Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alokazja

WALKA Z WAGĄ OD DZIŚ

Polecane posty

Bierznia jest ok, ale nie wystarczy tylko 1 ćwiczenie, by wysmuklić nogi. Ja wczoraj ćwiczyłam fajne ćwiczenia na nogo na siłowni, które wcale nie są męczące. Do tego komplet ćwiczeń na brzuch.Siłownia motywuje do spróbowania nowych cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Popadam przez Was w kompleksy ;) Bo ja póki co nie ćwiczę. Ciężko mi się zmobilizować by iść gdzieś samej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee ja tez sie chyba zalamie wczoraj tak swietnie mi szlo... do wieczora.x/ ale coz dzisiaj pelna kontrola przed chwila skonczylam skakac na skakance (podobno bardzo dobra na \"boczki\") a zjesc zjadlam platki fitness w planach mam jeszcze zupe grzybowa:D jakis jogurt i nie wiem moze kromke razowca z pomidorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewzyny :)musze wam sie do czegos przyznac... wczoraj o godz 23 wszamałam 2 kanaplki... :/ nie mogłam wytrzymac tak mnie z głodu skrecało... ale poszłam spac 2.30 wiec 3,5 godz po tych kanapkach... dzisiaj juz nie dopuszcze do czegos takiego! ja to moze sie zmotywuje do siłowni al bo fitnessu jakiegos ale od wrzesnia jak kasy będe miała troszke więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 170 i ważę 60kg chcę schudnąć do około 50kg. Jestem na 1 fazie SB juz 4 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trejs nie ma co sie załamywać :P ja mam tak samo że wieczorem mnie nachodzi ochota na wszystko :P ale trzeba z tym walczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla sila wyzsza bo mamuska zrobila sernik hehe dla mnie najlepszym sposbem na niepodjadanie jest pusta lodowka znaczy sie nie moze tam byc nic na co mialabym ochote wtedy jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czuję się właściwie OK. Lekkie osłabienie i senność:) Najbardziej w 1 fazie brakuje mi jogurtów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jakoś idzie dobrze. Dziewczyny- zakaz jedzenia po 18 bo nigdy wam sie nie uda. Jak już 1 dzień na diecie folgujecie ... Ja dziś po śniadanku, na obiad udko pieczone bez niczego ina kolację jogurt. A jak chcecie powstrzymać głód to popijcie wodą łyżkę otrębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie czy otręby coś dają na odchudzanie??To podobno takie niedobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt sa dosyc niedobre ale jak popijesz je woda to ci \"urosna\" w zoladku i bedziesz czual sie najedzona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem ze bieznia to za mało ja jeden dzien chodze na fitness - głownie na cwiczenia na brzuch uda i posladki a dla odmiany dnia kolejnego ide na bieznie pobiega plus obowiazkowo te fotele na któryc sie rozciaga nogi na bok ja juz 8 dzin na diecie, straszneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica ale ty masz zapał do ćwiczeń aż ci zazdroszczę:) mi sie w ogóle nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie jestem z siebie dumna (tak na 90%) nie zjadlam nic nadprogramowo a wam jak idzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi fatalnie znaczy nic słodkiego chleba itp Ale co dzień chce mi sie bardziej jeść:( i zawsze zjem to więcej kiełbaski szynki czy orzeszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
Cześć dziewczynki! Startuję z wami. Moja waga to 60,5 kg a waga przed ciązą to 49 kg. Mój pierwszy cel to 55 kg a potem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
Dzień zaczynam od szklanki wody z cytrynką, piję czerwoną i zieloną herbatę, brzuszki, skakanka, ostatni posilek do 18 godziny i dwa razy w tyg. peeling kawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
Jestem malutka bo 157 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenk_a widze ze mamy podobny sposob na odchudzanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenk_a
Nigdy sie nie odchudzałam ale moj synuś niedługo skonczy 1,5 roku a moja waga stoi w miejscu, ponad rok karmilam piersią i po karmieniu myslalam ze jakos zlece na wadze a tu nic. Dlatego cos musze zrobic w tym kierunku i juz.A razem raźniej no nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski :* olenk_o witam w naszym gronie :) fajnie że jestes z nami :) dzisiaj mi wyszło ok 1400 kcal a co do ruchu to 20 min hula-hoop i 2,5 km pieszo :P no i wygibasy na łóżku z facetem hehe to chyba tez do ćwiczeń sie zalicza :D więc dzien udany hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze raźniej!! To masz sie falnie ja musze całe życie walczyć z tłuszczykiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×