Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Tak mialam bo oklamalam pania w rejestracji do gina ze chyba mam grzybice i musze isc do gina,bo tu sie pytaja po co ty chcesz isc do niego:O I tym sposobem poszlam do niego i mialam usg.. ale jakbym powiedziala ze jestem w ciazy bo robilam test,pierwsze usg miala bym miedzy 17 a 20 tygodniem ciazy:O Ale tu tak jest od zawsze i jest ok My jestesmy nauczone do mnostwa badan,usg i grzebania nie powiem gdzie;) Powiedziala mi dzis ta polozna ze zle wplywa na tak malenko dziecko usg i inne takie badania nie ze UV jakies ale ze dziecko sie denrwuje i to jest dla niego zle... Ja sie musze podporzadkowac tym zasadom jak tutaj mieszkam... choc nie znaczy ze mi sie ona podobaja,ale co mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ale sie zlatalam po miescie....cieplutko u mnie,sloneczko swieci i cieplutki wiaterek....jeszcze miesiac i urlop:))i moje kochane morze:) kurcze teraz ja wam ponarzekam...boli mnie perfidnie lewy jajnik,ze bolal w dni plodne,to rozumiem...ale teraz....pewnie znowu jakies badziewie sie szykuje...pewnie hormonki....wrrrrrr..... staram sie nie zastanawiac nad @ czy bedzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za miesiąc na urlop nad morze, a ja w góry. W tym roku chyba do Zakopanego :) Hm... Mówisz, że boli jajnik. To niestety może oznaczać wszystko ... Może boleć boś w ciąży, albo na @ ... Cały czas trzymam kciuki, nie myśl za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jak juz mysle to nastawiam sie na @,zeby potem nie bolalo... wiesz ja nienawidze gor...bo tam zawsze pod gorke:)) jedziemy do Władka...bede sie smazyc na plazy:))mam nadzieje ze pogoda dopisze bo jak nie to wszystkich pogryze i tyle:))a najfajniejsze jest to,ze polepszyli nam droge dzieki tej autostradzie...szkoda tylko,ze w redzie i rumii zawsze sa korki,ale to zawsze!!!nie wspominajac o rondzie we Władku....w koncu to jedyna droga na Hel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię te góry własnie za to pod górkę :D Świetnie wypoczywam chodząc po górach, a leżenie na plaży mnie męczy ;) A z tymi korkami to rzeczywiście nie jest ciekawie, aż się boję co będzie jak się zacznie sezon, powroty z pracy będą niezbyt fajne. To co ? Może na kawkę wpadniesz jak już będziesz przejeżdżać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....kuszaca propozycja:))tylko ze ja z calym balastem jade,tesciowa i szwagrem(?)w kazdym razie mlodszym bratem mojego meza:)) nawet nie wiesz jak ja bym chciala nad morzem mieszkac....moje marzenie...jedno z wielu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... To taki rodzinny wyjazd będzie :) Ciekawe jakbym się mężowi wytłumaczyła z takich odwiedzin ;) Bo On nie wie, że ja takie znajomości przez neta zawieram ... pewnie by się w głowe popukał :o A wasi faceci wiedzą ? Ja własnie kończę pracę, więc na razie się żegnam 🖐️ A loona nawet nie zajżała przed końcem ostatniego dnia pracy do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie mamy oboje duzo internetowych znajomych,ale o kafeterii moj maz nie wie przynajmniej oficjalnie,bo chyba by mnie wysmial:)) podsmiewuje sie ze mnie ze na 28dni.pl mam konto i wykres robie.dla mnie to kontrola i jakies uporzadkowanie pierdolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam sen...snilo mi sie ze jestem w ciazy,juz dosc wysoko...a rano tempka jak nigdy wysoko,co jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, chyba muszę wezwać policję i zgłosić zaginięcie dziewczyn. takie tu pustki, że napewno coś się stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,nie wzywaj policji:))ja jestem i cierpie,bo mi cycki daja do wiwaty,bola jak diabli!!!oszaleje niedlugo z nimi,najchetniej oddaladym je na ok 10 dni na przechowanie,bo normalnie nie wyrabiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia, bolące cycki to dobry znak :) A ja mam dzis o 17.30 wizytę w klinice. Będziemy sprawdzać czy po lekach jest owulacja i bedą wyniki badań \"robaczków\" męża, więc trzymajcie kciuki to może w tym cyklu uda mi się rozmnożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja wpadłam tylko na chwilkę się przywitać i powiedzieć, że w tym tygodniu to nie będę miała za bardzo czasu żeby z wami popisać ale postaram się wszystko nadrobić w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super :o No to kto będzie trzymała kciuki za moją wizytę ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaja ja trzymię za ciebie kciuki nie martw się wszystko będzie dobrze i przesyłam ci ciążowe fluidki:):):):):):):):):):):):):):):):):):) a mi dziś mija 36 tc i jeszcze narazie się trzymam w piątek ide po skierowanie do szpitala do innej pani dr.ponieważ moja nie może mi go wystawić a w tym szpitalu w którym chce rodzić nie przyjmują bez skierowania ciekawa jestem co mi powie Przy okazji też aktualizuję tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ zabcia86...| 17.05.........?...........- .........kuj-pom..........23 achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...36..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..32...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..30...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, nicola, Ty już 36 tydzień ? To już prawie gotowa do porodu jesteś. Trzymam kciuki za lekki i szczęśliwy poród 🌼 i dzięki za fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja juz po porannej kawie i zastanawiam się co by tu robić, chata posprzątana, znajomi w pracy....kurde 3 dzień na L4 a ja juz umieram z nudów, wiedziałam ze ze mną tak bedzie, siedzenie w domu nie jest dla mnie.. Achaja trzymam kciuki za Twoją wizytę:) Mam nadzieję ze wszystko będzie juz ok i w końcu wasze starania zaowocują. Żabcia no objawy jak na ciążę, ale tez jak na @, przynajmniej u mnie tak było ze przed @ bolały mnie cycki. A teraz to juz zapomniałam co to @:P U mnie juz 34 tydz się zaczął. W poniedziałek byłam na wizycie ale usg nie miałam. Wyniki mam w porządku, gina tylko sobie jak zwykle "pogrzebała", jak ja tego nienawidzę.....ale posłuchała tez serduszka i wszystko jest ok. Kolejną wizytę mam pod koniec maja i mam nadzieję ze będę miała w końcu to usg bo chciałabym się juz na 100% dowiedziec czy to synek jest. Bo od 18 tyg jak się dowiedziałam ze prawdopodobnie chłopak, na kolejnych usg nie mogła się dopatrzec.... Zjadłabym arbuza albo truskawki, ale arbuza nie chce mi się dźwigac a truskawki jeszcze drogie i sztucznie pędzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek urodziła juz jedna moja wspołpracowniczka z działu. Urodziła dwa tyg przed terminem, miała na 24 maja. Jeszcze zostałam ja i szefowa:D Szefowa ma termin tydzien po mnie. Kurcze jak tak na to patrzę co za miesiąc juz na mnie może przyjść pora....a tu jeszcze tyle rzeczy mamy do zrobienia, przedw wszyskim tem remont, który się zacznie chyba w następnym tyg, bo wszystko zależy od gościa który ma to zrobić. Nie mam jeszcze popranych ubranek dla dziecka, bo doszłam do wniosku ze zrobię to po remoncie. Jeszcze trochę rzeczy trzeba kupić. Mam nadzieję ze zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 dziękuję serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No loona, Tobie też już coraz mniej zostało :) Dużo u Ciebie w pracy tych ciężarówek :) U minie firma jest duża więc też co i rusz się jakaś pojawia. Piszesz, że się nudzisz, a przecież jeszcze tyle masz do roboty, marsz na zakupy ! Szkoda, że tak późno się za remont bierzecie, bo mogłabyś sobie teraz spokojnie wszystko sprzątać i szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,kochane,@nadejdzie,cycki odpuscily dzis-na szczescie bo juz chcialam je uciac,chodze rozdrazniona,brzucho pobolewa,wszelki charakterystyczne zwiastuny @:(ale co tam dobrze jest:)) nie moglam wczesniej napisac,bo w pracy bylam....a tak mi sie nie chce chodzic do roboty ze glowa mala,ale trzeba niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadaj jakie ni edobre wiesci dostalas???:(co prawda nie popisze dzis za wiele,bo ide do pracy ale moze choc troche poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej achaja ja tu ciagle na bierzaco czytam co piszecie.Co sie wczoraj stalo???Co ci powiedzieli na tych badaniach??? napisz cos wiecej. Bardzo jest mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście wyniki męża są ok. Niestety clostilbergyt zupełnie na mnie nie działa i nie zaczął roznąć żaden pęcherzyk. Mam się zgłosić za tydzień to jeszcze sprawdzimy może coś urośnie, ale raczej marne szanse. A od kolejnego cyklu podwójna dawka tabletek. A ja myślałam, że teraz to już z górki będzie, jednak okazuje się, że nie :( Co do prolaktyny to nie jest ona dużo ponad normę, a biorąc pod uwagę, że pół roku temu była ok to kazał mi powtórzyć badanie za jakieś dwa tygodnie, bo może to taki jednorazowy wyskok. Smutno mi strasznie, boje się, że się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze to - starzeje się :o STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ zabcia86...| 17.05.........?...........- .........kuj-pom..........23 achaja82..|.30.05........3.06......10.......Trójmiasto.. .......27 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a........26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie .............27 Aszti.......|.....?...........?........10........Warszaw a .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....28....|...36..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..32...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..30...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A...|..26..|.28..|...15.07.2009|(dziew)Gabriela|Zi el. Góra|Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 10|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja głowa do góry, wszystko się ułoży i w końcu Ci się uda. Najważniejsze ze bierzesz leki, dzięki którym w końcu będziesz mogła mieć dzidziusia i tego z okazji Twoich urodzin Ci w szczególności życzę, aby jak najszybciej się udało!!! Wszystkiego naj naj naj i dużo usmiechu :) A ja własnie kończe obiad i zaraz będę jeść:D Wiecie co, trochę dziwne ale od 3 tygodni nie przytyłam ani grama...brzucho rośnie, więc dziecko też, a mamuśka stoi w miejscu, może i dobrze bo i tak mam juz 14kg na plusie. Mam juz 103 cm w pasie na wysokości pepka a startowałam z 67cm heheh. ciekawe czy uda mi się szybko wrócic do figury sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiolowa
Mam pytanie odnośnie wiesiołka a początków ciąży kochałam sie z mężem bez zabezpieczenia i mielismy stosunek przerywany ale tak, że po tym jak skończył znowu sie kochaliśmy Wiesiołka kupiłam na poprawe cery ale jak zaczełam czytać o jego działaniach to natknełam sie,ze można poronić i teraz mam pytanie czy jeśli w sobote opdbył sie stosunek a do dzisiaj łykałam wiesiołka mogło cos sie stać z zarodkiem? może Wy mi poradzicie bo starsznie sie boje a pewnie na test ciazowy to za wczesnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×