Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

oczywiście, nie piszcie jeszcze, jak wyglądacie. Niech inne koleżanki pozgadują, jak Was/nas widzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie prawie sobie mnie dobrze wyobrazilas ;) szatynka ale z blond pasemkami, wlosy proste do ramion, niebieskie oczy tylko 4cm wyzsza i pare kilo ciezsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84, Ty mi wyglądasz na szczupłą, wysoką brunetkę. Włosy za łopatki, z grzywką. Ciemne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, cholero! :D:D:D Gdzieś mi się te pasemka kołatały po głowie, ale je odpuściłam w opisie, stawiając na jednolitą barwę włosów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti- powiem tak:) dwie rzeczy z Twojego opisu się zgadzają ale nie powiem które:P niech reszta pozgaduje:) a ja was opisze w poniedziałek bo juz muszę uciekać do domu a niestety chwilowo nie mam netu więc odezwe się w poniedziałek:) Milego weekendu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy z reszta sie tez sprawdzi bo w moim przypadku calkiem duzo ciekawe jak to wywnioskowalas ? ja cos marna mam wyobraznie, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 -ups, no niestety nie jestem jasnowidzem:D Miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, tak sobie jakoś Ciebie wyobraziłam. Nie wstrzeliłam się specjalnie w idealny opis, ale tak Cię widziałam oczami wyobraźni:D A jak rzecz ma się ze mną? Piszcie bez krępacji -zniosę każde kg :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, rozumiem. Jesteście humanitarne i nie chcecie mnie zranić swoimi opisami:D:D Wobec tego, nie nalegam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
witam dziewczyny bardzo ale to bardzo przepraszam że nie dawałam znaku życia ale poprostu nie miałam dostępu do neta widzę że tu dużo nowości i dyskusja idzie pełną parą aż mi żal że nie mam dostępu do kompa w pracy Tulipanku gratulacje i całe mnóstwo buziaków dla ciebie i fasolki mam nadzieję że teraz pokolei będziemy cieszyć się swoimi fasolkami żabciu chyba nie ma tak żle zawsze idzie dojść do jakiegoś kompromisu poprostu w każdym zwiąsku trzeba się dotrzeć ja aktualnie czekam na nie (przyjście )@ no ale znając moje możliwości i oczywiście pech to jedna k będe się długo starała no ale trzeba być dobrej myśli Trzymam kciuki za nasze starania pa pa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 LUŚKA28...|.28.09........?.........2.....opolskie....... ...28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......3.10.......5....Warszawa...... ..32 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.3.09.....4.10.....2....górny śląsk...27...Maks 5l. Loona_84..|.22.10......24.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I...?....I.........?............I małopolska I GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22 No i udało mi się skopiować i uzupełnić tabelke hip hip hura nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikola witamy znow na naszych plotach,na nastepny raz kopiuj ostatnia aktualna tabelke bo ja juz niestety jestem na dole tzn zaczynam nowy miesiac staranek a czyzbys ty juz nie miala @ od 3.09 czy to maly blad i mialo byc 3.10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.03.09.......04.10........2......górny śląsk......27...Maks 5l. Loona_84..|.22.10......24.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I...?....I.........?............I małopolska I GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie wam jak mmnie męczą mdłości od rana do wieczora rano jak jechalam do pracy to myślalam ze sie popłacze dzis mam wizyte u gina i mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze i moze mi cos da na te mdłości bo strasznie sie męczę Starające się: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.03.09.......04.10........2......górny śląsk......27...Maks 5l. Loona_84..|.22.10......24.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I.....................I małopolska I GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie mam @..... pewnie znowu mega długi cykl. Chyba sie z tym do gina przejde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Na szczęscie @ juz mi się kończy:) Weekend jak zwykle minął za szybko....nie lubię poniedziałków. Nicola, milo sie ponownie zobaczyć na naszym topicu:) Żabcia, ąz tak źle w twoim związku że zaprzestajesz starań? Tulipanek, nie martw sie mdlości przejdą prędzej czy później, ale uwierz mi mogłabym mieć mdłości 24 na dobe byleby być juz w ciąży. Jestes szczęściarą!!! JANA a może ty jednak w ciąży a test byl za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wiecie co Wam powiem? u mnie swieci ślicznie słoneczko :D od razu lepiej sie człowiek czuje :) nawe nadziejie wstępują w człowieka :) jak wam minął weekend kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona to mozliwe ale w to nie wierze. Raczej mam hormony rozregulowane :( Musze isc do lekarza bo cykle mam za dlugie. Wy sie mozecie ponownie starac a ja czekam... :( A wczoraj w sklepie widzialam mame z noworodkiem takim max 3 tygodniowym. Śliczniutki. Tak bym chciala miec znów takie maleństwo... :( Wpadam w depresje. U mnie szaro i buro. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kiedys tez tak mowilam ze wszsytko zniose byle by w ciazy byc jakos musze wytrzymac tylkoz e jak sie to ma dzien w dzien , nic nie mozna zrobic tylko wypadałoby lezec ani obiadu ugotowac, mąz biedny głodny, no ale jak nieraz wejde do kuchni to sam widok i zapach mnie zbiera na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Edusia, u mnie niestety słońca nie ma, ale humor mam dzisiaj bardzo dobry:) nie wiem dlaczego, bo zazwyczaj z braku słońca mam depresje:P Mi weekend zleciał bardzo szybko chociaż nic ciekawego nie robiłam. w piatek bylam jak zawsze u kumpeli na piwie, w sobote w sumie nic ciekawego nie robiłam a niedziele przelezałam przed telewizorem. Bleee nie lubie tak zmulac, wolę spędzać czas aktywnie ale k=jakoś nie było nic do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku zobaczysz, że organizm sie przystosuje do ciązy i mdłości Ci przejdą. JANA z własnego doświadczenia wiem, ze z wizytą u lekarza nie warto zwlekać. Dostaniesz jakies leki na uregulowanie cykli. Mi lekarz powiedział ze na ciąze przy długich cyklach własciwie nie ma szans. Inne dziewczyny w tym czasie co ja mam 1 cykl mają 2 wiec te starania wyglądają zupełenie inaczej... Ja czekam na @ a one liczą dni do testowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam w poniedziałkowy poranek! U mnie ciemno i mokro. Czuję, że @ dzisiaj przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ale miałam ciężki weekend, przeprowadzka udana ale niestety roboty jeszcze dużo zostało ... Przyszłam zmęczona do pracy z nadzieją, że tu sobie odpocznę, ale zastałam liste zadań do wykonania do środy i muszę się streszczać :o zabcia co się stało, że chcesz odpuścić starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×