Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Tak poza tym wsszystko ok .Jak teraz sie nie uda to ide do specjalisty niech on cos poradzi -podobno dobry lekarz jest i nie 1 juz pomógł. Objawy na @ żadne a poza tym jajnik lewy pobolewa i czasem jakies mdlosci. Ja tez za was wszystkie trzymam kciuki obysmy szybko mamusiami zostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaglądam na kafe a tu takie niespodzianki :D GRATULUJE nocola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oby sie to wreszcie ruszyło i więcej nas było w tej dolniej tabelce :) Oczywiście serdecznie witam nasza nową forumowiczkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
dzięki dziewczyny za gratulacje i slę ciążowe fluidki:):):):):):):):):) jak dlamnie to jest szok i ogromna radość bo nie sądziłam że tak szybko mi się uda dziś robiłam znów test i wyszła znów bladziudka ta kreseczka ale jest i to się liczy pierwszy objaw jaki zasygnalizował mi że jednak jest to zrobiło mi się słabo w banku i tyle a dziś to mnie brzuch bolał ale tylko troszeczke aha no i tak samo jak w poprzedniej ciąży przeszkadzają mi spodnie na brzuchu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wczoraj nic mi nie działalo w pracy więc nie moglam wejść na kafe a dzis patrzę a tu takie newsy:D Nicola gratuluję serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!! No w końcu cos się ruszylo:):):):):):):):):):) i lapie fluidki od ciebie:D:D:D:D:D:D:D Witam nową koleżankę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana. Zrobiłam dzisiaj rano test. Oczywiście jedan krecha. A potem przed samym wyjściem do pracy dostałam @. Do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Dianak.....I..4.10.......7.10......12?....warszawa...... ..26.. Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata Ptakowa...|.05.11.......13.11......15....ok.Kłodzka...... .26 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I...29.05.2009....I małopolska I nicola81 ....27.....|........|....................|górny śląsk |Maks 5l. GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa przykro mi z powodu @. NIe wiem dlaczego, ale ja też tak niejednokrotnie miałam ze zaraz po zrobieniu testu @ przychodził :( No ale staraczki głowa do góry, nam tez sie kiedy uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ptakowa Ja też miałam raz tak, że po zrobieniu testu dostałam @. Myslę, ze to coś w psychice sie odblokowuje....a zresztą, to wszystko jest tak skomplikowane.... Mi sie zaczynają niedługo dni plodne-przynajmniej tak mi sie wydaje, bo nigdy nie wiem kiedy dokladnie:P, tyle, że kurcze nie wiem czy akurat teraz bedą okazje do przytulania.....no ale trzeba bedzie wykorzystać co sie da:P Czy waszym zdaniem lepiej to robić codziennie, co drugi czy co trzeci dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ptakowa - przykro mi :( a myslałam, że teraz wszystkim po kolei się uda ... loona, podobno najlepiej co drugi dzień, plemniki tyle przeżywają w ciele kobiety, a nowe mają czas żeby dojrzeć, ale najlepeij się zapytać naszych szanownych zaciążonych jak często się starały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona slyszalam ze lepiej co drugi dzien. Ale to ma sens tylko wtsedy kiedy facet sie do tego stosuje a nie np robi to sam z sobą :p Sorki ze na takie tematy pisze ale sama pytalas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheheheheh JANA spoko, ale mój z tego co wiem to nie robi:P Chyba nie ma takiej potrzeby:P Poza tym nie ma kiedy, bo rano wychodzi ze mna do pracy i wraca też w tym czasie co ja...no chyba że w wannie, ale to nie mialoby sensu i on o tym wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ciesze sie ze kolejnej z nas sie udalo:) No i mam wiadomosc co do mojej szefowej- udalo sie!to jest dopiero pierwszy miesiac wiec na razie trochre strach sie cieszyc no ale wazne ze sie udalo.ciesze sie ale z drugiej strony strasznie jej zazdroszcze, wkurza mnie to ze ja moglabym byc na jej miejscu a tak ona jest szczesliwa moim kosztem.moze to wredne co pisze ale tak czuje.i najgorsze jest to ze ona nic nie mowi co ze mna!!!czy mam nadal czekac do konca roku?nie kwapi sie tez zeby poszukac kogos do pracy. co myslicie o tym zebym sie zapytala wprost co ze mna i moimi planami?czy na razie nie zawracac jej glowy?co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jesli mam być szczera to ja bym sie wzieła za staranka juz teraz TY TEŻ MASZ PRAWO DO SZCZĘŚCIA!!!!! Szefowej sie udało, wieć nie musisz dłużej czekać. Jesli postawisz ją przed faktem dokonanym to bedzie zmuszona kogoś poszukać. NIgdy nie wiadomo ile potrwają Wasze starania i możliwe ze w ciąze zajdziesz dopiero w przyszłym roku, więc raczej bym nie wtajemniczała szefowej w Wasze plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak racje, nie chce tylko zeby zeby uznala ze zbyt na nia naciskam.no ale w koncu to jest moje zycie i ja tez chce byc szczesliwa tak jak ona, teraz tym bardziej powinna to zrozumiec, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia, ja tez bym tak zrobiła, raczej nie ma co liczyć, że uda się w pierwszym cyklu starań , bo mało komu się to udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marat a myślałaś o tym co zrobisz, jeśli szefowa bedzie się źle czuła w ciąży i poprosi Cię znowu, żebyś poczekała jeszcze pare miesiecy? Taka sytuacja moze się ciągnąć w nieskończoność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypie cię tyloma argumentami (że to dopiero początki ciąży, że źle się czuje i nie ma siły kogoś szykać, a nawet jesli znajdzie to nie bedzie się na tyle dobrze czuła zeby kogoś przyuczyć i wprowadzić w rytm działania salonu.... ) że zrobi Ci się jej żal i znowu się zgodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje wam za te slowa!macie racje musze z nia pogadac i zobacze co powie, powiem jej ze coraz ciezej mi czekac i ciekawe co powie.Boze tak bardzo chcialabym byc juz w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sama się długo starała to powinna Cię zrozumieć, bo wie co czujesz pragnąc dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, musze sie zebrac na odwage i porozmawiac.powiem ze juz nie chce czekac! Edusia, no pewnie tak by bylo...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta skoro przewidujesz, że szefowa Cię własnie o cos takiego poprosi to może lepiej nie rozmawiaj z nią. Po co wiązac się obbietnicami..... Jesli Wam sie uda zajść w ciąże, to zawsze mozesz powiedzieć, ze była ona nieplanowana. Przez czas staranek bedziesz przecież normalnie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście życzę Ci żebyś zaszła w ciąże w pierwszym cyklu strań, ale czasem to troszke dłużej trwa. Jak się Wam uda to bedziecie mieć super prezent ślubny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Edusia, wiem wiem ze tak latwo nie zachodzi sie w ciaze, tym bardziej chcialabym juz zaczac staranka.ale chyba jednak wolalabym jej powiedziec wprost ze chce JUZ zeby wiedziala na czym stoi. popytam tez kolezanki ze szkoly czy nie szukaja pracy, moze akurat jakas sie znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta oczywiście zrobisz jak uważasz, Ty lepiej znasz wasze relacje z szefową :) A ten pomysł z koleżankami ze szkoły jest bardzo dobry, może akurat znajdzie się ktoś na to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tak bedzie lepiej. Boze Edusia do Twojego slubu zostaly juz 2 tygodnie! jak sie czujesz?stres juz jest? mi zostalo jeszcze 1,5 miesiaca ale juz lekki nerwy sa.A Wam juz tak niewiele zostalo! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×