Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

a te czsem przedluzajace sie cykle....czasem moze dochodzic do niewydolnosci lutealnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj staramy sie staramy na calego :) moze na swieta sie uda..... w pn moj pojdzie na to badanie i bedzie wiadomo co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez muszę swojego wysłać w końcu na badania nasienia tylko on ostatnio nie ma wcale czasu, bo ciągle w pracy siedzi i muszę znaleźć jakieś miejsce gdzie w soboty przyjmują no i żeby dało się tam dojechać w te 30-40 min :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma co 2 tyg na 2 zmiane i mamy blisko takze da sie rade no i od 13 przyjmuja probki ale powiem ci jedna,serce mi sie kraje,bo wiem jak upokarzajace dla faceta musi byc pobranie nasienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe na pewno nie jest, ale upokarzające to chyba za mocne słowo. To jest coś co po prostu trzeba zrobić tak jak np. badanie ginekologiczne. Fakt, że oni są zazwyczaj przewrażliwieni na punkcie swoich "żołnierzyków". Jak mojemu powiedziałam o badaniu to spojrzał na mnie, potem na swoje krocze i powiedział z miną zbitego psa "ale przecież z nimi jest wszystko w porządku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety do niektorych spraw inaczej podchodza,my idziemy do gin bo to tylko lekarz i tyle a facet jakby mial isc do lekarza w meskim odpowiedniku gin to bylaby masakra.....a ile kiedys mialam smiechu jak mialam poterzna grzybice i infekcje pecherza,poszlam do ginekolog i ta dala tabletki mi i mojemu....jaki byl na poczatku oburzony i wystraszony....a potem sie juz smial... a co do badania, to moj juz sie z tym pogodzil i sie dzis smial czy on w jakims konkretnym dniu cyklu musi je zrobic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robicie badania nasienia prywatnie czy z NFZ ? Bo jestem ciekawa ile to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doczekałam się @ :-O Uaktualniam tabelkę. STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ Sylvia25...|.10.11.......14.11........3......Kraków .........25 Edusia83..|.10.11.......14.10........3......Nowy Sącz......25 J_A_N_A...|.11.11......12.11........2......Ziel.Góra .......25...Justynka 2l zabcia86...|.15.11......20.11........5.....kuj- pom.........22 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4.....opolskie.... .....28...syn 2lata achaja82..|.26.11.......28.11........5....Trójmiasto.... ..26 Ptakowa...|.02.12.......09.12......16.....ok.Kłodzka.... . 26 Aszti.......|.02.12.......07.12.......6......Warszawa... ...32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ....I....1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009.....I małopolska..I....-.... nicola81 .....27....|...8...|...10.06.2009....| górny śląsk. |.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....6...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|...???..|.....???............| dolny śląsk..|.......... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zabcia bardzo sie ciesze że wyniki są ok :) Aszti szkoda że znowu się nie udało :( A tak wogole do wstawać już poranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałabym się mylić ale wydaje mi się że mój @ też się zbliża wielkimi krokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ostatnio albo wszystkie zapracowane albo nie chcą z nami gadać:P:P Ja w sumie mam luz w pracy więc siedzę sobie na necie....ale też ile można, juz niektóre strony mnie totalnie znudziły...teraz często siedzę i czytam o ciąży:D Juz nie moge się doczekać 19 listopada, bo zobaczę swoją dzidzię...wogóle listopad zapowiada sie świetnie 19- lekarz, 21 jade na koncert a 24 mam urodzinki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs dziewczyny! mam chwilke wolnego wiec wpadlam.dla mnie listopad tez bedzie bardzo intensywny.w sobote moj wieczor panienski, za tydzien slub, potem bedziemy cieszyc sie malzenstwem! po slubie planuje odwiedzic ginekologa, zrobic podstawowe badania wiec juz bardziej aktywnie zaczne przygotowania. to bedzie pierwszy krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marta, to super ze jednak się zdecydowalaś na dzidziusia tak szybko i nie czekasz na to aż szefowa da Ci "przyzwolenie". Życze Ci równiez udanego wieczoru panieńskiego oraz wspaniałego wesela!!!!! Co do ślubu to może wyda wam się dziwne ale nawet teraz jak już wiemy że dzidzia jest w drodze to jakoś nie spieszy sie nam. Dla mnie ślub to tylko papier ktory nic w naszym życiu nie zmieni, tym bardziej jak teraz chrzciny czy kredyty mieszkaniowe można załatwiac bez slubu. Moim zdaniem jak sie kogos kocha to czy ze ślubem czy bez to uczucia sa takie same, a przecież to jest najwazniejsze a nie jakiś tam papier. W moim towarzystwie było nawet kilka przypadków że zakochani się pobierali a potem wszystko sie psulo i rozwody... juz chyba z cztery przeszłam... A zresztą tak czy owak jeśli już to wziełabym tylko iwyłącznie cywilny, nikt by mnie pod ołtarz nie zaciągnął. Jakos tak mam....do kościola nie chodze więc wydawaloby sie dziwne i sztuczne dla mnie gdybym nagle staneła przed ołtarzem:P Pewnie mnie zaraz zjedziecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona wiesz ja nie biore slubu bo chcemy miec dziecko. ja zawsze bylam przeciwniczka slubow,zwlaszcza koscielnych ale niedawno nadeszla taka chwila ze ,,zachcialo,, mi sie slubu.poczulam ze musimy cos zmienic w naszym zyciu, odnowic(jestesmy razem ponad 8 lat). no i stwierdzilismy ze slub to bedzie to.a przy okazji sprawilismy wielka radosc rodzicom i dziadkom ktorzy nie mogli sie juz tego doczekac!takze ja nie zaluje ze podjelismy taka decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wiem, ze nie bierzesz ślubu ze względu na to żeby miec dziecko:) Tak tylko napisalam swoje zdanie ale nie mam za złe nikomu że bierze slub:) ale jak sobie tak myślę ile to zachodu i kasy trzeba na takie wesele, więc jak coś to skocze do urzędu- zaprosze tylko bliskich przyjacioł i rodzine, a mam jej może z 5 osób z mojej strony i 10 od chłopaka- więc bedzie z 20 osób:P pojdziemy do knajpy i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, kazdy robi jak uwaza.racja ze jest troche latania, i kupa kasy idzie ale co tam!ja sie ciesze chociaz stres juz sie zaczyna coraz wiekszy.na razie nie moge doczekac sie panienskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy tu romawiacie o ślubach a ja to mam juz za sobą :0 Nawet nie wiem kiedy przeleciało mi już2 i pól miesiąca a dopiero co sie przygotowywałam do słubu :) Loona każdy jest panem swojego życia i ciężko żebyśmy prawiły Tobie jakies morały skoro to i tak Ty sama decydujesz o swoim życiu i o tym jak ma ono wygłądać. Dla mnie ślu to jest połączenie się z osoba która kocham i pewnego rodzaju komfort że już jest tylko moja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Sylvia czas leci, ja jeszcze niedawno zaczelam przygotowania a zostalo juz 1,5 tygodnia! a jak u Ciebie bylo ze stresem? czym denerwowalas sie najbardziej?bo mnie przeraza kosciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile średnio kosztuje wesele tak dla okolo 30-40 osób. Licząc wszystko z suknia garniturem...wszystkie koszty. Czy to się zwraca w prezentach lub jesli ktoś woli dostać pieniądze to w kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Ja dopiero załapałam stresa w sobote rano jak usiadłam na fotelu u fryzjerki. Bałam się żeby się nie pomylić nie potknąć i żeby wszystko wyszło ok. W kościele do przysięgi miałam takiego stresa że bałam się że nic nie powiem ale jak doszło co do czego to nagle zapmniałam o wszystkich i wydawało mi się że w kościele jestem tylko ja, narzeczony i ksiądz. Co do kosztów to dokładnie nie liczyłam ale na 47 osób kosztowało nas ok 30 - 40 tyś. A prawda jest taka że wesele nigdy się nie wróci. My dostaliśmy bardzo dużo pieniędzy i do tego prezenty ale nie jest tak że zwrócą się koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi powiedziec, my robimy na 80 osob i koszt to ok 20000.ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×