Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bernadetkaklaretka

czy chodzicie w mini?? i ile macie lat?

Polecane posty

Gość bernadetkaklaretka

mam 23 lata i uwielbiam barrrdzo krotkie mini, jeansowe czy inne... ostatnio kolezanka mi powiedziala ze nie wypada mi juz nosic takich bo mam 23 lata... a wy co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kur masz poroblem
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
nie ma problemu jesli nosisz mini w tym wieku...mysle ze granica lezy w iweku ok 30 lat-wtedy juz sie nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrz na to czy wypada czy nie ... jeśli masz ładne nogi i lubisz mini to w czym problem ? Ja osobiscie nie chodze bo figury odpowiedniej brak ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kur masz poroblem
aha czyli 23 jest ok 24 i 25 też az do 30 i w dniu 31 urodzin trzeba wyrzucić mini z szafy, tak?:o Kolejna debilka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetkaklaretka
no niby tak.. ja uwazam ze dopoki mam co pokazywac to bede to robic.. tylko głupio mi sie zrobilo.. wiecie ona ma dziecko moze dlatego uwaza sie za taka stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23 lata i chodze i nie zamierzam rezygnować i wiek tu nie gra roli nawet jak bede miała 30 to bede chodzic i nikomu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
była dzis u mnie w sklpeie taka właśnie 30stka w miniuwnie i szpilkach.Wygladała jak stara malutka.Te co mowia ze wiek nie gra roli pozniej będą nas straszyły po ulicy jak co poniektóre panie w wieku 50 lat ktorym sie wydaje ze maja ladne nogi i nadal chodza w mini heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 38 i nosze
I coz z tego. mam figure odpowiednia nie lubie dlugich kiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
ta 30stka wygldała jakby małej siostrze ukradła spodniczke.Miała taką dzinsową.Obleśne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
nie chodzi o dlugie kiecki ale czy nie mozesz przerzucic sie na spodnice do kolan????????????????????????????????miec 38 lat i chodzic w miniuwach to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjh
ja tez jestem zdania ze poki jest co pokazywac to bede:) nie lubie bluzek za krotkich ale mini tak. 19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie chodzilam i nigdy nie będę chodzila, chociaż figurę mam do tego. Po prostu mie lubie i nie chodzę. Ale jesli Ty lubisz to jak najbardziej możesz chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kobieta
do autorki jasne,ze mozesz nosic:),przy dobrej figurze i zgrabnych nogach do 35 lat spokojnie,poza praca oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 lat i już nie noszę
do 25 nosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetkaklaretka
nogi mam ladne, gorzej z talia i brzusiem... dlatego stwierdzam : nogi pokazywac jeszcze moge i dekolt tez... za to brzudsio zawsze zasloniety i boczki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 lat i już nie noszę
i jeszcze zależy co uznawać za mini. moja szefowa uważa, że ja przychodzę mini do pracy, bo są to spódnice do kolan. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 38 i nosze
Sama jestes porazka....minuwach. .:O co ci do teqo jak ja wygladam.tu gdzie mieszkam i tak nikomu to nie przeszkadza bo wygladam lepiej niz niejedna osiemnastka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetkaklaretka
ja nosze mini ledwo zakrywajacych pupe..... moze ze 3 cm 4 dluzszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kobieta
do mam 38lat nie chce byc niegrzeczna,ale nawet przy dobrej figurze w tym wieku mini wyglada komicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
z pewnościa heheheheh:))) Smiesza nie takie podstarzałe baby co to za wszelka cene chca wygladac jak osioemnastki.Widok taki jest nieestetyczny.No ale ty tego nie zrozumiesz bo wydaje ci sie ze skoro sie na ciebie patrza to zapewne ci zazdroszcza figury.A ja sie patrze na takie baby z politowaniem i pewnie nie jestem jedyna. Jestes w takim wieku ze spodnica do kolan jest wskazana a nie miniowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia tego czy chce się
być elegancką kobietą z klasą czy wyzywającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjh
ja taka od pupy do kolan w polowie drogi lub 2cm gora mniej ,krotszej bym nie zalozyla. i tak starsze panie patrza z pogarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
trzeba nie miec zupełnie wyczucia gustu zeby w takim wieku nosic miniowy:/ Chcialabym zobaczyc ta twoja "super" figurę i piękne nogi w tym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na szczescie mimo 22 lat
wygladam na 17 i bede chodzic w mini nawet jak bede miala 30...w ogole to zamierzam hojnie korzystac z dobrodziejstw chirurigi plastycznej i sie nie zestarzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 38 i nosze
I tak wygladam na 25 .a wali mnie twoje czy cudze zdanie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
mam 38 lat i nosze wiesz z kim mi sie kojarzysz???? z tymi ludzmi co przychodza do np programu IDOL i sa swiecie przekonani ze pieknie spiewaja.Tobie tez sie wydaje ze wygladasz pieknie i na 25 lat ale tak nie jest bo masz prawie 40 lat!!bez przesady kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na szczescie mimo 22 lat
38 i masz racje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na szczescie mimo 22 lat
dziwne jestescie....ja widzialam duzo bardzo zadbanych 30stek wygladaly lepiej niz niejedna nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlassnie
40 lat i mini:/ w wieku 50 lat tez bedziesz nosic mini bo bedziesz wygladac na 35 lat??? takie baby powinno sie jajami obrzucac na ulicy bo się ludziom tylko robi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×