Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakanaaaaaaaaaaaaa

i płacze co noc

Polecane posty

Gość zapłakanaaaaaaaaaaaaa

i nie moge dać sobie rade dlaczego on wybrał ja a nie mnie czemu miało być tak pieknie wystarczył by mi tylko jeden jego pocałunek tak bardzo tego pragne a on jest daleko i jest z nią nie potrafie zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkoda ci zycia? dziekuj losowi ze kretyna nie ma przy tobie. jestes z tych którym plują w twarz a ty mówisz ze pada deszcz. Debilka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakanaaaaaaaaaaaaa
nie jestem debilka źle mi bo tyle mi obiecywał i tak si ęzachował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frist
Obiecanki cacanki- zawse tak było a teraz kretynko zrob sobie koniecznie okłady na oczy z zielonej herbaty, bo inaczej bedziesz straszyc facetów opouchnieta zapłakana mordką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakanaaaaaaaaaaaaa
nie wiem czemu mnie obrażacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony_cukiereczek
naprawde ludzie wyluzujecie KURWA!! dziewczyna prosi o pomoc rozmowe... a wy ja obrazacie? kretynka jest ze placze bo ja facet rzucil dla innej? chyba wlasnie ta sa normalne odrchy wasze sa jakies pojebane ze ludzi obrazacie... ciekawe jak byscie byli na miejscu tej biednej dziewczyny.... stado idiotow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frist
tego kwiatu to pól swiatu jak mowia, a koles nie jest wart jej łez parszywy dran! wszyscy sa podobni do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka i ekce
o co ten hałas? Zawsze ktoś jest od nas lepszy, albo gorszy, czego Ty chcesz zapłakana? Zdarza się, że nie zawsze ci, na których nam zależy nas kochają, wolą inne/innych. Tak po prostu jest i trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweedy.e
CHAMY JESTESCIE I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest...
nie byłabyś z nim szczęśliwa ciesz się że teraz tak wyszło, bo później byłoby o wielee gorzej i trudniej zapomnieć,a tak ode mnie to "niech się debil wali";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest...
sama kiedys przyznasz że nie był wart twoich łez...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplakanaaaaaaaaaaaaaaaa
wiem ale on dawał mi takie znaki a jakprzyszło do wyboru nic nie robił w końcu go spytałama on dalej milczał a zachowywał sie wobec mnie tak smo i jednoznacznie jak by chcial potem widzielismy sie ostatni raz spyalamczy sie jeszcze zobaczymy powiedzial cos wymijajacego ale mnie bardzo zależalo dałammu swój numer powiedziałam że jakby kiedys zmienił zdanie i ucieklam nawet nie wiem czy go nie wyrzucil od tego czasu minelo 2 tygodnie on sie nie odezwał wybrał ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a lzy myle mi deszcz
Urszula 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze takich tajemniczych, milczących, niezdecydowanych, niedorobionych drani...tez trafiłam swego czasu na takiego, do tej pory nie wiem o co mu kaman...kij mu w oko koleżanko przytulam i 🌻 dla Ciebie, będzie dobrze! trzym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplakana życie kręci sie dalej, widocznie nie był on ciebie wart, bledem jest myslenie że Ty nie bylas warta jego, życie w podarku da Ci jeszcze szczęscie tylko z niego zkorzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż Ty
oj jak mi przykro.. nie k...a nie jest mi przykro. ile tu jest topikow o tym? zostawil cie, zamienil na lepszy model. cos robilas gorzej niz tamta. ale wiesz co jest najlepsze, ze gdyby zadzwonil to bys poleciala z nim bzykac sie nawet do hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unfairrr
tez ostatnio poznalam takiego chloapak wlasnie ze nie wiadomo oc o mu chodzi.raz mowi ze mu zalezy a potem sie nie odzywa:| ja nigdy nie zrozumiem takiego zachowania to tylko faceci tak potrafia.tyle sie nerwow przez niego najadlam, jutro z nim koncze, nie dam soba pomiatac jakiiemus zlamasowi, mimo ze na prawde mi sie podoba i zaczelo mi zalezec to tym szybciej chce zerwac zeby nie cierpiec bardziej.life is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90
"jestes z tych którym plują w twarz a ty mówisz ze pada deszcz." :D dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy że wybral ja
poznal inną, czy wrócil do ex skąd wiesz że jest z inną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakbym czytała o sobie:) I wydaje mi się, że rady typu \"będzie dobrze weź się w garść, jak nie ten są następni\" są jak najbardziej nie na miejscu tylko dołują jeszcze bardziej. Jak ma być dobrze skoro teraz jest źle? I jedynym sensowym sposobem jest kwestia czasu, po prostu czas leczy rany. W końcu nadejdzie taki moment kiedy przychodzimy po rozum do głowy i zdajemy sobie sprawę, że po co nam to wszytsko było, że on idealny był tylko w naszych marzeniach. Jedyny plus jaki widzę, to to, że mieszk adaleko i że go nie widzisz - bo wtedy mniej boli. Przechodziłam podobny scenariusz wiele razy, ostatnio tak mi wszedł do głowy, że przez rok nie mogłam dupka pozbyć się z głowy. Teraz już jest dobrze. A żeby było jeszcze śmieszniej jego obecna połówka jest bardzo podobna do mnie pod względem wizulanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×