Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkax

co znaczy ten wynik testu?

Polecane posty

Gość kitkax
ok dam Wam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze tej bety nie zrobiłaś. Tak jak ktoś pisał lekarz może nie stwierdzić jeszcze ciaży i tak Cię na bete wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitkax i jak tam dzisiejszy wynik testu? Mam nadzieje, że podzielisz się wiadomością o 2 kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkax
dziewczynki jade na 12 do ginekologa:) zobaczymy co mi powie- przy okazji beda wyniki na prolaktyne i inne czy jest wszystko ok Do usłyszenia po południu:* 3majcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkax
Edusia, a testów już robić nie bede- strasznie mnie stresują Wole już beta hcg zrobić ale najpierw pani gin Buziorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów masz racje. Pare miesiecy temu zrobiłam tes i wyszedł pozytywnie. cieszyłam sie jak dziecko. Jak poszłam do gina i zrobił mi USG to sie okazało, ze wcale nie byłam w ciązy :( Od tego czasu postanowiłam, że bede robic tylko bete. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
A wiec.... niczego sie nie dowiedziałam, oprócz tego ze wyniki mam dobre Gin mi powiedziała ze za wczesnie by sprawdzic czyw ciazy jestem a po drugie pow ze na bete to najwczesniej amm isc za 2 tyg - głupota- jak do tego czasu okresu nie odstane to logiczne ze to ciaza bedzie Okresu wciaz brak wiec pozostaje czekanie Chciałam włosy farbowac w poniedziałek i teraz nie wiem co mam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja na Twoim miejscu już teraz zrobiłabym bete. z tego co wiem to jeśli jestes w ciązy, to beta Ci to wykaze juz w dniu @ na 100% Sama nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do włosów to poczekałabym, aż wszystko sie wyjasni. Masz jakieś objawy ciąży, oprócz spóźniającego sie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamarkaH
Przecież w ciąży można farbować włosy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
w sumie to mnie ciągle bolą jajniki - najbardziej to lewy, i mam twarde piersi- mąż jak dotyka to krzycze hehe bo bolą:( a tak poza tym staram sobie wmawiać ze dobrze sie czuje bo nie chce sobie objawów ciąży przypisywać bo zmeczona jestem ale to pewnie pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... objawy moga być wyimaginowane. Sama też sie wkręcam jak mi @ spóźnia:) ale nie czekaj 2 tygodni bo oszalejesz dziewczyno. Dla świetego spokoju zrób bete. Bedziesz wiedziec wtedy na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
no ale najwczesniej to znowu bete zrobie w poniedziałek..... bo laboratorium nieczynne Żałuje ze wczoraj nie zrobiłam jak krew pobierali mi :( ale byłam pewna ze pani gin. mi coś powie Zobaczymy... uciekam z forum odezwe sie w pon lub jak sie okres pojawi;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
Dziewczyny!!! na beta hcg ide w srode ale juz nie wytrzymałam-bo ile można czekać i zrobiłam wczoraj popołudniu test i .............. wyszły 2 kreski ;D ta druga wyszła prawie jak ta pierwsza-moze troszke bledsza:D Więc chyba moge sie juz cieszyc bo chyba jestem w ciąży( no i okresu brak a to juz 5 dzien sie spoznia) huraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moje Gratulacje!!!!! Cieszyć się już możesz, a beta tylko potwierszi to co już wiesz :) Naprawde się ciesze, że Ci sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
dziekuje Edusia:* 3 maj kciuki teraz zeby bylo wszystko ok:) jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że bedzie dobrze... maluszek juz tam sobie rośnie, wiec musisz na siebie uważać... nio i oczywiście zdrowo sie odrzywiać... a tak tam Twój partner zareagował na tą wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
moj mąż sie wzruszył bardzo:) ja w sumie też beczałam ale to są emocje A potem cały dzień sie uśmiechal i nie umiał uwierzyć:) ciągkle nie potrafimy uwierzyc ze sie tak od razu po ślubie udało -bo przed nie chciało hehe Jestesmy bardzo szczesliwi i sie przyzwyczajamy:) teraz tylko dbac o siebie:) musze odwołac fryzjera a mam juz takie odrosty hohohohoh a tu 3 miesaice jeszcze trzeba wytrzymac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje. Mocno trzymałam kciuki :D mój maż jak się dowiedział to jak nie pije praktycznie wcale to się z naszą przyjaciołką upili z radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia23niemcy
mi tak samo wyszlo najpiew 1 kreska wyrazna i druga blada po tygodniu powtorzylam i wyszly 2 :) obecnie ejstem w 10 tygdodniu wlosy mozesz farbowac po 12 tygodniu sama tez czekam hehee gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rewelacja :) Bardzo sie cieszę że sei wam udało. Ja z narzeczonym bede za miesiąc "pracować" nad prezentem ślubnym :-) Tez mam nadzieje ze sie uda... A co do włosów... ja to mogłabym chodzic z ttttaaaaaakkkkii odrostami :-) Czego sie nie robi dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurkowa panienka
Edusia uciekam na topic dwie kreski marzec 2009 powodzenia zycze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dljfie
Autorko, gratuluję :D No i mówiłam że to ciąża :D Wspaniale :) wszystkiego naj naj życzę :) I Wam też kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
ciesze sie razem z Toba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×