Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara Jantar 08

co robicie w tygodniu na obiady

Polecane posty

Gość Sara Jantar 08

swoim domownikom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co dzien cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie planuję jadłospisu na
tydzień wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo............
zupy różniste, ziemniaki z kotletem, spaghetti, ryż, makaron z sosem - coś co szybko i bez kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałek zrazy bo zostały
z dzisiejszego obiadu, wtorek kotlet z piersi kurczaka, wtorek też coś drobiowego, bo lubimy, może devolaje? środa pierogi z paczki, czwartek papryka nadziewana, piątek panga zapiekana z mozarellą, a w sobotę i niedzielę mój partner gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kostek to dupa nie zupa
u mnie i zupy i drigie dania,kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zup nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zup nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zmianę - drugie albo zupa - co 2-3 dni gotuję dzisiaj robię bigos z młodej na kiełbasie i wędzonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrr
u mnie 3 razy drugie,4 razy zupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ziemniaczki smazone z bazylia kielbasa z serem jakies jajo i fasolka z sosem czosnkowym, to ostatnie pycha!!! ano i jakby zalezalo na sosie mojemu to ze sloika sos pomidorowy;) latwo i szybko- nie chce mi sie gotowac;;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku do piątku gotuje potrawy które nie wymagają długiego ,dokładnego krojenia i stania przy garach oby tylko się nic do dnia się nie przywarło :) po prostu nie mam czasu. Czyli różnego rodzaju zupy -jarzynowa,ogórkowa, pomidorowa,barszcz biały,krupnik,ryżowa itd. A z drugiego dania to -naleśniki z serem,kopytka,różnego rodzaju sosy z mięsem,spaghetti, schabowe,pierś z kurczaka,dania chińskie,wątróbka drobiowa,różnego rodzaju zapiekanki itd w sobotę lubię posiedzieć przy garach to wtedy bawię się pierogami,krokietami wtedy zajmuje się czymś co zajmuje ciut roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka**
*kluski na parze i koktail truskawkowy *kasza, boczek przesmażony z cebulką i kawałkami indyka, kefir *bratkartofle (kartofle ugotowane, pokrojone i podsmażone na maśle na złoto) i maślanka *forszmak *sum, ryż, kalafior i brokuły na parze gotowane to mam na ten tydzień zaplanowane i częściowo wykonane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jadlospis na tydzien wyglada mniej wiecej tak: makarony z sosami i mieskiem, mlodek ziemniaczki z schobowym sote i salatka, kurak z ryzem, czasem jakas lasange, ale to wystarcza na 3 dni takiego jedzenia :) hehe sphagetii i takie tam wynalazki, ostatnio odkrylam jak wspaniala jest frytkowanica czy fryteza ( facet mi do domu przytachal ze swoejgo ) to sobie samzymy teraz mlode ziemniaczki w mundurkach pokrojone w cwairtki na ostro przyprawione z jaka rybka, moze dla niektorych z was takie jedzenie to bomba kaloryczna i smierc na miejscu ale ja tam lubie takie ziemniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×