Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość BEZPOLOTU
Majeczka zapraszam do Krakowa:) Kiedy tylko będziesz chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
he he he mnie ostatnio mój 6 lat młodszy kumpel miłośc wyznawał:D naprawdę dziewczyny urocze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
MAJA ALE JA CHCE AKIEGO Z POCZUCIEM HUMORU CO BY ROGAL Z BUZI MI NIE SCHODZL SZKODA ZE TAK DALEKO MIESZKAMY TO BYSMY JAKIS SABACIK URZADZILY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu, a niech tam, podaje ci mojego maila, bo kto wie, moze uda mi sie niebawem do Krakowa przyjechac. W razie co, napisz do mnie :) Moj mail: oszalamiajace.kalesony47@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
MAJA LOGIN ZABOJCZY:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Majeczka spadłam ze śmiechu pod stół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
OKI KOBIETKI MYKAM SPAC BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ale dzięki za maila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ja też już zmykam, bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
czesc kobity, kurde szkoda że z Wami wczoraj do późna nie mogłam pogadac, wiecie jak zwykle u mnie dziecko by mi podejrzało.... rezolutna, hahahaha myslisz że ja bym ciasto sama zrobiła ???? no co ty w życiu francuskie gotowe kupie hahaha ... Słuchajcie dziewczyny dzieki za zyczenia urodzinowe, co prawda to nie było wczoraj ale w kazdym razie na jesień... nie podam daty bo mnie zidentyfikuja hahahah, Przylazłam sobie do pracy robie kawe kto chetny?? zapraszam na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Rezolutna, Bezpoltu, czasem tez bywam w krakowie, mam w sumie rzut beretem dajcie znac kiedy, jak mozna to sie przyłączę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
🖐️ Witajcie Kobietki 🌼 Ale dzisiaj strrrraszny ziąb; dołączam się do kawusi:) A najchętniej zostałabym cały dzień pod kołdrą, no ale życie nie jest aż tak łaskawe; ktoś musi pracowac:( A do Krakowa zapraszam jak wyjdzie słońce i zawita na dobre piękna, złota i bardzo kolorowa jesień, będzie cudnie:) Życzę Wam Moje Kochane dużo ciepła na dzisiaj, i nie mam bynajmniej na myśli tylko temperatury na zewnątrz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju Droga Maju - napiszę na Twego maila, a Ty jak możesz to prześlij namiary na mnie innym Paniom ;) Oczywiście, jeśli Panie sobie tego życzą ;) Mam tylko nadzieję, że nie znikniecie stąd, przenosząc sie na kontakt prywatny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ja nie zamierzam stąd znikac, za dobrze mi tu z Wami ;) ale Twojego maila Mosca poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki :) Mosca, ja tez nie zamierzam stad znikac, przefajnie sie tu pisze. Dziewczyny, jesli chcecie, to napiszcie do mnie na maila i zeby kazda nie musiala tu z mailem sie afiszowac, ja rozesle do was wszystkich maile innych kobietek. Mysle, ze zawsze warto miec kontakt bardziej bezposredni...a noz widelec uda nam sie spotkac. W Krakowie bywalam czesto, teraz rzadziej, bo z synkiem podroz to masakra. Nie wiadomo tez czy do Lodzi nie trafie pewnego dnia aczkolwiek mam tam rodzinke, taka dalsza ale zawsze rodzinka, gdybym byla w poblizu Lodzi, zawsze moglabym (tak mysle) przenocowac u nich. U mnie dzis pada i jest chlodno ale nie az tak znowu tragicznie. Ok Dziewczyny, ja musze spadac, bo za chwilke jade kupic kurtke...haha, trzeba sie juz przygotowac na jesien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek diabelka
witajcie moje drogie pojawiłam sie pare dni temu z jednym wpisem i niemogłam więcej poniewaz...........mąż.........ale bardzo chciałabym pisac częściej........mam dzisiaj katar chyba sie przeziębiłam ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie, okropnie jest,.... Ja co prawda nie miałam tak jak mosca żadnych snów o dziwo ale ta pogoda, przpomniałoy mi sie nasze jesienne wieczory gdzie siedzieliśmy sobie przytuleni... buuuu czemu mi się co jakiś czas tęsnki za tym głupim bucem?????? strasznie się zdołowałam dzisiaj cholerna pogoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek diabelka
helunia serce .......czasem tak jest że człowiek tęskni za różnymi ludźmi nawet za bucami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
witaj aniołek, normalnie jestem taka zła że nie mogę !!! zła na siebie głównie o to że mysle o tym */.,/.'@#$#$% czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
coż szkoda że was nie ma..... ze złości na siebie zjadam drugi talerz makaronu a co !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
czesc hela ja dopiero dotarłam nie jedz tyle na noc bo zgage bedziesz miala:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×