Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alokazja

WALKA Z WAGĄ OD DZIŚ

Polecane posty

dziewczyny wiecie co zastanawiam sie nad dieta 10-dniowa... nie dlatego że na niej kg szybciej leca ale potrzebuje jakiegos oczyszczenia organizmu... poprostu bardzo czesto jak zjem cos to mnie strasznie brzuch boli... i przechodzi dopiero ja wypije 1/2 litra zaparzonej mięty i kropelki zoładkowe... co o tym myslicie? pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski i nowe laski :) Ja źle zrobiłam poszłam wczoraj znów na siłownie. Dałam sobie taki wycisk że dziś ledwo chodzę. A umówiłam sie jeszcze na 16 na siłkę z koleżanką. #majcie kciuki bym nie padła. U mnie jakoś sie dieta trzyma.(narazie) Chociaż wczoraj miałam zachcoianki to wytrzymałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka lasencje!! Jak tam wasze samopoczucie?? U mnie dziś jakoś lepiej niż wczoraj tzw samopoczucie lepsze. Jestem na diecie od soboty ale kg nie spadają:( Chyba musze więcej ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastja
160 i 60 kg... pewnie juz nadwaga. odchudzam sie, ale nie katuje. nie jem slodyczy i nie przegryzem czegos miedzy posilkami no i kupilam sobie l-karnitynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) u mnie tak samo tylko że od poniedziałku waga stoi w tym samym miejscu i nawet nie drgnie.. w sumie to dobrsze bo jestem 2 dni przed @ i tak normalnie powinnam juz wazyć 3 kg więcej a skoro waga stoi w miejscu... :) nastepne ważenie po @ czyli hmmm za ponad tydzień :P odezwe sie wieczorkiem :) 3majcie sie dzielnie cały dzień! buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od soboty to już 5 dzień a waga nic:( Wściekła jestem ale poczekam do jutra co będzie jak dziś dużo poćwiczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamujcie sie!! Wszystko przyjdzie w swoim czasie. Ja schudłam juz o 1.3 kg. A to mój 3 dzień diety.Ale dziewczyny naprawde sie katuje. Mam zamiar tak przez 1.5 miesiąca na takiej ostrej diecie a potem juz przestawie sie na diete \"na całe życie\" czyli mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
Hej dziewuszki! U mnie samopoczucie super. Jestem po brzuszkach i skakance. 157 cm 8.07.08 - 60,5 kg cel 1 - 55 kg cel 2 - 53 kg cel 3 - 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez ok. wlasnie robie se wywar z ogonkow czeresni-podobno pozwala pozbyc sie paru zbednych kilogramow i dziala oczyszczajaco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
NICK..................CM.........KG POCZĄTKOWE.......GŁÓWNY CEL olenk_a..............157...............60,5............. .........50 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara własnie dlatego zeby miec motywacje to chodze do klubu fitness na tych zajeciach juz sie postarają instruktorki zebys sie nie leniła:-))) karnita - dieta oczyszczajaca jak najbardziej organizm Ci bardzo podziekuje:-)) ja przed chwla wypiłam ajerkoniaczek, ale ja sie nie katuje dieta, po prostu jem inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wittajcie...
można się dołączyć? od jutra chciałam przejść na dietę. Najpierw było, że od lutego, potem od marca, potem od maja a teraz jak widać już jest lipiec a ja ciągle od jutra na dietę przechodzę :O Tym razem mam nadzieję, że się uda. Ważę 73 kg przy wzroście 170cm. Chcę zejść do 50 kg. Mam nadzieję, że powoli mi się to uda. No i potrzebuję wsparcia kogoś, kto też jest na diecie, dlatego chętnie przyłączę się do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka była
to ja tez chce zgubic 5 narazie 2 lata temu zgubiłam 25 wiec mysle ze dam rade rozłoze nz 2 m-cce 173 75kg bedzie70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Widzę że nieźle się trzymacie:) Julli->gratulacje ubytku wagi:) witam nową:) widzę że mamy podobny cel i ten sam wzrost:) też miałam około 73kg na początku roku a teraz mam 60 da sie schudnąć serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane jak tam dzień minał? ja to dzisiaj na pizzy byłam... dlatego ta pizza to był mój jedyny posiłek dzisiaj :p od poniedziałku planuje diete 10-dniowa... musze sie oczyścic bo czasami juz poprostu nie wyrabiam z tym bólem brzucha... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm skąd ja znam takie przechodzenie na diete "od jutra" kurcze u mnie sie to ciągnie od 1.01... poprostu żałosne... ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ta dieta 10-dniowa?? Oprócz tego że trwa 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
dzisiejszy dzień zaliczam do dobrych, podjadlam kilka paluszków z synusiem, ale za to duzo ćwiczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też od jutra mam od wielu lat...a raczej od pierwszego kazdego miesiaca:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoj dzien tez moge aliczyc do dobrych ale wiem ze mogloby byc lepiej;] dlatego jutro bardziej sie postaram:) tylko ze juz nie mam pomyslu co zjesc bo jogurty serki wiejskie warzywa i owoce mi sie znudzily;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trejs a powiedz od czego tyjesz?? od normalnego jedzenia czy obzarstwa?? Pytam, bo sa osoby które ciagle stosuja głodówki i nieprawidłowe diety i w koncu zwykła kanapka ich tuczy moze bedziesz jesc normalnie sniadanie i obiad a na kolacje warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trejs to Ty masz wage 60 kilo przy 165?? Ja mam taki sam wzrost i Twoja waga to mój ideał, mozesz mi podac jakie masz wymiary teraz, jaki rozmiar nosisz?? wiem, wiem waga to tylko waga ale ja tak tylko orientacyjnie chciałam wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pwoeim tak kiedys (jakis rok temu) kiedy w ogole nie wiedzialam jak to jest sie odchudzac itd postanowilam znalezc jakas diete w necie bo nie mialam pojecia co jesc zby schudnac wtedy zastosowalam diete kopnehaska dzieki ktorej mialam duzo schudnac, po 5 dniach skoczylam z nia bo zemdlam (zapewne z pwoodu ajdlospisu) pozniej stosowalam glodowki itp. i po doswiadczeniu efektu jojo juz wiem ze glodzenie sie to bezsens dlatego zrobilam se wlasna diete 1000kcal wyeleminowalam slodycze i fast foody, tlyko niestety zostal mi juz ten nawyk (po przeczytaniu wsyztskich artykolow w necie na temat odchudzania) niejedzenia ziemniakow, makaronu...jednym slowem normalnego zarcia;] no i praktycznie lece na niskokalorycznym jedzeniu ktore juz mi sie troche nudzi:P a co do wymiarow to tak: talia 71cm pas (w moim przypadku boczki:D) 82cm biodra 96cm ja do swojej wagi nic nie mam bo bardziej patrze cm i na to jak wygladam ogolnie a nie ile waze a moim celem jest pozbycie sie sadelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta 10-dniowa to bardziej dieta oczyszczająca : 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień, woda 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień, woda 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach, woda 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach, woda 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień, woda 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień, woda 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach, woda 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach, woda tylko tak mysle te jajka to zamienie na jogurty naturalne :P bo po jajkach to mnie gdzies skręca :p i jeszcze każdego dnia rano zjem activie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artykulow o tak mialo byc hehe:) a a rozmiar mam 36 albo 38 i s albo m ale naprawde sie tym nie sugeruj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trejs ja tez po przeczytaniu tych wszystkich artykułów i świetnych porad na temat zdrowego odżywiania, odchudzania itd mam wstręt do marakonu, białego ryzu i ziemniaków, słodkich napojów, gazowanych, soków... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnita a nie boisz sie ze po tej diecie oczyszczajacej rzuciasz sie na jedzenie? w sumie ja sama zastanawialm sie nad oczyszczeniem:D tlyko ze boje sie co bedzie po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje sie tego bo po pierwsze nie mam zamiaru pić np. 1 kefiru na cały dzien tylko ok 5-6 albo i więcej (zalezy od tego czy będe głodna czy nie) a kefir naprawde zatyka po drugie odrazu po tej diecie przechodze na diete 12-dniowa w której wprowadza sie poszczególne produkty oto ona: dzień 1 i 2 - jemy owoce, warzywa, soki, można też owoce suszone, pijemy dużo wody, herabatek ziołych. dzień 3 i 4 - można dodać 0,5l naturalnego jogurtu, kefiru lub maslanki. dzień 5 i 6 - włączamy do jadłospisu razowe produkty zbożowe- kasze gryczana, ryż dziki, makaron razowy, gruboziarniste pieczywko, chleb razowy, otręby, płatki owsiane. dzień 7, 8 i 9 - do jadłospisu wkracza mleko, chudy twraóg, jaja dzień 10, 11 i 12 - jemy też ryby i chude mięsko. więc nie rzuce sie na jedzenie i mam nadzieje że to w końcu pomoże... i ten cholerny ból minie... a jak skończy sie dieta 12-dniowa to jade dalej z 1500-1600 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tez czy tego kefiru nie zamienic na jogurt naturalny (szczerze mówiąc bardziej mi smakuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trejs a powiedz mi prosze ile masz w biuscie i udach?? Przeprazam, ze jestem taka nachalna, ale ja własnie do 60 daze i to dla mnie bardzo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×