Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bernadetkaklaretka

czy chodzicie w mini?? i ile macie lat?

Polecane posty

Gość do tej w miniowie
persymona przeciez w wieku 40 lat one juz straciły swoja elastyczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osobiscie wole 40 w krotkiej
Niz tluste 18 z golymi brzuchami ze spalonymi na solarlum ryjami cyrkowym makijazem i fryzem na skunksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w miniowie
i może też nam wmówisz ze nie masz zmarszczek?????? Jak mozna wierzyć ze w wieku 38 lat wygląda się na 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cud internetowy :> Nie każda 20 chodzi na solarium itp :O Litości, użyj mózgu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w miniowie
i to po czwórce dzieci:) dobre, dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 38 LAT
Nie mam obwislych. JESLI CHCECIE WIEDZEC zajmuje sie zawodowo tancem wiec odpowiedzie sobie same:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w miniowie
klasy to ty nie masz za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djjdd
to pokaz nam swoje nogi skoro to dla ciebie powood do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosnice
Wiecie co sa takie kobiety. Nauczycieeka mojego syna ma 42 a wszyscsy daja jej gora 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w miniowie
popatrz na kolana tej nauczycielki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zazdrośnice? :D Mamy zazdrościć, że dożyła takiego wieku czy że nie ma za grosz dobrego smaku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 lat i nigdy nie chodziłam w miniówkach. może wydumane te moje kompleksy, ale nie mam nóg po temu ;) no i jeszcze te wstrętne rozstępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w miniowie
zazdrosc??? ja mam zgrabne nogi i nosze rozmiar 38 lub 36 , miniowki nosiłam -miałam ich całą szafe ale teraz mam 30 lat i nosze spodnice do kolan.No chyba ze na plaże to wtedy założe mini.Tylko te kobiety co nioe mają wyczucia gustu noszą miniowki do 40 lub 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do persymony
Smaku?ty napewno juz teraz wygladasz qorzej. ja bym chciala tak w wiek 40 lat miec taki wyglad. a nie jvz za mlodu sie postarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno? Oczywiście :D:D Okrropnie wyglądam, bo krytykuję babki, które wyglądają jak pindy :D "ja bym chciala tak w wiek 40 lat miec taki wyglad. a nie jvz za mlodu sie postarzac" Tzn jak? Wiesz jak wygląda ta 38-letnia matka trojga dzieci? Bo ja nie :O Nie mówię, że wygląda źle, tylko że w pewnym wieku już nie wszystko wypada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w miniowie
pewnie tyłek wystawiły zeby jakiego żula poderwać.Bo zaden normalny facet sie za nimi nie obejrzy. A juz nie wspomne jak kiedys taka 50 latka przyszla do mnie do sklepu i usiadla sobie na kanapie i jej majtki bylo widać.Zero skrepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej w miniowie
i szpony mają pomalowane na jaskrawe kolory bo wydaje sie im ze mini to za mało przyciaga uwagę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta Pani
wg Was też już nie powinna chodzić w mini, bo przekroczyła 40-tkę :P Wybaczcie, ale żadna z Was nie ma takiej figury na pewno, więc zanim na podstawie metryki wydacie wyrok - weźcie pod uwagę, że ciało ciału nie równe. http://www.youtube.com/watch?v=AfHVWgsnmNg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne ciało to jedno
a wiek to drugie. tak jak 19-latka dziwnie wygląda w garsonce i ciasnym koku, tak 40 nieciekawie wygląda w mini. trzeba się umieć starzeć z godnością a nie odmładzać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze minówi to
czarne skórzane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kobieta
do piekne ciało i wlasnie o to chodzi;).Ujelas w jednym zdaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieci dzieci dzieci
Mini to sposób na odmładzanie się??? Wg Waszego toku myślenia, nie ważna jak wyglądasz, ile masz nadwagi, ważne, że mniej niż... lat i możesz nosić mini??? A co jeśli kobieta wygląda z twarzy na więcej niż ma?? To może czy nie może? Bo przecież wieku z metryki na czole nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne wiek nie ma nic do rzecz
W wieku 20lat mozna tez wygladac jak stara prukwa. a takiei madonnie czy kyle minoque czy wiele innych kobiet po50 mozna pozazdoscic figury...tu nie o wiek chodzi. tak ze ta38 z 4 dzieci moze wyglqdac mlodo I moze chodzlc w krotkiej spodniczce mimo ze wam sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kobieta
do oj dzieci dzieci mam 50 lat,wiec chyba nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50lat masz to nie chodz w mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kobieta
do 50 lat masz w mini nie chodze juz od dawna;),poczytaj topiki pozniej sie wypowiadaj:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komu to przeszkadza
Bo mi nie. sama mam 35 i wiele moich znajomych rowiesniczek nosi latem miniowy i coz z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosząca mini
ja też mam 23 lata mini noszę,ale to zależy od okazji do pracy czy na uczelnie nie ale teraz jest lato jest tak ciepłko, że mini to po prostu najlepszy ciuszek w jakim można chodzić więc jak tylko mogę ( zakupy, siłownia, jakiś wypadzik) wbijam się w nią i przynajmniej nie jest mi ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×