Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niceMan

Jak przekonac wspolmalzonka do zakupu LCD/Plazmy?

Polecane posty

Gość niceMan

Jak przekonaliście swoich współmałżonków do zakupu nowego lcd czy plazmy.? Bo w większości jest tak, że telewizor w domu nie jest na "ostatnich nogach" i jeszcze mógł by pochodzić. Jakich argumentów użyć, by połówka łyknęła haczyk, by nie było cichych dni. Mam na oku LCD LG Scarlet i taki oto dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy do czego chce sie wykorzystywac ten telewizor - mozna uzyc argumentu kina - tzn ze fajnie bedzie wyporzyczyc film na DVD i obejrzec nowy film w domu zamiast w kinie (np przytulniej, taniej itd) - tylko wtedy w komplecie od razu jakies fajne glosniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale musi byc HD.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako HD rozumiesz HD Ready czy Full HD :P (ofc drugi lepszy - ale kwestia ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara 1
No jak to jak ,po prostu zaprowadzić do sklepu pokazać który się chce w ty przypadku Scarlet ,i myślę że jak zobaczy jak wygląda to sama bez niczego będzie chciała mieć taki telewizor,pokazać jak działa i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
a ja myślę że do takiego super telewizora to nie trzeba nikogo bardzo namawiać wystarczy go zobaczyć i człowiek sam chce go mieć tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła tak, zarobiła pieniążki i kupiła, nikogo bym o zdanie nie pytałsa. Chcę to kupuję. W końcu na to pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia11
no w sumie to i racja ,jeszcze taki telewizor to nie ma co się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaga
ale masz problemy babo idz lepiej do psychologa on Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila22
wiesz nie którzy mają taki problem i wcale nie muszą do psychologa chodzić tylko mogą pisać właśnie na forach, może im ktoś doradzi a jak ty nie chcesz to po prostu nie pisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
zgadzam się po to są fora żeby na nich pisać nawet z najbardziej banalnym pytaniem,a tak na marginesie co do tego lcd to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co przekonywać
? Jak masz ochotę, to kup sama. Taki, jaki Ci się podoba. Telewizor to nie willa na Krecie. Można zmieniać co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekl
no moi drodzy czasami trzeba przekonywać jak się ma np.wspólna kasę wiec czasem trzeba ale kobiety umieją to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozana1
wez meza do sklepu rtv tam gdzie sprzdaja te twoje LG, podejdz do tych działających-prezentacyjncyh i powiedz mu: kochanie nie chcial bys w takiej jakości oglądać ligi mistrzów i spójrz na tą cenę( no bo to w końcu lg oni chyba są jedni z tańszych ale nie rózniacą sie jakoscia od drozszych). Mur beton masz LCD w domu. No chyba ze twój facet nie oglada ligi mistrzow no to gozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×