Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nielegalna1986

seks i uczucia to dla mnie teraz jakiś totalny rollercoaster....

Polecane posty

Siemka, witam Was wszystkich, korzystając z okazji chciałam poradzić się Was w pewnej strasznie uciążliwej dla mnie kwestii- chodzi zarówno o uczucia, ale też o seks. Dokładnie 3 tygodnie temu rozstałam się z mężczyzną, którego kochałam nad życie i on mnie też, no ale zbyt wiele nieporozumień było i postanowiliśmy się dla naszego dobra rozstać. Teraz staram się żyć dalej i jak najmniej myśleć,ale nie o to chodzi…Moje życie i myśli przypominają teraz jeden wielki rollercoaster – czasami czuję, że chcę z kimś być, chcę stworzyć związek – no choćby taki przejściowy, poznałam fajnego faceta, czuję, że jestem już gotowa z kimś być, a za chwilę czuję, że nie chcę nie mogę i nie umiem ZNOWU skazywać się na związek, który jak wiadomo zmienia jakość życia;) Druga sprawa to seks-tuż po zerwaniu kompletnie nie miałam na niego ochoty, bo przyjemność sprawiało mi kochanie się jedynie z moim byłym (który zresztą był moim pierwszym kochankiem). Teraz –mówiąc wprost- mam non stop dziką ochotę na seks, wystarczy, że facet lekko pogładzi mnie po włosach czy położy się obok mnie, wtedy nie jestem w stanie się kontrolować choćbym nie wiem jak bardzo chciała!!! Chciałabym uprawiać seks bez zobowiązań, a za chwilę czuję,że przez najbliższe kilka tygodni (miesięcy?) nie chcę żadnego seksu…. Pogubiłam się…….:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×