Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
wiesz co mosca rozwod ja najbradziej ,w zyciu codziennym nie rozczulam sie do znjomych o tym tutaj na kafe na innym topiku troche sie zale i pomaga mi to ze z siebie to wyrzucę przygnebiaja mnie klopoty dnia codziennego ale ktoz ich nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witam was wszystkie w to okropne deszczowe popołudnie Tak to juz jest z tymi przyjaźniami, ja pomimo że sie przejechałam na niejednej przyjaźni chciałabym miec taka osobe, której moge sie zwierzyc z problemów, która mnie wysłucha, nie zmieni tematu po 5 minutach no i na drugi dzien pół osiedla nie dowie sie ze mam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mój \"przypadek\" jest trochę innym właśnie uświadomiłam sobie, że w sumie nie mam prawa ani rzadnych podstaw ku temu żeby czuć się oszukaną, ale... ehhh Ciężko jednak zmienić swoje wyobrażenia. Powinnam się chyba czymś zająć bo jakąś korbę złapałam okropną :o. Zakupiłam książki w sieci, podobno zostały wysłane w poniedziałek a paczki aniu widu ani słychu :o. Helusia do mnie możesz pisać - moje osiedle Ciebie nie zna ;) czarny dowcip się mi był włączył :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Jasne przebisnieg, chociaz nigdy nie wiadomo kto na tym osiedlu mieszka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg, w gruncie rzeczy, to nikt nie powinien niczego od nikogo zadac (chciec), mozna od zycia ewentualnie cos dostac ale teoretycznie nie mamy prawa nic zadac od zycia. Tak to wyglada teoretycznie, w praktyce istnieja jakies zasady moralne, zasady wspolzycia spolecznego i jesli cos dajemy...z reguly czegos oczekujemy i nie chodzi tu o oczekiwanie na wdziecznosc i poklony ale przynajmniej oczekujemy tego minimum, ze w razie czego nie zostajemy frajerami bez niczego, skopanymi w tylek. Ja mimo to, ze zawiodlam sie wiele razy, nie czuje sie oszukana, opowiadam o tym ale nie czuje sie oszukana i nie mam nawet zalu do nikogo, bo tak teoretycznie, czego moge oczekiwac od ludzi? czego sie spodziewac? kto mi dal w ogole prawo chciec czegokolwiek od kogokolwiek- nikt mi takiego prawa niedal. Mimo wszystko, nadal staram sie byc pomocnym i przyjaznym czlowiekiem... gdyby te \"przyjazniane zawody\" mialy jakis wiekszy wplyw na to co robie z pewnoscia wiecej nie wyciagalabym reki do ludzi a mimo wszystko nadal to robie. Nie mierze ludzi jedna miara i niczego od nich nie oczekuje, dlatego, jesli przychodzi rozczarowanie...zawsze jestem spokojniejsza, bo po prostu zawsze sie z tym licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, ja musze spadac, bo sie musze na bóstwo zrobic, bo dzis spiewam i musze jakos wygladac :D Na pewno pojawie sie jutro ale jutro wieczorkiem wedlug planu tez spiewam. W kazdym razie do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
uff skręciłam stół własnie, piwo mi sie należy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Udanego wieczoru Majeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca myślałam o tym, że cos się należy. bardziej chodziło mi to, że jeżeli sie coś oswaja to bierze się za to odpowiedzialność ajeżeli z takich lub innych powodów nie mozna się wywiązać to chociaż zwykła szczerość, słowo wyjaśnienia, jasne określenie sytuacji okropny mam nastrój jakiś i co gorsza nie mija :( mam nadzieję, że to tylko hormony ;) idę po piwko Hela i sie przyłanczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No nie Mosca... a co z malinowa czerwienią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam za mało czerwona :) Zresztą już prawie się zmyła ;) Teraz jestem tak jaksna, jak jeszcze nigdy nie byłam :D Nie mogę sie napatrzeć na siebie w lustrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg, nawet jako brązowowłosa czasem musiałam dowód pokazywać ;) Zwłaszcza w Tesco - nie wiem czemu akurat ta sieć nie wierzy w ilość moich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No nie... wyobrażam sobie jak z ciebie laska Mosca hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
:-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dobra dziewczyny ja sie ide napic jako że weekend sie zaczął Robie mały makijażyk i spadam Dobrej nocki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Przebiśnieg :) Pisz śmiało :) Ja poćwiczyłam, wyciszyłam się. Teraz szybki prysznic i spać. Jakaś taka zmęczona jestem po tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Przebiśniegu ❤️ Niech Morfeusz dziś Cię mocno w ramionach utuli. Swoich silnych i męskich ;) Z samego rana biegnę na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×