Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FW545

czy to małażeństwo ma jeszcze sens?????

Polecane posty

Gość FW545
ja na razie nie mam takiego problemu ale moj mąz na każdym kroku zachwyca sie innym kobietami jaka laska itp i kazda kobieta jest łagodniejsza i bardziej wyrozumiala wiem ze to tylko po to zeby mnie wkurzyć ale mnie to bardziej niż wkurza i staje sie bardzo zazdrosna1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie...
moj tez kazda sie zachwyca i kazda troche w jego typie komplementuje i z nia flirtuje, twierdzi, ze tak ma (ale jakos wybiorczo)............ ale laski oczywiscie sa na to lase... a ta z ktora flirtuje to mloda mezatka............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna policjanta.
Wiesz, mi to troche zajelo :) kiedys bylam zajebiscie zawzieta, dumna osoba ;) ale chcialam byc dla niego dobra, kochana. Bylam bardzo czula i kochajaca, ale kiedy przychodzilo co do czego to potrafilam na niego nawrzeszczec, nawtykac ;) ale caly czas sie staralam i po malu dostrzegalam co jeszcze moze byc lepiej :) jak przychodzily jakies gorsze dni, to zdarzalo nam sie rozmawiac o tym co nas boli w zachowaniu drugiej osoby. Rzadko bo rzadko - Moja Milosc to naprawde strasznie zamkniety w sobie czlowiek i ciezko o jakies wyznania ;) ale krok po kroku i po malu do przodu :) wiem jak jest ciężko się czasem powstrzymac, uspokoic, ale traktuj to jako wyzwanie :) na poczatek na przyklad plan tygodniowy :) wytrzymaj tydzien :) na koniec tygodnia zorganizuj jakis romantyczny wieczor we dwoje - zeby byla nagroda :) jeden tydzien, potem nastepny, w koncu sie przelamiesz :) ostatecznie mozesz na wspomaganie brac notte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FW545
Postaram się być bardzie cierpliwa i bardziej czuła nie tylko gdy jest dobrze. Idę więc spac bo moj mąż juz jest w łożku;-) tak gdy jest obrażony przychodzi i obwieszcza mi ze idzie spac!!!!! do mam podobnie: nie przejmuj się faceci tak maja trzeba brać na luz te ich umizgi bo oni robia to specjalnie. A ta nowa koleżanka Twojego mężą na pewno da sobie spokój tym bardziej ze jest młodą męzatką kobiety raczej dąża do budowania związku niż niszczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×