Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

wiem,wiem,dlatego chyba po prostu zmienie lekarza w przychodni,a na usg boge zawsze podskoczyc prywatnie,albo raz w trymestrze sobie podejsc...jedna wizyta to ok. 100-150 zl,do tego badania....faktycznie troszke tego jest.nie ma co szalec.w przychodni,tam gdzie chodze sa lekarze z oddzialu,bo to przychodnia przyszpitalna...jakby co klada na oddzial i wszystko od razu jasne.Dobra zwijam sie na usg:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc co do mojego zwolnienia to jak pamiętacie pracowałam razem z mężem w jednej firmie. Mąż dostał awans i został prezesem ale po krótkim czasie jak dostał wszystkie dokumenty firmy i jak się zorientował, że szef chce go w coś wplątać to złożył wypowiedzenie i od tego wszystko się zaczęło. Przypuszczałam, że będzie chciał mnie zwolnić ale myślałam, że powie żebym poszła na wychowawczy do końca umowy czyli do 31 marca 2010 a on w beszczelny sposób ze mną zaczął rozmawiać stwierdził, że w ogóle nie mam tyle urlopu ile mówiłam itp. Dodam, że jak mu powiedziałam, że ma mi pokazać karty urlopowe w których jest że niby wykorzystałam tyle urlopu ile on mówił to stwierdził, że teraz tego nie może zrobić bo on nie wie gdzie są te dokumenty. Później powiedział mi że on sobie nie wyobraża że będę dalej pracować u niego i jak to powiedział "moja praca w tej firmie byłaby dla mnie nieprzyjemna". Później mnie wyprosił z biura i powiedział, że musi porozmawiać z prawnikiem i powiedział, że odpowiedz w sprawie urlopu dostanę mailem o godz 15. Po 15 jak nie dostałam odpowiedzi to do niego zadzwoniłam i odrzucał moje połączenia po czym po paru minutach zadzwoniła do mnie asystentka z biura i zapytała się czy może do mnie przyjechać z dokumentami. O godzinie 16:30 przyjechała z kierownikiem oddziału i dali mi wypowiedzenie którego nie podpisałam. Dodam, że byłam wtedy na urlopie na żądanie. Na następny dzień poszłam do prawnika który przygotował mi pismo do sądu pracy, które później wysłałam no i teraz czekam na odpowiedz. I tyle by było w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia i dobrze zrobiłas, co za skur.....masakra, mam nadzieje ze wygrasz od niego odszkodowanie. Fretka, super ze gładko poszło u ciebie, musisz nam teraz pokazac swojego synka :) żabcia powodzenia na usg, obyś zobaczyła bijące serduszko- piękny widok, pamiętam jak na pierwszej wizycie widziałam maluteńka kropeczkę, rok temu juz brzuszek miałam a 2 lutego dowiedziałam sie ze będe miec synka :) Kurcze jak wspominam okres ciązy to az łezka sie w oku kręci- najcudowniejszy okres mojego zycia, do momentu urodzenia Kamilka. Achaja duzo zdrówka i uważaj na siebie. Ja koncze prace na dzisiaj. jutro jeszcze, ale tylko do 13 a potem zawijamy sie na sylwestra do mojej siostry, 200km od nas, takze bedziemy troszke jechac, a dzisiaj musze popakowac siebie mojego D i Kamilka, troche tego bedzie:) Jakbym sie juz nie odezwała to zycze Wam wszystkiego naj w nowym roku, ale pewnie jeszcze wejde przeczytac newsy od żabci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:)) malenstwo ma 2,8 mm i bijace sreduszko:)) pęcherzyk ciażowy 13,3 mm i jest troszke do tyłu w porównaniu do dzidzi:(ale to nic,wazne ze jest serducho i moj kropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabaaaaaaaaaaaaaaaa ściskam cie mocno i Twoje maleństwo !!!!! ciekawe czy chłopczyk czy dziewczynka, jak myslisz? Ale sie ciesze ze wszystko ok! 2,8 mm ale maleństwo, az sie nie chce wierzyć, mój troche ponad rok temu tez był taki maleńki a teraz chłop wielki 70cm i 8200g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie sciskaj tak mocno bo mnie udusisz:)) ja tez sie ciesze i nie wierze doslownie:))takie malenstwo....kurcze....ja bede mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia ja tez cie ściskam no dobra ale nie tak mocno :) Co do terminu porodu to masz na dzień moich urodzin :) Może zrobisz mi mały prezencik urodzinowy i urodzisz akurat w tym terminie, byłoby mi bardzo milutko :) Loona to udanej imprezy sylwestrowej życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę wam wszystkiego najlepszego oraz wielu sukcesów w nadchodzącym nowym roku. Szampańskiej zabawy oraz wielu niezapomnianych chwil z waszymi maluszkami, a tym które są w ciąży szybkiego i mało bolesnego porodu żebyście mogły cieszyć się wspólnymi chwilami z waszymi szkrabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza? Achaja jaki masz juz brzuszek? Pokaz fotke :) Żabcia jak sie czujesz? Marta a Ty? Mój Kamilek ma juz 6,5 miesiaca:) juz taki fajny chlopak z niego :D ciekawe co słychac u naszych pozostałych mamusiek, np. JANY, ostatni kontakt z nia miałam po porodzie, potem zamilkła całkiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze cicho bo jestem rozczarowana polska sluzba zdrowia:( a moj kropek ma juz cale 6,1 mm:)) taki maly olbrzym u mnie mieszka:)) i cos ostatnio lubi z rana pocalunki z muszla:/dzis nie moglam dobrze zakretu wyrobic...ach te kropki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona-wlasnie przeszperalam twoje fotki....ale ten twoj kamilek sie zmienia...rosnie jak na drozdzach:)) wczoraj stwierdzilam,ze bycie w ciazy nawet mimo mdlosci,jest oki:))mam fajne cycki no,takie sterczace bardziej:))hihihi,nie powiekszyly sie na szczescie za bardzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia oj rosnie rośnie :) Fajny chłopak z niego:) Ja ciąze bardzo miło wspominam, na szczęscie nie miałam ani jednego bliskiego kontaktu z kibelkiem :) Wogóle zero nieprzyjemnych objawów ciązy, jedyne co to pod koniec bolały mnie kosci w kroczu i nie mogłam sie przekręcic z boku na bok, bo brzuch mialam ogromniasty :) a cycki- bajka, teraz mam mniejsze niz przed ciążą :P Kamil wyssal z nich wszystko :) ale na szczęscie ani jednego rozstępu na nich i nie stały sie jakies obwisłe czy coś :D Tyle ze mam troche rozstępow na brzuchu, ale stosowałam super preparat i stały sie prawie niewidoczne, moge go polecic- Revitol Strech Mark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj troszke obawiam sie tez tych rozstepow,no i wielkosci brzucha....jak czolg bede pewnie chodzic,ale niestety tak juz z kobietami bywa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyobrazałam sobie ze mozna miec tak duzy brzuch a jednak, stopniowo jak rosnie to potem nie wydaje sie taki olbrzymi,jak wróce zpracy, poszukam na poczcie to wkleje fotke na dwa dni przed porodem jak na pizzy jeszcze w knajpce siedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ty do pracy wrocilas....jak radzisz sobie z rozlaka z malym?a najwazniejsze,jak kamilek sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obiecałam fotki: to jest na tydzien przed, juz jakas spuchnięta na buzi...ogólnie to przytyłam jakies 18kg. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da9e77a5b636c557.html a tu na 2 dni przed :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/172ecb85115ec13b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1540660df15ac937.html troche zła jakos bo robione komórką A Kamilek zostaje z babcią, wogóle nie odczuwa rozłaki bo przed moim powrotem niemal codziennie widział babcie, a ja jakos jak pracuje to nie mam czasu tęsknić, ma dobrze z babcia wiec nie mam co się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,naprawde mialas pokazny brzucho,ale typowa pilke,a to jak gada moja kumpela na chlopaka jest. na pierwszym zdjeciu na na niewyspana wygladasz na nastepnych juz kwitnaco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ zabcia86...|... 24..|..8.....|...27.08.2010 .....|........|.kuj-pom. LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata achaja82......27.....|..31..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Fretka83.....09.12.09............3700/57cm......Niklas.. .....Śląsk/Szwecja Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25 teraz to ja kocham wstawiac i zmieniac nasza tabelke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ zabcia86...|... 24..|..8.....|...27.08.2010 .....|........|.kuj-pom. achaja82......27.....|..31..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I...........I..opolskie.... I..syn 2lata Fretka83.....09.12.09............3700/57cm......Niklas.. .....Śląsk/Szwecja Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia ja tez uwielbialam zmieniac tygodnie w tabelce :) Coraz wiecej więcej az w koncu doszło do ipoczątku 40tyg i synek na swiecie :D fretka śliczny maluszek i ma fajne włoski, mój Kamilek tez był z czuprynką jak si eurodził :) Achaja jak sie czujesz? Siedzisz na L4 i nie masz czasu zajrzec do nas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie nam kobieta ciężarna rozpisała :P No ale rozumiem, wysiłek w twoim stanie niewskazany :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra już piszę :) U mnie oczywiście wsio ok. Tydzień temu byliśmy na wizycie u gina. Mały ma się dobrze, waży 1,5 kg (troszkę mało, ale rodzice też nie duzi :) ) Leży sobie główką w dół, szyjka się puki co trzyma, choć główka bardzo nisko. Mnie powoli wszystko zaczyna napierniczać (najbardziej te nieszczęsne żebra), nie wiem już jak się ułożyć w łóżku, bo ciągle mi niewygodnie :O Z zakupów to prawie wszystko już mam, został mi jeszcze wózek, dla mnie ciuchy do szpitala i jakieś tam pare drobiazgów - mam nadzieję, że o niczym nie zapomiałam ;) W domu mam od poniedziałku sajgon bo deweloper w ramach gwarancji na mieszkanie naprawia nam rysy i pęknięcia powstałe na ścianach, więc mam syf jak cholera, a do tego w sobotę mam gości, bo mąż ma urodziny, a na dodatek nie mam dla niego prezentu (mam pomysł ale nie wiem czy dam radę go zrealizować) :O No to by było na tyle u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha. oczywiście wasze maluchy są super i loona fajny miałaś brzuszek, mi taki podobny rośnie ;) zaba - jak żyjesz ?? nadal w przyjaźni z muszlą ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem:)z muszlą sie cale szczescie nie zaprzyjaznilamaz tak bardzo,to tylko luzna,mam nadzieje,znajomosc:) wiecie co,troszku mi sie swiat wali.....w pracy redukcja etatow....z 6 chca 4 zrobic.....mnie nie rusza,to logiczne,ale czy bede miala gdzie wrocic po urodzeniu malenstwa....tego nikt jeszcze nie wie.Sadny dzien ma byc we wtorek.Maz pociesza mnie,ze wiedzial kiedy ostra amunicje zaladowac:))cwaniak,zeby tylko on dostal umowe,bo okres probny mu sie konczy 1 lutego. no a mi cycki niedlugo z orbit wyskocza....wieeeeelkie sa i czasem tak bola ze spac nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia 86
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ zabcia86...|... 24..|..10.....|...27.08.2010 .....|........|.kuj-pom. achaja82......27.....|..31..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata Fretka83.....09.12.09............3700/57cm......Niklas.. .....Śląsk/Szwecja Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×