Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

dolegliwości to mam od już od miesiąca ale nasilaja się, ciągle dochodzi cos nowego...Bol cycków i senność od początku, mdłości od około tygodnia, ale na szczęscie tylko mdłości...wszystko mi śmierdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Loona ty jestes o cały miesiąc przede mną :) Zapisałam sie prywatnie do ginekologa na poniedziałek. Nie wiem czy to nie za szybko...? To bedzie początek 6 tygodnia. Ale chciałam sie dowiedziec jakie mam porobic badania i co z moją szczepionką... Nigdy nie byłam u tej ginki ale czytałam pozytywne opinie o niej na necie i polecała mi ja moja fryzjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4........opolskie........28...syn 2lata achaja82..|.26.11........28.11......5........Trójmiasto.....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.....26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa......32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ....I....1.... Tulipanek-...28....I....8...I...29.05.2009.....I małopolska..I....-.... nicola81 .....27....|...10..|...10.06.2009...| górny śląsk. |.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....6...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|...7....|...01.07.2009....| dolny śląsk..|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24 znowu porażka.............................😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zabcia. Ale o ile dobrze pamiętam to w tym miesiącu to i tak było malo prawdopodobne żebyś zaszła w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maloprwdopodobne,ale sie jakos ludzilam,dziewczyny tutuaj mowily zeby jeszcze nie tracic nadziei,ze moze jednak....no ale trudno,zaczynam runde 6:) a moj cykl normalnie w tym miesiacu prawie ze ksiazkowy byl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mam nadzieje,moze na świeta prezencik jakiś maly bedzie,kto wie....:) tylko jedno niefajne badanie musze srobic,tzn. moj robi,dopiero w pn bo w tym tyg sobie w szpitalu zrobili dlugi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio,mialam zaplanowane na ten poniedzialek,ale niestety w labo zrobili sobie dlugasny weekend i musielismy na najblizszy pn przelozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia niefajne badanie to badanie ginekologiczne a badanie nasienia to nic strasznego. Nawet nie będzie musiał iść do lekarza a nasienie możesz zanieść ty do badania skoro on nie chce iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie badanie gin jest po prostu obojetne:) tak jakos nad tym nie rozczulam sie,ale wiem jak fakt ze sie nie udajae przezywa moj i wiem,ze cholernie mu nie pasuje nawet nie samo zaniesienie a pobranie plemniczkow,pewnie dla kazdego mezczysny to nie jest przyjemnosc no ale damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ktos:))))))))a mi sie dzis konczy moj dlugi weekend:( jutro do pracy a tak mi w domku dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zabcia nie ma lekko kiedyś trzeba wrócić do pracy ;) Ale przynajmniej Ty masz fajną perspektywę bo o ile się nie mylę to pracujesz dwa na dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Gratuluję naszym nowym cięzarówkom !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę.... Mam nadzieje ze cała reszt już niedługo sie doczeka upragnionych 2 kresek na teście. Co do badan nasienia to my robiliśmy w poniedziałek. Mój mąż strasznie sie stresował, ale ostatecznie jakos sie udało. Wczoraj odebralismy wyniki i niestety okazło sie że te nasze żołnierzyki są za mało ruchliwe :-( Reszta parametrów jest w normie. Czytam na necie róże artykuły, ale jakos nie ma konkretnego dobrego środka który by je przyspieszył. Sama juz nie wiem co o tym myślec..... a wizytę u gina mam dopiero w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia głowa do góry może lekarz coś przepisze mężowi i wkońcu będziecie się też cieszyć maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia własnie o to chodzi ze zazwyczaj przepisywane są jakies preparaty witaminowe, które jednym pomagają, a innym wręcz szkodzą.... Staram sie byc dibrej mysli. Zaczekam na opinie mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio,pracuje tak,takze znowu 2 dni odpekam i znowu laba:)))) i tak wkolo Edusia,a Twoj maż pali?czesto lekarze mowia ze palenie ma wielki wplyw na plodnosc,moj niestety pali,paczke dziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia jak ty to wytrzymujesz ? Jakoś nie umie sobie wyobrazić jakby mój mąż miał tyle palić nawet nie umie sobie wyobrazić jakby w ogóle miał palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ja sama pale,tak 5 fajek na dzien mi wychodzi,czasem mnie to wnerwia,bo jak pomysle ile kasy puszczamy z dymem to sie wlos na glowie jezy:( ale musze Ci powiedziec,ze czesto mi dym przeszkadza jak ktos obok pali a ja nie pale. widzisz,kiedys tez myslalam,ze palenie nigdy w zyciu i nie wyobrazalam sobie,ze mozna palic,ale widzisz podroslam i pale,a Ciebie podziwiam,z reszta jak wszystkich niepalacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia nie ma co podziwiać a 5 papierosów na dzień to faktycznie mało więc może się zmobilizujesz i rzucisz to świństwo raz na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz 3 tyg nie pale i nie chce mi sie wcale, nawet nie przypuszczałam ze tak łatwo mi przyjdzie rzucenie tak z dnia na dzień, po około 7 latach jarania paczki dziennie. Moj facet pali dalej, tez mu prawie paczka wychodzi, czyli jak razem palilismy to dziennie szło nam około 15zł na fajki.....tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×