Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

No własnie dziewczyny - kiedy testujecie ? Jeszcze kilka dni do terminu @ wam zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilkę zmykam do domu i pewnie do poniedziałku nie będę zbyt często zaglądać, bo mam kilka dni wolnego na przeprowadzkę, spakowanie się, rozpakowanie się i posprzatanie dwóch mieszkań... Zapowiada się pracowity weekend. W prawdzie mieszkanie nie do końca wykończone, jeszcze trochę pracy zostało ale nie chcemy kolejny miesiąc za wynajem płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam zatestować w weekend. Nie weim kiedy mam termin @ , równie dobrze w zeszły jak i przyszły wtorek...nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Jak tam u Was dzis pogoda? u mnie nadal pada :( a miałam taka nadzieje ze dzis wyjrzy słoneczko zza chmur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wytrzymałam i zrobiłam rano test. Oczywiście 1 kreska. Ale może to i dobrze, na 100% zmieszcze sie w swoją suknie ślubną :p A uda sie w październiku :) Spadam w dół tabelki ale wykropkuje na razie bo dalej czekam na @... Nie lubie tych swoich długich cyklów :( .....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ Ptakowa...| 28.09.......3.10...... 14... ok.Kłodzka......26 LUŚKA28...|.28.09........?...........2.....opolskie..... ....28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......8.10........5.....Warszawa.... ..32 Sylvia25...|..5.10........9.10........2.....Kr./B.-Biała .. ..25 zabcia86..|..15.10......20.10......4.... kuj- pom..........22 Edusia83..|.16.10.......18.10......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10.......18.10......4....Trójmiasto...... . 2 6 marta84...|.09.10..........?.........0...... Poznań .........24 nicola81 ..|.....?............?..........2.....górny śląsk.....27...Maks 5l. Loona_84..| 22.10.... .24.10.......2.....dolny sląsk......24 J_A_N_A...|...........................2.... Ziel.Góra .......25..Justynka 2l ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009...I.lubuskieI 1.... Tulipanek-...28....I...?....I.........?.........I małopolska I GOŚCIE ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest strasznie zimno i bedzie padać. A rano tak pieknie swieciło sloneczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Ptakowej i Edusi. Ile kapsulek tego wiesiołka bierzecie dziennie? Bo na opakowaniu jest napisane 1-2 trzy razy dziennie. Łykacie po 1 czy po 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma na opakowaniu napisane 3 razy dziennie po 2 tabletki, ale ja jem 2 razy dziennie po 2, bo jak jestem w pracy to zapominam o nich. Loona spokojnie możesz łykac po 2 tabletki bo nadmiar tych kwasów co są zawarte w olejku wiesioła nie jest magazynowany w organizmie tylko wydalany. To tak jak z witaminą C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to fajnie. Tylko ciekawa jestem czy to rzeczywiście pomaga na wiadomo co, a nie tylko na cerę...bo przecież te dziewczyny co łykaly mogły po prostu zajść normalnie, bez udziału wiesiolka, a że go łykały to zasługi przypisuja wlaśnie wiesiołkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dziś w domu i dopiero wstałam :) ale zaraz zabieram się ostro za sprzątanie. JANA dopóki nie ma @ to nadzieja jest, nie za wcześnie spadłaś w tabelce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona z każdym lekiem tak jest :) czasem to siła podswiadomości bardziej działa niż sam specyfik. Mysle jednak ze warto spróbować, bo zaszkodzić to na pewno nie zaszkodzi, a przynajmniej buzia bedzie nam ładniej wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i za wcześnie na test ale i tak wierze ze nie kłamał. Nie oszukuje się.. Spokojnie poczekam na @. Pewnie w niedziele dostane albo poniedziałek. Gdybym byla w ciazy test pokazalby choc cień cienia drugiej kreski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nastepny tydzień to będzie zamieszanie:):):) Trzy dziewczyny będą testowac:) a może juz na weekend? Mam nadzieję, że powiększy się lista zaciążonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel23
Ja o dziecko starałam się 8 miesięcy, a w końcu się udało :) Nie od razu niestety zachodzi się w ciąze, czasami potrzeba czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rejczel a dlaczego :( a nie :) przeciez w koncu sie udalo wiec powinna byc radość,dolączasz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo, Luska ja też bym chciała..... Kurcze mogłabym nawet już jęczeć jak mi niedobrze i ile razy siedziałam w kiblu z rana....i wogole.... ale wiecie co, nie wiem dlaczego mam takie mysli, ale najbardziej sie boje tego, że wszystkie pozachodzicie i bedziecie się cieszyć, gadać o ciązy, a ja dalej będę staraczką i zostanę ostatnia... wiem głupie mysli, ale jakos tak mam czasem, ze myslę że zostane sama jako staraczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona nie jesteś sama z takimi myślami :) czasem tez o tym myśle, szczególnie gdy dostaje @ :) ale tak ogólnie to wierze że bedzie dobrze i ze wszystkim nam sie poszczęsci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. @ idzie do mnie wilekimi krokami, bolą mnie cycki, boli mnie brzuch, jaja mnie bolą, wyć mi się chce... A wiecie jak się dzis wkur..... myslałam, że coś roz.... Wszyscy w pracy dostali premie, tylko ja nie dostałam. To człowiek siedzi w tej robocie po 10 godzin, ajak jest nawal roboty to i 12-14 i nawet durnej premii nie dostanie raz w roku. A wiesiołek jem tak 2 razy dziennie po dwie kapsułki, a jak mam czas, to 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie powiedział, u nas tak poprosu jest w tej durnej firmie. Jedni co nic nie robia tylko jadą na budowę i śpią w samochodzie dostają po kilka lub kilkanaście tysięcy premii, a inny co zapieprza dostaje 700 zł albo nic. Mam dośc tej roboty, gdyby nie to, że potrzebujemy kasy na remont, to już dzisiaj złożyłabym wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel23
Tak po prostu mi się udało, ale też się martwiłam, z tym, że lekarz powiedział mi, że do roku to normalne, że czasami można nie zajśc w ciąże, martwić nalezy zacząć się mniej więcej po roku starań. A Wy jak długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×