Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość medicine

Biznes związany ze środowiskiem medycznym

Polecane posty

Gość medicine

Jaki rodzaj działalności związany ze środowiskiem medycznym byłby możliwy do otworzenia i opłacalny, nie mając wykształcenia w kierunku medycznym? Jakieś pomysły lub doświadczenia w tej dziedznie? PS. Panu od Intwaya z góry dziękuje, proszę się nie ogłaszać w tym wątku, jeżeli będę chciał podjąć współpracę z tą firmą napewno się skontaktuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicine
to powyżej nie ja pisałem, ale widać że nawet grzecznie prosząc cię nic to nie daje... bo piszesz że cie ZAATAKOWAŁEM ... a ja po prostu z góry podziękowałem... bo nie jestem zainteresowany współpracą z Intway.... ciekawy jestem czy gdy po przystąpieniu też cię ktoś o coś prosi to czujesz się atakowany i w taki sam sposób odpowiadasz.... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydlaki tańczą
Do autora wątku : możesz zostać dawcą (krwi, spermy, organów do przeszczepu - wybierz sam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicine
no widziałem wcześniej że na każdym wątku związanym z pracą miał coś do zaproponowania, nawet lasce która tipsami się chce zajmować, więc chciałem go z góry uprzedzić że nie jestem zainteresowany, ale widać prośby też na niego nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicine
odezwałeś się zaraz po mojej pierwszej wiadomości, pokaż mi gdzie tam komentowałem głupio twoją działalność. konkret proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicine
popatrz na mój pierwszy post.... powiedziałeś że nie odezwałbys się słowem gdybym nie zaczął glupio koemntowac twoja dzialalnosc, wiec gdzie w mojej pierwszej wiadomosci jest glupi komentarz twojej dzialalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicine
ale ja chce sam go prowadzic i nie zamierzam nikogo do niczego namawiac, tak tylko szukam osob ktore moze maja w tym jakies doswiadczenie, mniejsza z tym masz moze jakies znajomosci jezeli chodzi o materialy budowlane bo brat ma firme budowalna i chce sprowadzac materialy z Ukrainy i Rosji. Z Ukrainy juz kiedys sprowadzal, a jak to teraz wyglada w Rosji, moze masz jakies namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hih
sspieerdalaj złodziejju ruski żebraku w polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicine
pomagać oszuście ruski hahahah dobre sobie :D podkręcałem Cię żeby znowu pokazać ci jakiś debil :D Twojej osranej pomocy nikt nie potrzebuje. Nikt nie chce być naciągniety i strugać z siebei palanta na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahhah pomagać :D ty nam pogać chcesz ???? w naszym kraju imigrancie ???? dobre sobie :D przeceiż ty jestes jak rumun u nas :D pomagać hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×