te rozstepy.18 lat i juz? moze to nie rozstepy? tylko sie nierowno opalilas? ja mam 30 lat i dopiero od niedawna mam ale tylko na udach. Za to moim kumpelom wyskoczyly dopiero jak byly w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze
cocoa butter formula jest zkolagenem, elastynom i wit E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaewa
Na istniejące już rozstępy nic nie pomoże! Można je tylko lekko rozjaśnić - nic więcej - niestety. Próbowałam walczyć z nimi przez rok, zrobiły mi się podczas ciąży 9miałam bardzo duży brzuch), skóra aż pękała, mimo stosowania najdrożyszch kremów renomowanych firm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
jakiego byś nie użyła, nic nie pomoże, rozstępom mozna zapobiec, ale jak już są, to tylko skalpel pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *moim zdaniem*
Jak sa czerwone to jest duza szansa, ze sie ich pozbedziesz prawie calkowicie. dieta, troche ruchu, witaminy, peelingi, masaze i kremy. Jestem 4 miesiace po porodzie a rozstepow prawie juz nie ma. Ale to zalezy od wielu czynnikow. Rodzaju skory, ilosci rozstepow, genow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ,ja stosuje już rożne kremy cuda nie widy, można je tylko rozjaśnić ,nic więcej sie nie da...gorzka prawda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×