Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja wiemm

NIE UMIEM GOTOWAC- czy to straszne?

Polecane posty

Gość klaudia1617
zupy sosy to taka podstawa:) umiałam to już w gimnazjum -13-14 lat:) potem zaczely sie inne dania no i ciasta. teraz mam 21 lat i moge wszystko ugotowac, oczywiscie teraz siegam po coraz trudniejsze przepisy:) kocham gotować, no ale nie kazdy to lubi:) ale w kazdym wieku mozna nauczyc sie to nic trudnego-przepis do reki i już:) warto sobie tez kupic jakas ksiazke kucharska-np kuchnia polska tam sa przepisy wszystkich sosow zup chlodnikow i innych polskich potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrą motywacją do rozpoczęcia przygody z gotowaniem będą zakupy ;) (oczywiście artykułów do tego potrzebnych) Nowe garnki, patelnie oraz wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne na pewno będą zachęcać do ugotowania czegoś :) Może warto zacząć od garnków, które dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła nie będą się przypalać? Takie znajdziecie tutaj - http://www.gorenje.pl/41307. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie umiałam, dopiero jak wyszłam za mąż a miałam wtedy coś ok 26 lat to zaczęłam gotować praktycznie z miejsca. Szukałam fajnych przepisów głownie na necie i je robiłam i prawie zawsze wychodziło. Od tamtej pory minęło już 3 lata i dalej gotuje tą samą metodą bo praktycznie żadne przepisy nie trzymają mi się głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnie zaczełąm
Ja swoje pierwsze ciasto upiekłam w 1 klasie podstawówki.. oczywiscie nie bylo super bo proszku do pieczenia zapomnialam, ale od tamtego czasu zawsze pomagalam w kuchni i sama pieklam pod nadzorem mamy, w wieku 10-12 pieklam na zamówienia mamy kolezanek:) ogólnie mam fiola na punkcie pieczenia i chyba z 1000 przepisów mam na ciasta i jeszcze gazetki kupuje:) Co do gotowania to tez wczesnie zaczelam, na poczatku musialam mamie pomagac, pozniej przygotowywac latwiejsze rzeczy zeby po powrocie z pracy mama mogla szybko obiad zrobic, ogólnie od podstawowki gotuje juz sama, w wieku 13 lat sama wigilie przygowowalam dla 15 osób:) Teraz jestem na etapie wyszukiwania smaków i róznych potraw i mimo tylu lat praktyki ciagle sie doszkalam, bo w moim domu nie robilo sie skomplikowanych potraw, raczej proste i szybkie, dopiero jak wyjechalam za granice w wieku 25 lat ucze sie innej kuchni.... i ucze tez innych:) Uwazam,ze jak ktos chce sie nauczyc to sie nauczy, z czasem nabierze wprawy tylko trzeba wytrwałosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć .Mam pewien problem. Otóż no za bardzo gotować nie umiem. A musze zorganizować obiad dla gości którzy zostaną u nas po weselu. A właściwie to 2 lub 3 obiady. I mam pytanie co najlepiej ugotowac coś czym mogłabym zaskoczyć a żeby nie było zbyt trudne. Bardzo mi zależy żeby nie wyjść na bez talencie kulinarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia22222
cześć .Miałam dużego stresa bo zaszła sytuacja ze musiałam sama ugotowac po raz pierwszy obiad w niedzielę. O ile podstawy umiem to nigdy rosołu nie gotowałam ale musiał być ten pierwszy raz i udało mi się nie taki diabeł straszny jak go malują.chciałabym teraz nauczyć się gotować de volie chyba tak to się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dla nie umiejących gotować :) youtube.com/playlist?list=PLEgB3pUkr1BTNLhUNumeiMfvJiMtvfkDn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie potrafisz gotować, czujesz, że Twój mąż lub partner oczekuje tego od Ciebie, zgłoś się do nowego programu kulinarno-rozrywkowego w TV. Poszukuję młodych małżeństw lub par z Warszawy i okolic, które chciałyby przeżyć kulinarną przygodę przed kamerą. Zależy nam na kobietach, które nie potrafią gotować i chciałyby to zmienić. W naszym programie znany kucharz będzie udzielał lekcji :-) Zgłoszenia i dodatkowe informacje pod adresem mailowym: monikachobotow@formacjatv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgamsarenka
kup sobie thermomix i thermocooker a wszystko zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie umiem gotować i nie uważam że to coś złego :) ja sobie zamawiam catering dietetyczny z Tummy Heaven i mam z głowy papranie się w garnkach, mam dostarczane pod drzwi zdrowe posiłki codziennie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×