Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Witam:) u mnie dzis slonecznie zreszta tak jak przez caly weeakend, nawet zdazylam rano na miasto skoczyc rozgladnac sie za fotelikiem samochodowym dla mojego malucha ale w sklepach prawie 100zl drozsze niz na sieci wiec jednak allegro pojdzie w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,z mężczyznami jak z dziecmi... moj pan mimo wielu moich slow i tak robi swoje, oddalamy sie,nawet nie staramy sie bo w koncu do tanga trzeba dwojga...zaczne sie ponownie starac jak bede miala pewnosc ze on juz nie jest dzieckiem,a odpowiedzialnym meżczyzna,bo w tej chwili jak dziecko sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - przykro mi, mam nadzieje, że niedługo między wami się poprawi i będziecie się dalej starać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka lat temu jeszcze na studiach moj maz tez mnie wkurzal na maxa swoimi dziecinnymi zachowaniam ii odzywkami,klucilismy sie jak najeci (wlasciwie to ja bo o n jak zwykle milczal bo po nim splywalo albo sie obrazal zreszta znow jak dziecko) a dzis jest naprawde fajnym facetem,mezem i cudownym ojcem ;) moze kazdy facet musi dojrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie chce go przeciez zostawic,ale nie mam chwilowo juz sily,nie chce miec 2 dzieci na raz. no a poza tym tez potrzebuje aby mi poswiecal jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wieku powinien być już w miarę dojrzały emocjonalnie. Może ma poprotu trochę gorszy okres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz sama nnie wiem probowalam to ignorowac,staralam sie naprawiac,ale sama nie wiele moge.trwa to juz ok 3-4 tyg.....prawie nie zasypiamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia może jeszcze się zmieni.... Mój dopiero w wieku 30 lat dorósł do dziecka. Tzn ja wspominałam o dziecku juz ze 2 lata temu ale on mówil, że jeszcze nie teraz i dopiero kilka miesięcy temu powiedział, że jest już gotowy... A w sprawach damsko męskich to raczej nie mogę narzekać, jego jedyna wada jest to że uwielbia swoją pracę i ma moim zdaniem za duzo na głowie i często spędza wiele czasu po godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze mlodszy moj maz tez ma 26 i juz pstro w glowie dawno wyparowalo,nie wiem co ci radzic,moze mu przejdzie samo alebo zwyczajnie zapytaj co sie z nim ostatanio dzieje choc znajac facetow powie " o co ci chodzi ????"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie z facetami to wiadomo jak jest.... Mój pod względem dorosłosci do życia (nie mówiąc o dziecku) dorósł już dawno, praktycznie jak go poznałam to był juz dojrzałym facetem, miał 25 lat. Nawet mi samej mówił, że czasem zachowuje sie jak małolata:P a ja mówiłam zawsze że jeszcze musze sie wyszaleć póki mnie dzieci nie obsiądą:P Myslę, że każdy facet dorasta w innym wieku i chyba w dużej mierze zależy to od towarzystwa, kupli z jakimi się zadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najfajniejsze w tym wszystkim jest to ze on chce dziecko! ale w tym miesiacu juz mam po owulacji....i on o tym doskonale wie.wyobrazcie sobie,ze w ciagu 2 tyg tylko 2 razy .. jutro ide do gin,cytologia itd. ide prywatnie moze jak normalnego czlowieka mnie potraktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia ale chyba nie masz co się martwić tym, że w ciągu 2 tyg 2 razy. Ja czasem mam tak, że nie ma zupelnie czasu i ochoty na to nawet dwa tyg bez seksu są. Np teraz ostatni raz było w owulke w tamtym miesiącu a dwa i pół tyg nic (z tym, że tydz odpadł na @). Ale jakos czasem tak wychodzi.....więc myslę żabcia że nie ma co sie martwić, no chyba że zaczął cie ewidentnie olewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,gdybym nie miala powodow to bym sie nie martwila.u nas nigdy tak nie bylo,gora 4-5 dni przerwy,przewaznie co 3 dni.a olewa konkretnie,bo cale noce przed kompem siedzi jak maly dzieciak a ja spie sama a potem tyram w chacie bo on spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, mój facet tez spędza; przed kompem całe noce a ja sama spałam do momentu az komputer wylądował w pokoju w którym spimy, i od tego czasu chodzimy spać razem. ale jakoś nie traktowałam tego jako coś złego bo wiem że granie to jego pasja więc niech sie czasem facet wyżyje. nie mozna przecież wymagac żeby nonstop spędzał czas z Toba bo trzeba miec chwile dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas poki tv byl w sypialni to slicznie razem lezelismy przed spaniem a teraz jest w stolowym i tez chodze czesto spad sama bo on lubi przed tv lub kompem przesiadywac,albo zaczyna kompiele i golenie o 24 a mi sie na niego nie chce czekac jak jestem spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona-ale on nie spedza czasu ze mna w ogole!zawsze lubil grac i gral.komp mamy w sypialni i potrafi do 5 nad ranem siedziec . i tak co noc od 3 tyg. potem wstaje idzie do pracy,wraca gra spi wstaje do pracy wraca gra spi aha no i jje tez:) to mnie wku**** bo nawet jak gra to w tym momencie nawet nie idzie porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:P hehehe Ale ja bym po prostu z nim pogadała i powiedziała co mi lezy na sercu, spytałabym o co chodzi, ze nagle tak się zmienił a skoro on chce mieć dziecko to bym mu powiedziała, że do dziecka to on najpierw musi dorosnąć i przestać być dzieckim a dopiero potem myslec o tym, bo co będzie jak juz dziecko przyjdzie a on będzie sie zachowywał tak jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Ci się żabcia nie dziwie, też bym się wściekała gdyby mój facet całymi nocami przy kompie siedział, gdyby to się zdarzało okazjonalnie to jeszcze da się przeżyć, ale tak non stop to przesada - pewnie go wyjątkowo jakaś nowa gra wciągnęła. Ja też się wkurzam jak mój wraca po pracy do domu i od razu do kompa i tylko czeka żeby mu obiadek pod nos podstawić, no ale cóż sama go do tego przyzwyczaiłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem wam, że każdy facet ma jakies wady i nikt mi nigdy nie wmówi, że ideały istnieją. No ale czasem to juz jest przegięcie (na dniach wyjdzie nowa gra GTA4 i mój na bank sie wkręci ale na szczęscie ja też ja lubie więc będziemy grać razem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj w te durne plemiona klepie juz od kilku miesiecy ale na szczescie juz mu minol okres takiej fascynacji ze wlaczal jeszcze przed wyjsciem do pracy zeby sprawdzic co sie dzieje (bo to gra w sieci ) a jak wracal z pracy to pierwsze co wlaczal kompa i znow gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że ideałów nie ma, każdy ma jakieś wady i trzeba się nauczyć z nimi żyć. Mój na szczęście nie grywa w takie gry, czasami tylko jakiś pasjans czy saper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ja tez mam tak ze wroce po 12 h z pracy i mam pyt co na olacje robie a pan przy kompie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój juz od poł roku gra w Unreal a sieci:) Już ma nawet jakiś najwyższy stopien umiejętności:P heeh a jaki podjarany tym jest:P Faceci sa jak duże dzieci!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×