Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

brat ja Ci z serca radzę Ty dziś NIE PRZESADZAJ z żadnym %%%%:):):):) wiesz dlaczego?;) NIO. :D:D:D:D:D a soczek mam..a jakże...miętowo-jabłkowy :):):):):) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonik
a przed częstochową ostatnio to asfalt zwineli skandal ! :O, jade normalnie sobie do wawy zapierdzielam, a tu dziura zamiast drogi, glebogryzarki itd, nie ma po czym jeździć w tym kraju!!! i co to w ogóle za pomysł, żeby w czestochowie obwodnicy nie było! to chyba za kare :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to plansza.... brat ja Ci z serca radzę Ty dziś NIE PRZESADZAJ z żadnym %%%% wiesz dlaczego? NIO. wiem wiem plansza;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i tak 3 mać brat :):):):):) plansza się zna ;);) , plansza doradzi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikonik a przed częstochową ostatnio to asfalt zwineli skandal ! , jade normalnie sobie do wawy zapierdzielam, a tu dziura zamiast drogi, glebogryzarki itd, nie ma po czym jeździć w tym kraju!!! i co to w ogóle za pomysł, żeby w czestochowie obwodnicy nie było! to chyba za kare wiem ze zwineli bo tez ostatnio sie tam wpieprzyłem....z tym ze ja na katowice leciałem,a tu korek 4 km:(:(:(......ale kasikonik ja lubie ta Czestochowe...az e czasami asfalt zwina ....to nic nie szkodzi jak zwineli to i rozwina na nowo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat ...... smutno mi....:(:(:( naszło mnie teraz... bo dziś ostatni dzień :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i tak 3 mać brat plansza się zna , plansza doradzi PLANSZA NIGDY CIE NIE ZDRADZI:P:P:P ps.no prezesuje do 16 dzisiaj:)na razie luz ale w kazdej chwili moze mnie wciagnac ta machina co sie zwie PRACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to plansza.... brat ...... smutno mi.... naszło mnie teraz... bo dziś ostatni dzień ALE ZE CO OSTATNI DZIEN?????? nie kumam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 nooo ostatni dzień że jestem tak rano na kafe :(:(:(:( od poniedziałku wracam do pracy...:O a było mi tu tak fajnie rankami z Wami.:):):):):) teraz przeważnie tylko popołudnia i wieczory zostaną....no chyba że alkoholowe to może jakoś to będzie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) rozwaliłaś mnie kobieto tymmmmmmmmmmm :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikonik
tosmy sie rozmineli! 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta rzeżączka wymiata :P:P:P:P no nerwowa albo tłuszczowa też :P:P:P:P:P toksyczna pleśń ;);););) i pryyyyyyyyszcz :D:D:D:D:D:D umarłammmmmmmm :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa w pracy to ja mogę kliknąć chyba dziecko w głowę ;););) albo w ucho :):):):) nie ma opcji. zostaje tylko czas po pracy :D:D:D ale jakoś dam radę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile miałaś tego urlopu Plansza? I byłas gdzieś? Misiek, a Ty gdzie się podziałeś?:) chyba nie zacząłeś prezesować?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie :):):) ale było bez szaleństw... jedynie co to weselicho miałam w zeszłą sobotę :D:D:D a tak to przeznaczyłam ten urlop na pozałatwianie różnych innych spraw. No i trochę się ponudzić trzeba było ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na urlop jadę w przyszłym m-cu i mam nadzieję spędzić go bardzo intensywnie... zresztą tak lubię:)...do Trójmiasta byczyć się jadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooo krople fajnio Ci :):):):) wieki nie byłam w Trójmieście...ahhh...trzeba się będzie wybrać jak nic :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak plansza z dziecmi robi....to musi byc jednak cierpliwa,ciepła i sympatyczna kobieta:):)..........w co od samego poczatku na tym topiku nie watpiłem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromnie przyznam że sympatyczna i ciepła to może i tak ;););) no i skromna :P:P:P a cierpliwość...hmm...bywa różnie, ale ciągle się jej uczę. Dzieci w tym pomagają :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zmęczyłeś sie za bardzo?;)... tymi podpisami;) Plansza, bardzo lubię Trójmiasto, zresztą trochę je znam... i cieszę sie, ze jadę:):) tak w ciągu roku to wypuszczam sie w góry, bo blisko Sudety mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spoko, możecie mnie odwiedzić nad morzem:) zawsze to miło... wyjazd 08-07:) i tylko do 17-08:( ale potem, co tydzień lub dwa w górki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×