Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
cześć🖐️ co tu taka cisza :D mosca potwierdzam i maju @ dostałam 🌻 🌻 🌻 a ja mecze sie w pracy ale co tammmm dam rade bo juz blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna 🌼 Ty dziś na posterunku, a ja męczę się z oznakami kobiecości :O Polknęłam już chyba małą apteczkę leków przeciwbólowych i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny i oto pojawiam sie na jakis czas, zeby wieczorkiem znowu zmykac, hehe :D Do domu wrocilam okolo 4 rano, zmeczona bylam jak nie wiem, masakra! Ale dzis juz jestem znowu w formie :) Najgorsze jest to, ze lokal w ktorym spiewam znajduje sie na drugim koncu miasta i wracac musze nocnymi autobusami i w dodatku musze sie przesiadac. Zawsze mozna wziac taxi ale zeby przejechac taki kawal drogi, musialabym zaplacic okolo 30 euro, niby nie tak strasznie duzo ale to sie jakos nie kalkuluje a ze mam bilet roczny, to po cos go mam w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu, mieszkam w jednym z najbezpieczniejszych miast w Europie cale szczescie. Kamery prawie na kazdym rogu, skrzyzowaniu, duzo radiowozow patrolujacych miasto. Nie boje sie nic a nic. W prawdzie na wszelki wypadek mam ze soba gaz ale nigdy nie mialam okazji go uzyc (i mam nadzieje nie miec okazji). Tu na prawde nie ma sie czego bac. Co innego bylo, gdy jeszcze mieszkalam w Polsce, pamietam jak nie raz \"robilam w gacie\" :) , gdy musialam noca wracac sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
🖐️ ja dzisiaj też w robocie :O A z powodu pogody niedługo wpadnę w depresję :O Mosca trzymaj się dzielnie i polecam solphadeinę, to jedyna rzecz która mnie pomaga. Kupiłam sobie szampon i odżywkę z Farmony; dam znac o efektach, i byłam ostatnio u fryzjera, szlag mnie trafia jak patrzę w lustro!!!!!! W poniedziałek idę na poprawkę, ale już do innej fryzjerki!!!! Maja zaczęłam czytac Demona i pannę Prym, jak skończę podzielę się wrażeniami ;) Dziekuję za wszystkie maile, ściskam Was bardzo mocno i życzę miłej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o przestepczosc, to wiadomo jakis procent jest. Najmniej jest gwaltow,gwalty najczesciej nie zdarzaja sie gdzies w ciemnym parku czy alejce ale przewaznie w domach...w domach? ktos moglby zapytac, no tak...chodzi o naiwne dziewczeta, ktore daja sie zwabic na imprezke u nieznajomego. Chociaz i nawet tych domowych gwaltow nie ma duzo. Morderstwa, to przedewszystkim na tle porachunkow, najczesciej wsrod obcokrajowcow mieszkajacych tutaj (serbowie, albanczycy itd.) Chociaz i morderstw wcale nie ma tak wiele. Po wejsciu wschodnich krajow UE do strefy Schengen, wzrosl procent napadow na banki. Przyjezdzaja tacy, napadaja na bank, zgarniaja kase i od razu zmykaja do swojego kraju. Jak dotad w czasie napadow na banki, o ile dobrze sie orientuje nie bylo zadnych ofiar smiertelnych. Wlaman do mieszkan jest niewiele. Morderstw na tle rabunkowym prawie w ogole nie ma, bardzo sporadycznie. Bojek tez nie ma, chyba ze turcy z kurdami spotkaja sie w jednym miejscu ale to na prawde sporadycznie. Nawiasem mowiac, po miescie mozna sobie spokojnie chodzic w srodku nocy, zawsze gdzies sie widzi jakis patrol. Poza tym tu ludzie bardzo szybko reaguja, gdy ktos powiedzmy krzyczy, policja przyjezdza w ciagu minuty i nie przesadzam, dokladnie, ledwie ktos zadzwoni a policja juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Czesć kobiety ! Dopiero komputer włączyłam ufff, ledwo żyję... Zwlekłam się z łózka dopiero o 14 stej i do tej pory niestety odczuwam skutki wczorajszego wypicia dużej ilości czerwonego wytrawnego.... Plątam się po domu, zamiast coś zrobić chodze i zastanawiam się za co tu się zabrać... A bałagan z kątów wygląda niestety.... jak się zaraz nie zmobilizuje to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Helcia to ja Cię zmobilizuję ;) Bierz się kobieto do roboty, chyba nie chcesz, żeby Twoje dziecko wraz z Tobą mieszkało w bałaganie? :D :D :D Jak chcesz mogę jeszcze kubeł zimnej wody Ci wylac na głowę; to jak? A jak już posprzątasz albo zanim, żebyś sił nabrała, zapraszam Cię na żeberka duszone w warzywach z ziemniaczkami, kiszonymi ogórasami (moje dzieło)i sałatką ;) Jadłam, gwarantuję nieskromnie, że wyborne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Bezpolotu, żeberka, mniammmm Po żeberkach nabiorę siły heheh na razie pranie się już pierze i naczynia sie już myją :-)) Żeby jeszcze odkurzacz miec taki co sam jeżdzi po domu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
No kto wie Hela, technika w końcu nieustannie idzie do przodu :D Może i odkurzacze będą same kiedyś jeżdzic :D A póki co jestem z Ciebie dumna, tak trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
A jak już skończysz opowiedz jak się wczoraj bawiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
heh bawiłam nie bawiłam ... poniewaz taka pogoda że psa z domu żal wypuscić, tak więc z koleżanka z sąsiedztwa najpierw jedno winko, potem drugie winko a potem jej chłopak przyjechał i dowiózł jeszcze dwa..... Dlatego mi tak dzisiaj ciężko idzie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
No to jesteś usprawiedliwiona, ale dobrze, że chociaż masz się z kim napic, bo ja to chyba tylko do lustra :( i powiem Ci na pocieszenie, że wolałabym się czuc tak jak Ty w tej chwili niż tak jak się czuję; boli mnie gardło, głowa,stawy i mój biedny kręgosłup i chętnie bym poszła do łóżka, ale przyniosłam sobie robotę z pracy i muszę to dzisiaj skończyc, bo jutro na pewno nie będzie mi się chciało za to zabrac, a po za tym chcę spędzic niedzielę jak Pan Bóg przykazał i trochę odpocząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela oglądam a raczej podglądam ranking gwiazd, ależ te gwiazdy są piękne....ach i och....:) a jakie mają nooooooooooooogi niektóre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Bezpolotu to Ty moze jakąs grype masz... Syropek z cebuli pij to Ci żadne choróbsko nie zmoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Wiesz no niby napic sie to czasem mam z kim faktycznie, ale nic poza tym, rozmawiamy o tak zwanych pierdołach... zawsze możesz się napić ze mną ;-)) zapraszam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
przeziębiony łeb mam; tak wiem dziwnie to brzmi, ale ja tak już od kilkunastu lat miewam, zwłaszcza o tej porze roku, ale co tam choroba, jak patrzę na te idealne nogi gwiazd bez cellulitu, ach chciałabym miec takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dzięki Heluś, na pewno się z Tobą napiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Mosca co to w ogóle za pytanie :D A jak Twoje samopoczucie, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu 🌼 Cały czas boli mnie brzuch. Już nawet niczego nie łykam, bo i tak nie pomaga :O Od wczoraj jestem sama w domu i jakoś mi tak dziwnie w tej ciszy. Już zapomniałam, jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REWELACYJNA OFERTA SZKOLEŃ DLA PANÓW! Kurs przysposobienia do życia w społeczeństwie dla mężczyzn - szkolenie otwarte. Tematy zajęć: 1. Jak pracować nad własnym ograniczeniem umysłowym 2. Dlaczego nie ma nic złego w dawaniu kwiatów 3. Ty też możesz siedzieć obok kierowcy (i to cichutko) 4. I ty możesz prasować 5. Zadbaj o piękno swoich stóp - jak obcinać sobie paznokcie 6. Jak się napełnia kostkarkę (lub woreczki) do lodu - z pokazem slajdów 7. Zalety oddawania zepsutych urządzeń elektrycznych do punktu napraw ___ Ty a elektryczność 8. Nowoczesni rodzice: zadanie, które nie kończy się na stosunku 9. Szkoła przetrwania I - smażenie jajka sadzonego 10. Szkoła przetrwania II - mycie podłogi w łazience 11. Przyznanie się do niewiedzy nie jest ostateczna klęską 12. Ty: słaba płeć 13. Powody dla których zakłada się nowa rolkę papieru w toalecie, gdy poprzednia się skończyła (ze slajdami i przykładami) 14. Techniki walki ze snem po stosunku 15. Techniki relaksacyjne i sposoby zaśnięcia mimo że by się chciało... 16. Jak opuszczać deskę klozetowa - krok po kroku 17. Pilot od telewizora - jak walczyć z uzależnieniem 18. Jak pozbyć się chęci wyglądania młodziej niż własny syn - triki i propozycje 19. Cel możliwy do osiągnięcia - jak ograniczyć spożycie alkoholu 20. Dlaczego nie należy odkrywać kołdry po puszczeniu bąka 21. Prawdziwi mężczyźni też pytają przechodniów o drogę, gdy się zgubią 22. Twoja odzież (I) - jak składać spodnie. Zastosowanie wieszaka 23. Twoja odzież (II) - do czego służy szafa 24. Twoja odzież (III) - użycie kosza na brudna bieliznę 25. Pralka. Wielka nieznajoma 26. Krzeslo i jego nieprawidłowe wykorzystanie jako wieszaka na ubrania 27. Czy można trafiać do sedesu? Ćwiczenia w grupach 28. Cwiczenia nadgarstków - opróżnianie popielniczki 29. Rozwój zdolności motorycznych - mycie wnętrza garnka zmywakiem i płynem do naczyń 30. Wanna pełna włosów (czyli co należy zrobić po kąpieli) 31. Dolegliwości nocne i bezsenność, czyli dlaczego nie opłaca się jeść herbatników w łóżku 32. Jak rozmawiać z partnerką bez podnoszenia głosu A od siebie dodalabym nastepujace: 33. Dodatkowe zajecia - w kuchni i lazience a. mydlo w plynie; bezpieczne i efektywne zastosowanie dozownika bez uzycia sily b. zlew kuchenny sluzy WYLACZNIE do mycia naczyn a nie jako dezintegrator plynow ustrojowych - pogadanka dydaktyczna z uzyciem pomocy naukowych 34. Dodatkowe zajecia: To jest mozliwe! Krotki kurs bezglosnego bekania. Dla wyrozniajacych sie dodatkowy bonus w postaci korepetycji "Jak jesc zupe bez wydawania dzwiekow". :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
ahahahahahahahahahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Na dzisiaj musze konczyć niestety, pa pa pa miłego wieczoru Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Mosca zajefajne :D :D :D :D :D i praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×