Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkax

co znaczy ten wynik testu?

Polecane posty

Gość kitkax

otóż robiłam sobie 3 dni przed okresem-cykle mam regularne i wyszło mi jakby negatywnie ale po przyjrzeniu sie widać bladą drugą kreskę Co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórz test za 3 dni, jak minie termin okresu. taka blada kreska widoczna pod światło jest na nim zawsze dopiero gdy zmieni kolor choćby delikatnie się zabarwiając można mówić o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
dzięikuje agatko za odpowiedź, mam nadzieje ze bedzie pozytywny!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
halo czy ktoś jeszcze mi coś powie????????????????????? :(:(:(:(:(-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tylko cien 2 kreski... jestem w 8 miesiacu :D poczekaj do terminu miesiaczki i zrob test albo zrob beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
Mamani- oby ze mną tez tak było!! bo ja też mam taki cień, na początku to nie widziałam tego cienia ale potem sie zrobił Taki troche ciemniejszy niz tło testowe, pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dljfie
jesteś w ciąży. Mi za każdym razem te kreski tak anemicznie wychodziły, takie ledwo widoczne, moim kuzynkom też. Ogólnie w mojej rodzinie kobiety miały te kreski anemicznej barwy a za każdym razem były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dljfie
Gratulacje :D Ale dla własnego spokoju zrób jeszcze jeden test. Ja tam nie czekałam kilku dni, tylko robiłam zaraz na drugi dzień :D I kreska była ciut ciemniejsza niż w poprzednim teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
może to głupio zabrzmi ale jak robiłam test wczoraj wieczorem to też chciałam zrobic rano ale na tym samym teście- pewnie sie tak nie robi bo zreszta i tak nic nie wyszło więcej ale chyba za wcześnie na następny, może dzisiaj wieczorem zrobie- obym okresu nie dostała!!!! dzieki kochana dljfie oby tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
dziekuje Wam za słowa otuchy:* może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam bardzo bladą druga krechę, w zasadzie cień tej pierwszej. była widoczna tylko pod światło. Ale poczekaj do dnia spodziewanej @, bo niestety 50% ciąż w tym dniu ulega samoistnemu poronieniu.Oby w twoim przypadku było inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba ciąża. tak jak ktoś radził kolejny test za 3 dni - kreseczka powinna byc mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
kurde dziewczyny a jak nic z tego nie będzie, to będzie mi przykro:( bo jak zobaczyłam ten cień, to jakby nadzieja:( ja jużn nawet miałam sen, że mam brzuszek i mój mąż też dzisiaj ze miał syna i sie z nim bawił hihihi ohhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linetka
Jeśli kreska ukazała sie po czasie okreslonym w ulotce np. po upływie kilkunastu minut, choć do kazedego testu jest przypisany inny czas, to wynik nie jest już ważny. Mnie wyszła bardzo blada kreska, ale w czasie opisanym w ulotce i dopiero drugi test potwierdził ciążę. Lepiej powtórz badanie w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka kreska oznaczała ciążę. wiem co przechodzisz bo też bardzo chciałam żeby test był pozytywny s tu tylko takie nie-wiadomo-co. Kup test innej firmy i zrob. Mi na drugi dzien od tego pierwszego na innym tescie juz wyszla wyrazniejsza ta kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
linetka! zwykła kreska wyszła od razu gruba ciemna, po 5 min zauwazylam bladziutką bardzo.... ledwo widoczną, ale była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeaaa
i jak? powtorzylas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linetka
W takim razie myślę, że jest szansa na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkax
:(:(:((:(:(:(:(:(:( zrobiłam rano test, kreski brak:( moze jest ale wyimagowana raczej:( a spcejalnie kupilam z innej firmy Miałam taka nadzieje, jak mi jest żle:(:(:(:(:(:(:(:(:(:i smutno:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się!!! następnym razem się uda :) a może ciąża jest jeszcze bardzo malutka i tamten test był dokładniejszy, czulszy. nie nakręcaj się tak to bardzo przeszkadza w zajściu. życzę powodzenia w dalszych starankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki i dopiero testuj jeszcze z dzień dwa później. I nie łam się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda29
mi wyszlo tez tak jedna czerwona druga blada przyjelam to za negatywny wynik potem zrobilam za tydzien znow i mialam 2 kreski wiec poczekaj moze za malo czasu minelo i dlatego ta druga jest slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
dziewczyny jak wczoraj robiłam test to mowilam Wam ze wyszedł całkowicie negatywny(bo patrzyłam na niego chwilę i zadnej bladje kreski nie widziałam (test robiłam o 5:30) jak przyszłam z pracy to ta kreska co wskazuje ciąże była blada ale wyrażna nawet z odległosci Okres miałam dostać wczoraj- jeszcze nie dostałam... może jest nadzieja:):):):):):)):):):):):) dzisiaj poszłam sobie zrobić takie badania podstawowe i chciałam zrobic beta hcg ale wynik bylby jutro a jutro to ja sobie do gin pojde Kurde zeby sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitkax test jest pozytywny jeśli kreska pojawi się do 5 minut potem wynik jest już nieważny na tamten test nie patrz a jak okresu nie będzie to zrób nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że wszystko bedzie dobrze :) testy też czasem zawodzą. Życzę miłej wizyty u fryzjera :) (widziałam, że wczoraj zaglądałaś na topik ***Caroline***) Muszę sie z Tobą zgodzić, odrosty są strasznie denerwujące. Życzę powodzenia z tymi wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkax
tylko ze ja nawet nie wiem kiedy ona sie pojawiła bo z rana był półmrok wiec ewentualna blada kreska byłaby niedosttrzegalna a ja patrzyłam na test chwileczke jak tylko pokazalo bez bladej kreksi i wyszlam do pracki ehhhhhh wiecie co.... nie ma sensu sie przejmowac i zadreczac co am byc to bedzie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata ma racje, odczytywanie wyniku po czasie (nawet gdy pojawi sie 2 kreska) nie jest dobre. Jutro będziesz mieć wyniki badań to wszystkiego się dowiesz. Uśmiechnij się-będzie dobrze. Jesli nie tym razem to następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... źle Cię zrozumiała. Myslałam ze jednak zrobiłaś betę i wyniki beda jutro. Wiesz ja się troszkę obawiam, czy nawet jesli jestes w ciązy to Twój gin to stwierdzi. Moze być jeszcze troche za wczesnie. Zrób jeszcze raz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×