Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

jeju,ale mnie korci zeby test juz zrobic.....juz 2 razy miala ochote kupic....ale stwierdzilam, ze skoro objawy cyckowe juz nie sa tak silne,to pewnie@ przyjdzie,choc tempka na to nie wskazuje jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa nikle szanse ze zaszlas w ciaze w taki sposob. powiem ci ze wyznaje zasade ze co ma byc to bedzie,wiec jesli akurat wy dostaliscie ta szanse,to wiesiolek nie zrobi tu roznicy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cię tak korci to może zrób juz ten test co ? Tylko z porannego moczu, na przykład jutro. Dzień przed terminem @ powinien być już wiarygodny. Tylko jakiś czuły kup. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zebys wiedziala ze korci:))ale zdarzalo sie ze faza lutealna u mnie trwala 16 dni,wiec wstrzymam sie jeszcze.Tempka dzis to 37 st szyjka dosc wysoka raczej twarda....z tym testem to u mnie jest strach ze znowu nic i @ od razu przyjdzie.przeczekamy weekend?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja,a co do Twoich wyników,ktos kiedys powiedzial w jakims programie ze kobiete sie trudno diagnozuje ale latwo leczy,wiec pewnie za moment bedzie u ciebie wszystko w porzadku i doczekasz sie toego na co tak czekasz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski żabcia kup sobie bobo test, jest ponoć jednym z najbardziej czułych i zrób z porannego moczu. Ja robiłam dzień przed @ i wyszła słaba druga kreska, która teraz mnie cały dzien kopie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza....ja idę przygotowac obiad i na spacer, bo ładna pogoda, trzeba korzystac bo jutro ma się spiepszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Żabcia ? Dzieje się coś ? Testujesz ? Trzymam kciuki 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no dzieje sie...tempka spadla na leb na szyje,rano mdlosci,ktore minely po zjedzeniu sniadania i bol brzucha typowo okresowy,czyli @ nadchodzi:(( tak,tak,takie mdloscie miewam czesto przed @ jestem zla zla zla zla zla zla zla zla zla zla zla zla zla!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo wszystko trzymam kciuki. Dopóki @ się nie zjawiła jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ zabcia86...| 17.05.........?...........- .........kuj-pom..........23 achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 zabcia86...| 18.06.........?...........- .........kuj-pom..........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...36..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..32...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..30...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25 no to po zawodach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 zabcia86...| 18.06.....kolejny...........- .........kuj-pom..........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...36..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..32...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..30...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Tulipanek, na dniach powinna urodzić:) Szkoda ze nie wiemy nic od dominiki i od Luśki... Nicola jak tam się czujesz? Tobie tez niewiele zostało:) Aktualizacja tabelki przy okazji STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 zabcia86...| 18.06.....kolejny...........- .........kuj-pom..........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...36..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..34...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..30...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia, przykro mi :( :( :( Kurcze, a ja myślałam, że Ci się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wiecie co ? Od kilku dni strasznie dziwnie się czuję. Na początku bolały mnie sutki teraz już od wczoraj całe cycki i to całkiem mocno. Do tego mam takie dziwne uczucie w brzuchu jakbym miała zaraz dostać @. Mam objawy typowe dla drugiej połowy cyklu, a przecież mam 20dc i potwierdzony brak owulacji ... Nie wiem co może być przyczyną takich dolegliwości, ale zapytam w czwartek na wizycie lekarza. Do tego strasznie się wściekłam, bo lekarz kazał mi zrobic badanie progesteronu. Jestem pewna, że nie trzeba go robić rano więc poszłam sobie wczoraj po pracy do laboratorium, a babka do mnie, że rano trzeba i mam przyjść jutro :o Strasznie się wściekłam ale nie chciało mi się z nią kłócić. No więc poszłam dziś rano i musiałam odstać ponad pół godziny w kolejce, bo jak wiadomo wszyscy rano na morfologię walą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Achaja, gdyby nie to ze nie miałaś owulacji to mogłabyś podejrzewać ciąże, ale tak to nie wiem..... Niestety baby pracujące w opiece zdrowotnej to co jedna to mądrzejsza....Ja wczoraj dzwoniłam, zeby się zarejestrować na wizytę za tydzień i mówię ze idę prywatnie ale na abonament z karty Medicover, to ona nagle zaczeła mnie sprawdzac w ich bazie czy rzeczywiście mam taką kartę itd...a nigdy tego nie robiły, i przez to wisiałam na tel przez 10 min i zeżarło mi prawie 10zł:O Dzisiaj po 13 moja mama mnie odwiedzi i przyniesie truskawki:D, juz nie moge się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie te dziwne dolegliwości to z pewnością sa spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Tylko nie bardzo wiem co może to powodować - chyba wysoki progesteron. Wczoraj miałam bliskie spotkanie z rowerem i byłam tak zaskoczona, że nawet nie nawrzeszczałam na faceta, a miałabym do tego prawo, bo zapierdzielał po przystanku jak głupi, nie było tam nawet ścieżki rowerowe i napewno widział, że autobus się zatrzymuje i moga wysiadac ludzie. Wyszłam z autobusu wprost pod jego koła, na szczęście nic poważnego się ni stało tylko trochę mam rękę stłuczoną, bo się nią zasłoniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na szczęście nic się nie stało. Ale taka prawda ze jeżdzą na tych rowerach jak wariaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana...jakos nie moge przezyc ze @ sie pojawila,od wczoraj chce mi sie wyc!!!a trafilismy w sama owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się właśnie zastanawiałam jak sobie radzisz z tą @ ... Niestety bardzo dobrze Cię rozumiem :( Załamuję mnie każda @, kolejne braki owulki, kolejne złe wyniki. Czuję po prostu, że moje ciało mnie zawodzi, ale staram się nie tracić nadziei, chociaż własnie mija rok odkąd odstawiłam tabletki. Wiem, że Wy staracie się znacznie dłużej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, że jakiś czas temu byłaś w szpitalu na obserwacji cyklu i chyba wyszło, że masz owulkę. Nie pamiętam tylko czy udało Ci się ustalić w czym tkwi problem, że nie możesz zajść i czy Twój mąż robił badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Żabcia nie załamuj sie, chociaz wiem że łatwo powiedzieć.... Ja własnie tez się zastanawiałam, co lekarze Ci powiedzieli jak byłas wtedy w szpitalu, znaleźli jakąś przyczynę? Czy wg nich wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi ze owulke mam,hormonki w porzadku,tylko wlasnie M nie chce na swoje badania isc!!!wrrrrrrrrrrrrrr! a bez jego badan lekarz mnie nie skieruje na hsg ani na test na wrogosc i ku***mac szal mnie ogarnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a lekarze zasugerowali ze moja nadwaga przeszkadza mimo ze hormony super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
hej dziewczyny ja się jeszcze trzymam pani dr powiedziała żebym jeszcze jakiś tydzień wytrzymała bo dzidziuś jest mały aktualizuje tabelke bo dziś się skończył 37 tydz STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 zabcia86...| 18.06.....kolejny...........- .........kuj-pom..........23 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...37..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..34...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..30...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25 ahaja żabcia trzymię za was cały czas kciuki mam nadzieje że i wy wkońcu poczujecie smak macierzyństwa przesyłam dojrzałe ciążowe fluidki mam nadzieję że pomogą :):):):):):):):):):):):) a wiecie mnie chyba już bieże bo coraz częściej mam skurcze i czasami już nie pomaga nospa a w nocy to też nie bardzo spie jak coś to dam znać że już urodziłam sorki że częściej tu nie zaglądam ale przy kompie bardzo mi się żle siedzi i nie umię zbyt długo tu wysiedzieć trzymam kciuki za staraczki pa miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam coraz czesciej czarne mysli ze jest jakis problem u mojego M i jak na czas sie nie zareaguje,to juz pozniej bedzie za pozno...a wiecie,jakos adopcja mnie nie kreci,a invitro...nie stac nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze widmo pary staruszkow za 50 lat ktore nie maja wnukow...kurcze normalnie miodzio,wrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Żabcia - no niestety tak to jest z naszymi facetami, że ciężko jest ich przekonać do tego badani. Ja swojego chyba trzy razy prosiłam, aż w końcu powiedziałam, że lekarz powiedział, że na kolejna wizytę wyniki mają być i że go umówię na przyszłą sobotę na badanie no i nie miał wyjście, zgodził się :) Może spróbuj z nim o tym porozmawiać, przekonać go do tego, że bez wyników nie ruszycie do przodu. On prawdopodobnie się boi tych wyników i nie ma się co dziwić, ale moim zdaniem lepiej znać prawdę, bo wtedy można jakoś zareagować. A może wcale nie jest tak, źle może np. inseminacja by wam pomogła skoro masz owulkę. Nie załamuj się i wygnaj z głowy te mroczne wizje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×