Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on43125

szukam dziewczyny, która...

Polecane posty

Gość on43125

chcialaby byc przeze mnie podduszana lub zeby mnie dusila. Ja wiem, ze dla niektorych moze byc to nienormalne, ale mnie osobiscie duszenie drugiej osoby podnieca i moze jakas dziewczyna tez to lubi i bylaby zainteresowana kilkoma spotkaniami ze mna. Tylko prosze nie wpisywac glupich komentarzy, bo ja pisze powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka z ADHD
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka z ADHD
widze, ze coraz wiecej szajbusow tu siedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2088
Aja lubie takie zabawy w lozku! Uwielbiam jak facet mi pokazuje jaki jest silny w lozku! Mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...dzisiaj w "Rozmowach w toku" był wywiad z kobietą, która zamordowała kogoś dusząc....zaprzeczała,że czuła przyjemność... Masz skłonności SM to idź na taki czat albo portal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiscieeeeeeeeeeee
hahahhahahahahahahahh ja o niczym innym nie marze.....niż zginąć z ręki jakiegoś dewianta...w te własnie romantyczny sposób....uduszona....eh rozmarzyłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on43125
Ale ja nie pisze o uduszeniu ani o usmiercaniu innej osoby. Tylko o podduszaniu z ktorego oboje czerpalibismy podniecenie. Uwazam, ze jak dwie osoby tego chcą, to nie jest nic złego ani nienormalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krutch
moge sie zalozyc ze w niedalekiej przyszlosci napadniesz na jakąs i ją UDUSISSZZ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z magla
Mam węża boa imieniem Pimpuś oraz poduszkę z prawdziwego gęsiego pierza, daj znać czy cię to podnieca............... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×