Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość BEZPOLOTU
Heluś to prześlij jak będziesz miec chwilę Mosce, Przebiśniegowi i Atrakcyjnej to, co tam uznasz za.........atrakcyjne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Bezpolotu oczywiście przesle tylko do atrakcyjnej nie mam adresu gdzieś sie zakamuflowała i jej nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Przebiśnieg wejdz na skrzynkę, coś powinno byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Maja dostałas maila z odpowiedzią na Twój problem, bo mi skrzynka wczoraj nawalała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
wlączyłam Mosca ale jż po wszystkim :( o co chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Chryste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna 17-letnia wylądowała w szpitalu razem z rocznym dzieckiem. Chłopczyk to niedługo wyjdzie do domu, bo tylko rękę ma poparzoną, ale ją czeka długa rehabilitacja. Kurwa co się dzieje z tym światem??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca, czytalam o tym w necie. Normalnie takiego to bym za jajca powiesila, ciela skore, sypala sola i polewala octem. Bezpolotu, tak dostalam i dziekuje ci bardzo. Wnioski wyciagnelam i wydaje mi sie, ze za mocno panikuje. Dziekuje wam wszystkie Kobietki za odzew na moj problem i wlasnie dzieki wam moge jakos trzezwiej sie ogarnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
i to z miłości???????? też bym chciała wiedziec!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Majeczka to było pyt. odnośnie do tego co napisała Mosca, o tym programie w uwadze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca, jak mialam mojego problema to wyslalam maila do wszystkich kobietek, do ktorych mialam maila, czyli do ciebie na 100% tez i chyba powinnam miec nawet kopie maila w wyslanych ale na razie sie uspokoilam, bo kobietki, ze mi przemowily trzezwo do rozumu, hihi. Jesli chcesz wiedziec, oczywiscie napisze raz jeszcze i tylko tyle, ze opisze ci co mi ze po glowie krazylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj mezus obsmaza cukinie z przyprawami, normalnie miodzio, pycha i biedak jeszcze dostarcza mi jedzenie do biurka z komputerem. Tak, wiem, mam dobrze :D Jak to mowia "zyj jak swinia - krotko a dobrze". Nie no, doceniam jego wysilek i ja dla niego tez rozne smakolyki robie, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju - sprawdziłam dokładnie - nie ma :( Może ktoś po drodze był głodny i sie pożywił Twoim mailem... A teraz nie czytaj :P Dziewczyny może podprowadzimy Mai męża tak na kilka dni? Po jednym dniu u każdej? Co Wy na to? Chłop nas dokarmi pysznościami:D Może ze dwa komplamenta też powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ja jestem za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Uff dziewczyny, normalnie super u mnie grzać zaczeli w kaloryferach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×