Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna
🖐️ a ja miałam wolny week od komputera i na zdrowie mi wyszło :D kobietki a ja byłam wczoraj na zakupach hmmm raczej mało udanych jak dla mnie brak rzeczy konkretnych same "fifroki" ale w sobotę miałam rozmowę telefoniczną z kolegą :D fajnie jest narazie i mam nadzieję ze nikt z otoczenia nie zepsuje mi dzionka buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! :) Tak szczerze powiedziawszy, to tez nie tak super stoje z kasa, bo tylko maz pracuje, ja tylko dorabiam jak na razie a placimy kredyt za mieszkanie :) Kurcze ale tak mnie kusi ta wystawa, ze normalnie az mnie gdzies skreca w srodku :D Kurde, w Egipcie maja fajnie, bo ta wystawa jest tam codziennie, pomojajac oczywiscie czas, w ktorym jest wystawiana w innych krajach. Maz pocieszyl mnie na tyle, ze powiedzial, ze polecimy (w ktores wakacje) do Egiptu i pojdziemy na wystawe, o ile nie zdarze tutaj pojsc. Pytalam dwie znajome, czy nie chcialyby pojsc ale niestety...nie interesuja sie takimi \"pie*dolami\" jak to okreslily. Nie no przeciez, wystawa to pie*dola ale leciec do sklepu po jakies tam zaslony...zaslony to nie pie*dola, no przeciez. No ja nikogo nie zmuszam ale zeby od razu wystawe nazywac pie*dola??? A co tam, beda mialy zaslony w salonie i beda mialy o tyle bogatsze wnetrze...tak bogatsze wnetrze ale tylko salonu :D Mosca, ja rozumiem cie bardzo. Wiem tez, ze w Polsce placenie kredytu to nie lada sztuka. Jednak gdybys chciala kiedykolwiek przyjechac do mnie, nie ma sprawy, bede ucieszona. Bezpolotu, jesli bedziesz miala okazje i checi, rowniez zapraszam. Hela, Przebisnieg, Atrakcyjna...oczywiscie zaproszenie tez do was kieruje, jesli bedziecie tylko mialy czas i checi :) Nie wiem...moze pojde sama jak nikogo nie znajde...ale samej to tak smuuutno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, skąd ten atak zamężnych :) Wczoraj była Bridget Jones w tv:D Maju, ja bardzo często chodzę sama na wystawy, koncerty w filharmonii, do teatru czy kina. Na początku głupio się czułam, ale w końcu doszłam do wniosku, że to bez sensu. Nie będę rezygnować z czegoś, co chcę zbaczyć i co lubię, tylko dlatgo, iż nie mam z kim iść... A na wystawach zawsze zdarzało mi się spotkać kogoś, z kim mogłam podzielić się swoimi wrażeniami. Kiedyś fantastyczna starszą panią - do dziś mamy kontakt ;) Więc idź, a potem wszystko nam opowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
mosca to one chcą Cieie na siłe wyswatac? :D :D :D trzymaj sie dzielnie👄 maju ty sie tam normalnie marnujesz kobito :D hela ,bezpolotu,przebiśnieg słodkie całuski przesyłam bo wcinam delicje [dostalam od przemiłego straszego klienta] :D i oczywiscie dołączona do tego stara spiewka ehhh gdybym to ja był młodszy to...... :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna, taka czekoladką umazana nas całujesz? ;) Z nikim mnie nie zeswatają, bo nie mają z kim, ale zadają znienawidzone przez wszystkich singli pytanie - i jak tam? Spotykasz się z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ojjjjjjjjjjjjjj mosca :D trzymaj sie dzielnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy nie lubie filmow typu \"sfrustrowane trzydziechy\" (czyt.Bridget Jones, Ally McBeal) Ani mnie to przenigdy nie smieszylo ani nie inspirowalo :) Tak sobie mysle, ze takie filmy i seriale powstaja chyba z braku pomyslow na cos na prawde interesujacego. Ale to tylko moje zdanie. Kiedys, gdy ksiazka o perypetiach Bridget robila furrore, pomyslalam, ze skoro taki popyt na to, wiec pozwole sobie przeczytac. Cale szczescie, ze nie kupilam tej ksiazki a jedynie pozyczylam. Rety, Kobiety! Po jakichs dwudziestu kartkach, mialam serdecznie dosyc. Jak na moj gust, nuda i szmira. Czegos bardziej nudnego nie czytalam chyba nigdy. Jednak sa gusta i gusciki i prawdopodobnie o gustach sie nie dyskutuje, jednak to tylko moje zdanie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
a mnie np. wkurz atakie gadanie o jej juz mam 30 czy 33 lata i czlowiek stary jest o ... moim zadniem dopiero zycie sie zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam, ze 30 i po to bardzo piekny okres w zyciu czlowieka. Wyglada sie dobrze i o wiele wiecej oleju w glowie ma sie niz 10 lat wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego jak dobrze Was poczytać na "początku" dnia :) moja myśl przewodnia na dzisiaj - życie dopiero się zaczyna i bez względu na wszystko jest pięknie :) dziękuję bardzo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally to ja akurat lubiłam oglądać. Głównie ze wzgledu na ścieżke dźwiękową i wizje bohaterki:D Muszę sobie ściągnąć ten serial:) Bridget natomiast to straszna szmira :O I ksiązka i film. Jedyna scena, która mnie w filmie bawiła - zostałam zaciągnięta przez koleżankę do kina - to ta, w której panowie walili się po mordach na ulicy ;) Nic dziś nie zrobiłam z moich pracowniczych obowiązków. A powinnam grzecznie rozpisać wydatki na przyszły miesiąc. No trudno - jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
A ja musze Wam powiedziec ze wczoraj pogadałam sobie z taką znajomą w zasadzie bardzo mało ja znam, ale jakos tak sie rozmowa kleiła fajnie... Podbudowała mnie troche i moją samoocenę i postanowiłam nie miec juz nigdy dołów z powodu jakichs dupków płci przeciwnej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak spiewalam w piatek, poznalam taka dziewczyne, jak na razie wydaje mi sie mila i ma 2 letnia coreczke. Dzis zdzwonilysmy sie i zaproponowala mi, ze jesli chcialabym gdzies urwac sie z synem na spacer, to ona jest chetna. Musze sie zorganizowac i jakos "sie zorganizowac" :D co by wyruszyc na ten spacer a noz widelec wlasnie poznalam jakas fajna kolezanke. Nie znam jej jeszcze dobrze ale mam nadzieje poznac i bodajze sama wychowuje ta coreczke :) Poszukiwanie fajnych kolezanek to ciezka rzecz :D Szybciej kochanka mozna znalezc niz swietna kolezanke :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
podpisuję się pod tym, że Briget Jones to straszna szmira, też przeczytałam tylko dlatego, że było o niej głośno, tyle, że po przeczytaniu już na film zdecydowanie nie miałam ochoty :O ja dzisiaj czuję się srednio, ale nie będę smęcic za to zapraszam wszystkie głodne Panie na .....bigos ;), oczywiście sama robiłam ;) dodam jeszcze, że z marynowanymi grzybami autorstwa mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bede gotowala obiad na jutro :D Bede robila cevapcici w sosie ziolowo-czosnkowo-winnym. Zapraszam jutro, bo jak dzis w nocy zrobie, to nie bedziemy sie opychac na noc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
a ja tu z jakimś bigosem wyskakuję :O wybaczcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, chcialabym wam wyslac cos ale mam pytanie, bo tu chodzi o to, zeby rozumiec angielski :0 W kazdym razie wiem, ze do Atrakcyjnej musze wyslac z tlumaczeniem :) Ale nie wiem jak u reszty was kochane Kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu, bigosik to jedno z najbardziej ukochanych dan jakie moglabym jesc bez konca!!! Cale szczescie,ze tu moge wszystko na bigos znalezc :) Tylko tak napisalam ze bede robila cevapcici i oczywiscie jesli ktos chce przepis, napisze oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Maja jak do czytania to ja poproszę bez tłumaczenia, ale jak będą gadac bardzo szybko to z tłumaczeniem poproszę co zaś do przepisów Twego autorstwa to ja zawsze jestem chętna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu, nie ma sprawy, zamieszcze przepis jeszcze dzis ale troszke pozniej, gdyz musze napisac najpierw :) A co do tego rozumienia angielskiego...to jest cosik do sluchania ale nie jest szybkie wrecz bardzo wolne, chodzi o rozumienie mowy. I pomijajac wszystko, jak dla mnie...slowa o przyjazni...jesssu, one brzmia tak pieknie i nie ma tu roznicy o jaka przyjazn chodzi, czy to o damsko-mesko czy damsko-damska :) Po prostu jak dla mnie slowa sliiiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Ja tez bigosik poproszę ... niestety mi nie wychodzi nigdy dobry,... Maju... uwielbiam sie opychać na noc...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Hela to dla Ciebie duży talerz bigosu ;) i nie martw się kochana ja też uwielbiam się opychac na noc W końcu nie żyjemy tylko po to, żeby się nieustannie umartwiac ;) A jeśli chodzi o recepturę na to polskie jadło to jak dla mnie sukces tkwi w......koncentracie pudliszki, gałce muszkatałowej, liściach laurowych, czasem odrobinie cytryny no i przede wszystkim w przyprawie do bigosu "kamis" I oprócz kurczaka, który uprzednio po ugotowaniu zasmażam jeszcze chwilę w uduszonej, czy jak kto woli zeszklonej cebuli, rzecz jasna z wegetą i wcześniej wspomnianą przyprawą, nie dodaję żadnych wędlin (wyjątek stanowi duszony boczek, ale tylko czasami) i tyle Helcia; proste i smaczne, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ależ proszę Mosca, duża micha bigosiku dla Ciebie ;) Czy jest jeszcze jakaś głodna duszyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
jak ja kocham miec dla kogo gotowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×