Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Teraz to się już tyle nałapałam, że nie ma bata, muszę zajść ;) Zaraz zmykam do domu, więc do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zostawiłam dla Aszti tak jak Sylvia kazała i to wcale nie te najsłabsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja to do usłyszenia raczej w poniedziałek bo mnie jutro nie ma :( Więc miłego weekendu zarazem życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Wczoraj jakos zniknełam i nie miałam juz czasu wejść w domu na net. Dobrze ze dzisiaj już piątek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
cześć dziewczyny widze ze jesteście bardzo zajęte lona dzięki za zaproszenie śliczniutka z ciebie osóbka a zdjęć z Angelo strasznie ci zazdroszcze jak byłam nastolatka to strasznie się w nim bujałam a muzyke ich lubie do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nicola ufff koniec faktur na dzisiaj, możemy tylko do 14 robic bo potem juz jaiies raporty idą. Nicola, ja wcześniej nawet nie marzyłam, że będę miala z nim zdjęcie a tu juz mam kilka:) Niestety teraz jak byłam tydzień temu w Krakowie to już nie zostalam zeby zrobić fotkę (bo to jednak trzeba troszke postać w ścisku bo pseudofanki sie pchają jak nienormalne) a wiadomo, bałam sie ze mnie ścisną....poza tym przed nami była długa droga do domu a mój facet biedny juz zmęczony był...ale jeszcze będzie okazja:) Wogóle fajnie jest na takich koncertach, mozna sobie postać chwile z nim i pogadac, a on jest baaardzo cierpliwy dla fanow:) Wogóle ten koncert na którym byłam tydz temu był zupełnie inny niż jego teraźniejsze (rokowe), to był akustyczny w kameralnej atmosferze i śpiewał duuuzo piosenek z czasów Kellysów (np.I can\'t help myself, Ave Maria, a nawet Danny Boy i Take my hand:) W przerwach między utworami opowiadał o swoim życiu i było pelno śmiesznych anegdot z czasów Kelly:) Ahhh super:D Mogłabym cofnąć czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcynki byłam dzis u gina i serduszko juz ślicznie bije tak wiec zmieniam miejsce w tabelce:) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.31.12........08.01......17.......ok.Kłodzka. .......26 Eddi29.....|.16.01.........?...........6........śląskie . ...........27 Aszti.......|.04.02.......10.02.......8........Warszawa .........32 achaja82..|..????..........????........ 6........Trójmiasto.........26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...21..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..18...|...30.06.2009...|............ | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..16...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|........... | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I....6..I....23.09.2009...I............I..opolskie I...syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Luska gratuluje jeszcze raz :) bardzo się cieszę, że jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! Luśka - super, że wszystko ok i że w końcu zmieniłaś tabelkę ;) Jak tam po weekendzie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć achaja 🌻 No weekend minął jak zwykle za szybko :( Poszłabym na jakiś urlopik odpocząć ;) Jak większość czuje senność na początku ciąży tak mnie dopadło dopiero teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
cześć dziewczyny życze miłej pracy za bardzo nie mam czasu żeby z wami posiedzieć i poklokać bo remontujemy pokoik dla starszego synka wkońcu musimy mu swój kąt zrobić jeszcze tylko wygipsować wyszlifować pomalować no ale większ połowa już za nami mały mi się usadowił pod wątrobą i strasznie uciska nie wiem jak wy dziewczyny wytrzymujecie tyle godzin w pracy przy kompie mnie by chyba wywieżli ja posiedze na necie 10 min i mały szleje nie mówiąc o ucisku naprawde nie życze żadnej z was żeby dziecko się tak usadowiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! No dobra, koniec leniuchowania dziewczyny, zgłaszać się i pisac co u Was :P loona - a gdzie TY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć achaja Ja się melduję, ale i tak mam dzisiaj trochę pracy więc nie wiem jak będzie z tym pisaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam sporo pracy ostatnio... Chciałam się pochwaliż, że zaczęłam wczoraj ten Kurs Prawa Jazdy, narazie teoria więc jest ok, boje się tylko co będzie jak zaczną się jazdy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja będzie dobrze, trzymam kciuki ;) Już mi się nie chce pracować a gdzie tam do wieczora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nie chce, a do tego jakoś tak mi się sennie zrobiło, zdrzemnęłabym się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie reszta dziewczyn ? A ja w końcu niedługo będę mogła chyba coś normalnego do tabelki wpisać, bo skończyłam brać Duphaston na wywołanie @ i za jakieś 2-3 dni powinna przyleźć ;) Chyba pierwszy raz nie mogę się doczekać @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja a który to już dzień jesteś bez @ ? Wierzę Ci, że już się nie możesz jej doczekać Ja na Twoim miejscu pewnie czułabym to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
72 ;) Niby według tabelki staram się 6 cykl, a tak naprawdę to już 9 miesiąc leci ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Sorry że nie odzywalam sie ale mialam kupe roboty. Do tego wzieła mnie jakaś choroba i nie wiem czy nie pojde przypadkiem do konca tygodnia na L4 więc wolałam nadrobic w papierach. Dzisaij po południu ide do lekarza niech mnie zbada i zobaczę czy karze mi siedzieć w domu czy pozwoli iść do pracy, bo przyznam że perspektywa siedzenia w domu 3 dni nie jest fajna pomimo ze zle się czuję. Wczoraj byłam na wizycie i z moim synkiem wszystko OK. Zlitował sie nad niecierpliwą mamuśką i pokazał co ma między nogami:D Nawet lekarka nie musiała sie przypatrywać, od razu bylo widac:D Także wczoraj dowiedzialam sie ze bedzie facet:) hhehe same chlopaki sie ujawniaja jak na razie:) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ptakowa...|.31.12........08.01......17.......ok.Kłodzka. .......26 Eddi29.....|.16.01.........?...........6........śląskie . ...........27 Aszti.......|.04.02.......10.02.......8........Warszawa .........32 achaja82..|..????..........????........ 6........Trójmiasto.........26 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...21..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..18...|...30.06.2009...|chlopak | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..16...I....16.07.2009...I........ ....|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...7...|...15.07.2009?...|........... | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I....6..I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie I...syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Loona - gratuluję synka :D Wszyscy osatatnio zapracowani - ja też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ale aż tak zapracowane, żeby się nawet nie przywitać to chyba nie jesteście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja siedze w domu na L4- choroba mnie wziela. Dopiero w środę idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×