Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ja tez trzymam kciuki:) Achaja ciąza Ci słuzy bo ślicznie wyglądasz:) Kurde moze to jednak chłopak bedzie?;) Chociaz to nie reguła bo ja wyglądałam fatalnie na twarzy a tu synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki loona :) Ja już nie jestem taka pewna co do tego chłopaka ... Za tydzień sprawa powinna się wyjaśnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu doszly fotki:))kochana normalnie promieniejesz!!!ciaza Ci sluzy jak widze,a no i brzusio super,taki zgrabny:)) no a tempki nie mierze w tym cyklu,nie chce mi sie,z reszta i tak mam nie oplacone konto,wiec prowadze wykres na innej stronce. a rozmowy poszly calkiem ladnie,zaczynam znowu wierzyc,ze bedzie oki!!!M byl na rozmowach w moim rodzinnym miescie i dostal propozycje w zawodzie ostatnio wykonywanym z mozliwoscia awansu na stanowisko technologa!!!wow!!! jestesmy zaskoczeni.Wjego starej firmie technologami sa ludzie po studiach.Na tescie wiedzy do tej firmy zdobyl max punktow a na start oferuja mu tyle,co zarabial po 3,5 roku pracy w obecnej takze dobrze jest.Zeby tylko prezes zdecydowal sie na niego.Kierownik hali i jeszcze jeden wysoko postawiony chca go w tej firmie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Przylazła :@ 3 m-c w plecy... Ale co ma być to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi przykro mi:( Ja jestem po owulacji, tak mi sie przynajmniej wydaje. w kazdym razie czekam czy przyjdzie @ czy nie.Powinnam dostac ok 25. Bralam przez ok 2 tygodnie od poprzedniego okresu olej z wiesiolka, ciekawa jestem czy pomoze bo jakos nie zauwazylam zwiekszonej ilosci sluzu. Trzymaj sie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ja po braniu wiesiołka to szczerze Ci przyznam, że miałam mniej śluzu niż zwykle, co mnie zdziwiło:O i utrudniało starania... Chyba teraz nie będę go brać. Zostanę tylko z piciem zielonej herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 15.10.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia, co tam u Ciebie ?? Zajrzałam na 28dni i trzymam kciuki, bo jakoś to ładnie wszystko się zapowiada :) W końcu na Ciebie przeciez też musi przyjśc czas ;) M dostał pracę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja gratulacje synka!!!!!!!!!!!!!!! super tak jak chciałas:):):):) chłopaczki są fajne mówie Ci:D ja tak chcialam córeczke ale teraz jak bede sie starac o drugie to mógłby byc drugi chłopak:D a jak dacie mu na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana,brzuch juz boli jak na@,nogi ciezkie,pojawil sie rozowy sluz,wiec nie mam zadnych nadzei. M jeszcze pracy nie ma,ale jutro jedzie na druga rozmowę o pracę,do tego samego zakładu wiec chyb juz mozna sie po cichutku cieszyc...jutro musze o 8 rano kciukasy trzymac...a no i na fuche idzie,wiec mi budzet domowy podratuje:)) poki co mam mega bol zoladka i az mi kregoslup wykreca,auc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 14.11.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 22|....06.12.09?......|....?.......|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! A raczej pogratuluj swojemu męzusiowi:) No to teraz bedzie juz tylko lepiej:D A ciekawe jak tam Fretka...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostal ostatni tydzien mojego M w starej pracy:)teraz wchodzi ciekawosc jak tam bedzie....czy sie odnajdzi na nowym stanowisku,bo do tej pory pracowal na maszynie numerycznej,a teraz musio sie cofnac na manualna...ale skoro dal rade na tamtej,a zaczynal jako szczypiorek,zieloniutki jak na wiosne to pewnie da rade:)) wczoraj skonczyl badania wmedycynie pracy...kurcze testy psychotechniczne,laryngolog,neurolog,okulista...jeszcze bhp we wtorek.... dobra a teraz pytanko?gdzie sie podziewaie? achaja-jak tam brzuszek?malenstwo juz kopie? loona-widze ze juz rok bez papieroska:)tez bym musiala rzucic...ino jakos czuje sie starsznie zwiazana z tymi petami...:( reszta staraczek i niestaraczek co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Żaba - ogromne gratulacje dla M z powodu nowej pracy, na pewno sobie poradzi 🌼 A mój maluszek pewnie, że kopie, od kilku tygodni nie daje zapomnieć o swojej obecności :) A jakl się tatuś ucieszył jak pierwszy raz kopniaka dostał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia u nas wszystko super, no juz ponad rok nie pale:) Ciąza t była moja ostatnia deska ratunku żeby rzucić, inaczej nie miałam motywacji. Za to piwka bym się z chęcią napiła, ale jeszcze z tydzień, dwa musze poczekac bo odstawiam juz małego od cycka, jeszcze tylko w nocy dostaje, w dzien modyfikowane i powoli zaczynamy wprowadzac warzywka, bardzo mu smakują:) Achaja zazdroszczę kopniaków- wspaniałe uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!rzucam palenie!!!dziś spalilam tylko 3, z czego 2 mi juz nie bardzo smakowaly,jakos nie czulam tej satysfakcji z dymka....oby tak dalej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny BARDZO DAWNO mnie u was nie bylo :( Ale to wszystko z braku czasu... :O Starszy synek do zerowki,mlodszy do przedszkola ,ja chodze do szkoly na jezyk szewdzki-codziennie :O i jak jest juz czas ze bym mogla popisac to mam serdecznie dosc i nie mam juz sil... Moj brzusio jest uz pokazny... :) jak zrobie kiedys tam fotke to tu wkleje ... Maly rusza sie jakbby byl nakrecony albo mial 4 nogi i 8 raczek :D Nic wiecej nie moge powiedziec ile wazy itp...bo tu w Szwecji nie robia ug :O tylko jedno za cala ciaze :O chore ,wiem... Ale wiem napewno jedno ,bo polozna mi owiedziala,ze ma juz bardzo nisko glowke...ale zeby nie bylo to nie musi swiadczyc ze szybciej urodze... Z nowosci jeszcze to przeprowadzke mialam w tym tygodniu i roboty......myslalam ze urodze a tu sie maly trzyma jak cza :D:D:D Pozdrawiam was cieplutko Loona ciebie i synka,Achaje :) szkoda ze nie moge zobaczyc twojego brzuszka :( no i Zabcie:) Gratulacje dla meza no i jak praca juz jest to do roboty :P Buziaki dla was. Fretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze tabelka :) STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 14.11.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......35.....| 22|....06.12.09?......|..synek..|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale sie postarzalam :D STARAJĄCE SIĘ Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ Fifi 140000.I.....?........-.........3...........Kielce........ .....28 marta84....I23.09.......?............2..........Poznan. ..............25 zabcia86...| 14.11.....kolejny.........- ......kuj-pom...........23 Ptakowa...|.....?...........?.........17.........ok.Kłod zka.......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6.........śląski e. ..........27 Aszti.......|.....?............?..........12........Wars zawa ........32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ LUŚKA28...|.28.....I..34....I....23.09.2009...I......... . ..I..opolskie.... I..syn 2lata fretka83......26.....| 35|....06.12.09?......|..synek..|Śląsk/Szwecja.|syn 6l.,syn 3l achaja82......27.....|..20..|...04.03.2010...|.synek .|..Trójmiasto..|...... NASZE MAMUSIE I DZIECI NICK…|.....URODZINKI..|.....WAGA/WZROST...|....IMI E.....|....miasto ________________________________________________________ _________ Nicola81......13.06.09..........3450/58cm.....Emilianek. ...Górny Sląsk Loona_84....22.06.09...........3400/55cm.....Kamilek.... ..Dolny Śląsk Sylvia25.......04.07.09..........2900/52cm......Jaś..... ......Kraków J_A_N_A.....15.07.09...........3760/53cm....... Gabriela...Ziel. Góra Dominikap............................................... ..............lubuskie Tulipanek............................................... ..............małopolska Dianak.................................................. ..............warszawa kasza83................................................. ...............łódź GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,dziewczyny,chyba zła karta sieode mnie odwrocila:)))maz dostal odprawe z pracy,ktora z reszta sam wywalczyl w piatek na rozmowie z prezesem:)) jestem podwojnie szczesliwa,bo dostal pdawie dwa razy wiecej niz liczylam:))czy ktoras sie zna na naliczaniu odpraw? jestem mega szczesliwa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×