Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alokazja

WALKA Z WAGĄ OD DZIŚ

Polecane posty

alokazja - ja jestem z podlaskiego i mam 18 lat :P trejs - witamy :) napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trejs
no wiec mam na imie Tracey. mam 17 lat i jakies 6 kg do zrzucenia:D odchudzam sie juz od jakiegos czasu ale postanowilam sie do was przylaczyc bo z kims jest razniej a samemy nie bede sie tak pilnowac przez to to cale moje odchudzanie nie bylo skuteczne dlatego bardzo chcialabym zebysmy dzielily sie doswiadczeniem i radami dotyzacymi zrzucanaia zbednych kilogramow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
ja też w końcu zebrałam się w sobie i odchudzan się od dziś:),mam sporo kg po ciąży.Obecnie ważę 70,przy 166cm.Przed ciążą było55(gdzie te czasy?:))Zjadłam dziś 3kanapki z pomidorem, i piję dużo wody,ok.3litry dziennie.Wierzę że damy jakoś radę,Będę zaglądać na forum zawsze tak koło14,bo wtedy dzidziuś śpi:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
a ,dodam jeszcze,że wcześniej straciłam coś ok8kg, do tych 70 i tak zostało.z miesiąca na miesiąc obiecuję sobie że schudnę i nic z tego.Ale tym razem musi się udać,nie chcę być tłusta do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzinę ide na siłownie. W końcu sie zmotywowałam. Kiedyś juz chodziłam ale potem rodzina, dziecko ijakoś sie przestało. Jestem dośc aktywna, pozatym niestety wciąż zajęta ale trzeba wziąść sie za siebie i już!! Szkoda tylko że jedzenie to taka przyjemność... Napiszcie coś dziewczyny o sobie...będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieczyny - miło że z nami będziesz :) może zmienisz nicka na inny bo z tym niewiadomo jak sie zwracac do ciebie :P dziewczyny mam propozycje może stworzymy tabelke z naszymi danymi? ja zaczne: NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL karnita..............180...............80,3........................68 niech powpisują sie dziewczyny które na stałe na tym topiku zostaja a nie przelotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL karnita..............180...............80,3............. ...........68 Julli....................172.............63............................55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karnita- ja tez jestem z Podlaskiego z Białegostoku, a ty skąd?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie do Was dołacze mam 164 cm, waze 72 kilo i moim celem jest 60-tka. Mam na to 3 miesiace czyli wychodzi 4 kilo miesiecznie, mysle ze jest to realny cel. W pażdzierniku wychodze za maż i zamierzam byc w tym szczególnym dniu w koncu normalna, nie za szczupła, nie za gruba dziewczyną. mam 23 lata. Moj dieta polega na niejedzeniu słodyczy, jak czasem sie cos zdarzy to nie panikuje. Nie jesm białego chleba, zóltego sera, tłustych rzeczy. Jem wiecej rano, mało wieczorem. Nigdy nie wstaje od stołu najedzona, zawsze staram sie wstac wtedy gdy mam jeszcze na cos ochotę. Nie licze kalorii, jem poza wymienionymi wyjatkami wszystko tylko sie nie obzeram. Codziennie popijam miete. Juz kilka razy taka dieta odniosła u mnie skutek oczywiscie w połaczeniu z aktywnoscia fizyczna. Jestem studentka i w roku akademickim kiedy siedze na tyłku i wkuwam to przewaznie tyje. W mieiace letnie zas sie pozbywam balastu...tak jest i tym razem niestety...teraz jestem na diecie juz tydzien, dzis poszłam pierwszy raz na fitness:-) pozdrawiam kobietki, zycze wytrwałosci aha ja kiedys wazyłam 100 kilo, dzieku tej diecie prowadzonej z przerwami kilka lat osiagnełam 4 lata temu wage 65 kilo, potem waga mi sie wahała az do teraz w granicach 65-70 kilo, wiec moge powiedziec ze moja dieta jest skuteczna, teraz zamierzam w koncu osiagnac 60-tke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica milo że będziesz z nami :) dopisz sie do tabelki :) poza tym gratuluje ci tak dużego spadku wagi :D będe 3mac kciuki aby sie udało dobic do 60 kg :) julli - jajestem z okolic Białego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL karnita..............180...............80,3............. ...........68 Julli....................172.............63............. ...............55 diablica...............164.............72............................60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL karnita..............180...............80,3............. ...........68 Julli....................172.............63............. ...............55 Alokazja 166 72 60 Wpieprzam krówki ehhh Jestem z zachodniopomorksiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL trejs 165 60 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL karnita..............180...............80,3............. ...........68 Julli....................172.............63............. ...............55 diablica...............164.............72............... .............60 Alokazja................166...........72............:).............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka:P NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL trejs..................165...............60......................52:)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alokazja zostaw te krówki!! jak masz ochote na cos słodkiego to lepiej chwyc za jakies owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski slyszalyscie ze wit c pomaga schudnac :D warto jesc pomidory cytryny i truskawki , moze lepiej to zamiast slodyczy:D przyjemne z pozytecznym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 178 cm, ważę niestety 82 kg, a moim celem jest 66-68 kg. Za miesiąc jadę na wakacje i chciałabym chociaż 6 kg zrzucić, ale nie wiem czy to realne. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) Razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ważko - oczywiście że cie przyjmiemy :) dopisz sie do naszej tabelki jak chcesz zostac z nami na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL karnita.................180...............80,3.........................68 Julli......................172...............63...........................55 diablica.................164...............72...........................60 Alokazja................166...............72...........................60 zielona ważka.........178...............82...........................68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kolacji :) włąsnie zrobiłam bilans mojego całego dnia i wyszło że zjadłam ok 1400 kcal z czego poprzez hula-hop, brzuszki, i sprzątanie spaliłam ok 600 kcal więc dzien jak najbardzi udany :) mam nadzieje że juz dzisiaj na nic sie nie skusze :P P.S. jesli chodzi o te spalone kcal to policzyłam to na jednej ze stron z licznikiem spalonych kcal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda- k
witajcie dziewczyny witam raz jeszcze,ja tylko na chwilkę , macie rację zmieniam nicka,muszę wracać do małej jturo ok.14 -ej na pewno tu wpadnę i napiszę więcej o sobie.Trzymajcie się dziewczyny, walczmyrazem:)pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda- k
'witajcie dziewczyny' to rzecz jasna mój wcześniejszy nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wróciłam z siłki. Jestem zadowolona bo wysiłek jakoś mnie tak pozytywnie nastawił i wiem ż e będe cierpliwa. Siedze cała mokra, bola mnie nogi, ale warto wyglądać pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś nie liczyłam kalorii. Zjadłam dziś niewiele, ale z 10 krówek też. Jutro będzie lepiej, ale mnie brzuch boli ała, ale ejstem głupia :( Ale to stresy i nerwy ehhh Buziaki dziewczyny, fajnie że jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda-k - to jutro nie zapomnij sie dopisac do naszej tabelki :) a ja sie zmotywowałam jeszcze raz i znowu pocwiczyłam :) 15 min hula-hoop i 40 brzuszków :p ale nie takich zwykłych z nogami zgiętymi w kolanach tylko tym razem nogi zarzuciłam na parapet tak mniej więcej pod kątem 45 stopni i wiecie co wam powiem... te brzuszki sa o wiele cięzsze niz takie zwykłe... takich zwykłych zrobiłam 100 i nie byłąm zmeczona a tych z parapetem zrobiłam 40 i normalnie jestem wykaczona... teraz tylko kapiel, peeling kowowy i balsamik ujędrniający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z 1,5 godzinnej przejażdżki rowerowej. Postanowiłam, że o 18 jem ostatni posiłek, więc już się robię głodna, ale do rana muszę wytrzymać! Ile brzuszków trzeba robić, żeby były jakieś efekty? A może ta osławiona 6 Weidera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tak mysle 50 - 60 dziennie i po miesiacu będa efekty napewno co do a6w to hmmm niby dobre ale bardzo ciezkie i monotonne... ja wytrzymałam 7 dni... dalej nie dałam rady... niedobrze mi było po tych ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:-) ja dzis wszamałam lody, ale nieduzo i to było dawno, tak wiec na noc mam zoładek pusty i tego sie trzymam dzis byłam na fitnessie jutro ide na silownie - konkretnie na bieznie tylko ona mnie interesuje jak myslicie od biegania nogi sie wysmuklą?? bo panicznie sie boje ze powieksza mi sie moje juz i tak za duze łydki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnita bo to własnie o to chodzi, zeby cwiczyc to co sie lubi - ja lubie chodzic na fitness i dlatego kupiłam karnet, tam jest tempo, motywacja - oprócz Ciebie wymachuje nogami np. 15 dziewczyn i nie ma czasu na nude, w domu mi sie po 10 minutach nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×