Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Żabcia nie znam sie ani tyci, ale super ze Wam sie wszystko układa! Oby tak dalej i wiadomo co jeszcze:D Kurcze ja rok temu juz ponad miesiąc w ciązy byłam:) Ale ten czas leci. Moj Kamil juz praiwe 4,5 miesiąca ma, niedługo pol roku bedzie, urlop macierzynski juz sie konczy, a niedawno na wolne z pracy poszłam, siedze w domu od maja, na szczescie mam jeszcze 26 dni urlopu i dwa dni opieki i 17 grudnia do pracy. A jak wszystko pojdzie po naszej mysli to za jakies dwa lata bedziemy się starac o kolejnego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj leci ten czas leci....zwlaszcza jezeli sie w ogole nie zwraca uwagi na na otoczenie a patrzy tylko na swoje sprawy:) kurcze,musze jutro dryndnać do firmy meza i zapytac czy ten przelew byl razem z wyplata za pazdziernik,bo wlasnie M wpadl na taki pomysl,ze tak ksiegowa mogla zrobic,to by tlumaczylo tak wieeeelki wplyw.co prawda nawet jak sie odliczy wyplate to i tak bedzie wiecej niz sie spodziewalam:)) no,czasem warto byc zolzowata zona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ty juz myslisz o drugim dziecku,a ja jeszcze 1 nie mam...takie zycie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no co jest?w sen zimowy zapadlyscie?:(( nikogo ani widu ani slychu.... acha,kto ma ochote nabyc dodatkowa pare cyckow?:)) chetnie oddam,bo juz szalu dostaje,tak mnie bola,jakby ktos mnie prosto w klate zdrowo rabnal:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia ja nie chce, własnie pozbywam sie mleka z cycków i juz prawie nie ma. Nareszcie pierwszy raz od ponad roku napiłam sie piwa:) Niebo w gębie. A Kamilowi ponad 4 miesiące karienia starczy, zreszta i tak 17 grudnia wracam do pracy. A ty jak tam, wytrzymujesz bez papierosa? Czy jednak ospuściłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymuje,wytrzymuje:)))))nawet mnie jakos strasznie nie ciagnie do nich:)M sie momentami lamie tym,ze ma ssanie na fajki jak odkurzacz i to o niego sie bardziej boje niz o siebie,bo ja po prostu dam radeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Fretka śliczny brzusio!!! Kurde ale zazdroszczę:). Ale ten czas leci, jeszcze niedawno pamiętam jak starałas sie o córeczkę a tu synek w brzuszku i juz się urodzi:) Tak na marginesie to ten topic zdecydowanie chłopakowy jest. 90% dzieci to chłopaczki:) Mój brzusio własnie zaliczka drzemkę, jak wstanie do kaszka i na dwór:) Achaja jak tam zdrówko, nie odzywasz się.....pokaż nam swój brzuszek, bo pewnie tez juz jest duzy:) Buziaki dla Was :* A ja własnie dostałam @- 5 miesięcy po porodzie. Odzwyczaiłam się juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeejjj dziewczyny, co tu taka cisza???????? Achaja melduj sie jak tam dzidzia. Pracujesz jeszcze czy na L4 ? Ja za 16 dni wracam juz do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy!!!!!!!! Achaja mów co u Ciebie bo juz zaczynam się martwić ze si enie odzywasz..... Fretka jak tam koncówka ciązy? A moze juz tulisz swojego synka? :) Żabka co słychac? Sylvia i Jana juz o nas zapomniały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,zyje zyje,tylko ze nie mam najmniejszej ochoty na cokolwiek,chyba jakas swiateczno-zimowa deprecha mnie wziela....czekam znowu na @,cycki kluja jak szalone,choć to dopiero 4 dfl...zastanawia mnie tez jedna sprawa,skora wokol otoczek brodawek sciemniala....sasma nie wiem co to ma byc za dziwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,zatestuje jak mi minie 16dfl. a mamy dopiero 8dfl. takze troszke wody jeszcze musi oplynac...chyba ze najpierw przyplynie @ i zaczniemy nowy cykl... mam dzis zapalnowane mycie okien...a tak mi sie nie chce:(tak samo jak prasowac koszul...maz dostal sie w tej nowej pracy juz do biura i musi jak ludz wygladac...:)mogli dodac jeszcze prasowaczake firmowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 13.12.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 35|....06.12.09?......|..synek..|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no troszku....dzis w sumie13 dfl,booooli brzuch tempka dzis podskoczyla,ale szyjka twarda,srednio wysoko i sobie nadzieje robie juz:(mam nadzieje,ze @ nie przyjdzie.ogolnie to nic nie zapowiada tragedii:)trzymajta kciuki,test planuje na czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania wzór do naśladowania
Dziewczęta, słabo z wami :O :O :O Jest duże prawdopodobieństwo, że Pan się na was pogniewał i jedyne wyjście to modlić się gorąco i stać pięknym drzewem, a wtedy wydacie owoc :O :O POwiedziane jest bowiem: Mt 7:17 Bw 16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi? "Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce. (18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców. (19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień. (20) Tak więc po owocach poznacie ich. (21) Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie. + +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia to ciążą GRATULUJE
miałam taką samą kreskę a teraz już szaleje na macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ zabcia86...| 23....5........08.2010 ......kuj-pom... LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 35|....06.12.09?......|..synek..|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ zabcia86...| 23....5........08.2010 ......kuj-pom... LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź Fretka83.....09.12.09............3700/57cm......Niklas.......Śląsk/Szwecja GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze a tu takie wiesci!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az mi sie łezka zakręciła w oku ze szczęścia!!!! Żabcia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie się udało :D:D:D:D:D:D:D Ściskam Cię mocno, całuje i wogole, ajjj jakbym teraz Cie dorwała to bym Cię wysciskała tak mocno że chyba bym cie udusiła :D:D:D Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Huuuraaaaaa super super super Pisz jak się czujesz :) Kiedy wizyta u gin :) Ale się ciesze Fretka a dla Cebie ogromne gratulacje!!!!!! Pokaz fotke synka :) Achaja co u Ciebie, pisz kobieto bo zaczynam sie martwić A mój Kamilek rośnie, i jest suuuper, kochany, słodziutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tego wszystkiego zapomniałam WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!! Dla każdej z nas są one teraz mega szczęśliwe, my z Fretką tulimy nasze skarby a Żabcia i Achaja tulą je w brzuszkach. SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta751
Witam dziewczynki:) Dawno sie nie odzywalam... Przede wszystkim wesolych swiat! no i gratulacje Zabciu!!! I ja mam dobre wiesci: wczoraj zrobilam test, a wlasciwie trzy i na wszystkich dwie kreseczki!!! Takze mielismy super prezent na swieta. Zabcia a wiec znowu jedziemy na tym samym wozku:) Napisz jak sie czujesz itp. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam światecznie:)) czuje sie kochane srednio na jeza,jhak w kalejdoskopie,jednego dnia mdlosci,drugiego zgaga,po drodze jakis bol brzucha a dzis mi sie senno robilo i cycki mam jakies poobijane....jedyne czym sie martwie to puchniecie kostek....ktore wystepuje nawet po ok 3 godzinach siedzenia.jak leze badz chodze leze siedze i tak na przemian jest w miare.martwi mnie to i zapytam sie lekarza co z tym faktem zrobimy.na pewno to ze pracuje w sklepie i to po 12 godzin nie pomoze w niczym mojemu krazeniu:( do lekarza ide 4 stycznia,zaczelam dzis 7 tydzien:)) a moje kreski....totalne zaskoczenine,bo w sumie nie mielismy w tym cyklu czasu dla siebie,stresy zwiazane z nowa praca M....wzieli go do logistyki:))awansowal po calym miesiacu pracy w tej firmie i nawet sobie radzi chlopak:))dostalam umowe w pracy na 10 lat i nagle plusik...a my totalnie odpuscilismy....wiem wiem ze chaotycznie pisze ale chcialabym wszystko w jedna calosc zebrac ale mi nie idzie. najlepsze jest to,ze ja caly czas czulam sie jak przed @...nawet po podpaski polecialam...ach.....termin jak liczylam na kalkulatorze wychodzi mi na ok. 20 sierpnia.... jestem zalogowana na 28dni.pl i tam pisalam z jedna laska....zaciazylysmy w tym samym cyklu:)) i tu jest podobnie.....hm....jakis urodzaj:)) a prezent w tym roku gwiazdkowy najcenniejszy z mozliwych dostalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ zabcia86...|...... 23....7........08.2010 ......kuj-pom... LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź Fretka83.....09.12.09............3700/57cm......Niklas.. .....Śląsk/Szwecja GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia ja jeszcze sie nie umowilam do lekarza, bo jak juz pisalam wczoraj robilam test.zadzwonie dopiero w poniedzialek. ja zaszlam dzieki dophastonowi.bralam dopiero pierwszy cykl i sie udalo! okazalo sie ze bez tych tabletek raczej bym nie zaszla, mialam owulacje dopiero 21 dc, okres dostawalam po 28 dniach i to bylo za malo czasu aby zarodek sie zagniezdzil.na szczescie moja ginka mi pomogla. ja z tego co wyliczylam zaczelam 6 tydzien. Ogolnie nie czuje jakis specjalnych objawow oprocz tego ze spac mi sie chce w ciagu dnia.no i piersi strasznie mnie bola, zwlaszcza brodawki. Trzymaj sie Zabcia i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjjjjjjjjjjjjjjjj jaki szczęśliwy koniec roku!!!! Marta moje gratulacje :) Zobaczycie jak okres ciąży szybko zleci i będziecie tulić Wasze maleństwa. Ciekawe czy bedą chłopcy czy dziewczynki :) A Wy macie preferencje co do płci ? Mój szkrabik skończył 4 dni temu pół roku. Jest super, kochany :) teraz buszuje w naszym łóżku i zaciesza do swiatełek migających na firankach;) Ale Wam zazdroszczę ciąży, to był jeden z piękniejszych okresów w moim życiu, jak nie najpiękniejszy, pomijając ten teraz kiedy mam Kamilka ze sobą :) Żabcia masz termin na dzień urodzin mojego D :) Lwiątko małe będzie :D Pozdrawiam i buziaczki, mam nadzieje ze będziecie sie często udzielać, niech w końcu będzie ruch na tym topiku :) Bo ja za 2 latka dołącze znów do grona staraczek, jesli wszystko ułozy sie po naszej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×