Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

nikola, zdaję sobie sprawę ze swojej głupoty:-O No, ale czasu nie cofnę, najwyżej powtórzę badania i już. Kurka wodna, zerknęłam, że Ty już na dniach rodzisz, dziewczyno!:D Fajnie!!! Masz stresiorka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aszti, dobrze zrozumiałaś. Naciągnąć się nie dam, napewno przed podjęciem decyzji jeszcze się skonsultuje z ortodontą. Nikola - a ja myślałam, że już urodziłaś swoje maleństwo. Jakie imie wybraliście, bo nie pamiętam czy pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś sporo dziewczyn tu było, a teraz puuuuustki:-O Ciężaróweczki pouciekały na inne topiki, segregując się wg daty/miesiąca porodu i rzadko do nas zaglądają (właściwie wcale, poza Sylwią i nikolą). Temacik pomału umiera śmiercią naturalną😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ops, sorreczka:D loona, fretka i JANA, jeszcze tu zaglądają... rzekłabym, że naet częściej ode mnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, tylko muszę czasem popracować trochę :) Zauważyłam, że loony nie było od kilku dni. Czyżby rodziła przed terminem ??? Co do imion to sama nie wiem. Nie zastanawiałam się nad tym za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dziewczyny ale musiałam na obiad przystawić jeszcze nie rodze a już bym naprawde chciała a co do stresu to nie mam jakoś tak się nie boje z pierwszym poszł szybko i sprawnie to i z drugim nie będzie żle a imie już mam wybrane ale się nie chwaliłam ale chyba już moge będzie Emilian i chyba drugie Stanisław po dziadkach bo i mój tata i teściu to Stasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Sorry ze sie nie odzywam ale mam w koncu ten remont na chacie i nie za dużo czasu na pisanie. Jeszcze nie rodzę:) We wtorek ide do lekarza to zobaczymy czy wogóle bede rodzic naturalnie... A tak ogólnie to dobrze sie czuję, dzidzia chyba tez, chociaz wczoraj niepotrzebnie go naraziłam na hałasy związane z wierceniem dziur wiertarką...biedny az podskoczył ze strachu:o ale mam nadzieje ze nic mu sie nie stało. Ok uciekam i mam nadzieje ze jak najszybciej skoncze remont i zdąrze ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku,owulke mi wcielo!!!juz 18dzien cyklu a zadnych zwiastunow nie ma....Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona - No to kończ spokojnie ten remont i nie steruj dzieciaka :) No i daj znać kiedy rodzisz ;) żabcia - ojej, aż za dobrze znam ten ból :( Może poprostu się przesunęła o kilka dni i jeszcze się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Aszti jak będziesz zaglądać wcześniej to na pewno topik nie umrze :) Nicola daj znać jak urodzisz bo coś reszta dziewczyn o nas zapomniała :( Właśnie się zajadam pączkami serowymi normalnie pychotka :D Przyłącza się któraś z was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie :D Kiedyś byłam uzależniona od taki pączków twarogowych z jednej piekarni :) Nawet mój kot je lubił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Achaja dawaj adres i wysyłam kurierem ;) Kurcze poszłabym na jakiś urlopik chociaż na parę dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie na urlopik tylko na zwolnienie. Wydaje mi się, że to najwyższy czas :) Długo masz zamair jeszcze się meczyć w robocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wywołuj wilka z lasu :) Muszę jeszcze pracować do końca czerwca żeby później mieć 200 zł więcej przy macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze sie tylko przesunela...a nie ze bezobjawowo przeszla bokiem a wiecie co,od dzis mam urlop:)jupiiii az do 30 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super !!! Ja urlop zaczynam za tydzień :) ale nie będzie aż tak długi jak Twój. I co ? Śmigasz nad morze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne,11 czerwca z rana wsiadamy w autko i do wladka jedziemy,takze pogode zaklinam bo chce sie opalic:)) ja nie wzielam duzo urlopu,tylko 14 dni,a ze sie tak dni ulozyly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Achaja ale ci zazdroszczę zakopca!! Uwielbiam tam jeżdzic, jak dla mnie jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Polskiego morza nie lubie. Może jak wrócice to bedą jakies nowe topikowe dzieciaczki na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Aszti - jak tam wizyta u endo ? Dlaczego nie było relacji, co ? :P A ja właśnie jestem po wizycie i USG, w końcu coś zaczyna rosnąć tzn. pęcherzyk owulacyjny ma 14 mm :D W piątek muszę wziąć zastrzyk z Pregnylu na pęknięcie, no a potem pozostaje już tylko się starać. Będę w tym czasie w Zakopcu i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakąś pielęgniarkę, która ten zastrzyk mi zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę, że tylko ja się cieszę z mojego pęchęrzyka ... :o Właśnie obdzwoniłam pięć aptek w poszukimaniu zastrzyku, bo jakieś braki w hurtwniach mają, na szczęście się udało znaleźć :D Jeszcze dwa dni i urlop !!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×