Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Tulipanku... 19.08-26.08 1 tydzien ciąży 26.08-02.09 2 tydzien 02.09-09.09 3 tydzien 09.09-16.09 4 tydzien 17.09-24.09 5 tydzien tak to sie liczy.... Z reszta gin ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...u mnie chyba nic z tego w tym miesiącu nie będzie, bo ja nic nie czuję.....kumpela mi kiedyś opowiadała, że to od razu się czuje...niech sie wypowiedzą te które rodziły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonna ja nie czułam :) Dopiero jak mi sie kilka dni @ spozniala to zrobilam test... i dalej 0 objawów. W 7 tygodniu sie wymioty zaczely. A w terminie @ mnie brzuchol bolał i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwnie to licza jak moze byc 1 tydzien ciazy wtedy co mialam @ potem dopiero za kilka dni były dni płodne i moglo dojsc do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA to jeszcze jest jakaś nadzieja...:) Tulipanek no widocznie tak liczą ale jak dla mnie to też dziwne, bo przecież powinni liczyć mniej więcej od środka ostatniego cyklu a nie od 1 dnia @. No ale to akurat nie ważne, ważne, ze juz wiesz że za 9 miesięcy bedziesz mamusią!!!!!! Mam nadzieję, że teraz jak już nie jestes "staraczką" nie uciekniesz nam z forum jak dominika:P W końcu musisz nas informoać jak przebiegają etapy ciąży :D żebyśmy wiedziały co nas czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie przypuszczałam ze tak szybko mozna cos poczuc mi juz tydizen przed terminem @ te riersi swedzialy i bolały jak nigdy i te mdłosci juz mam od 3 dni wiec tez szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest dokladnie tak jak piszecie bo o d daty miesiaczki odejmuja 5 dni czy cos takiego i dopiero sie liczy 1 tydz, tak przynajmniej mi gin liczyl w pierwszej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh moze to od lekarza zalezy ;) Mi w szpitalu tak wlasnie policzyli. Fakt, ze to dziwne ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z TEJ METODY TERMIN PORODU WYCHODZI I TAK SZYBCIEJ NIZ NP MOJE EWENTUALNE POCZECIE ALE JUZ NIE MA TAKIEJ DUZEJ ROZNICY BO MI WYCHODZI OK 5-7 A JA WIEM ZE JESLI JUZ TO POWINIEN BYC 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek a robiłaś juz drugi test? Mnie znów boooli podbrzusze. nie tak bardzo ale boli...jestem tydzień przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie w ramach tego, że mierzenie temperatury mi coraz gorzej wychodzi i w związku z tym, że wydaje mi się, że ostatnio miałam cykl bezowulacyjny zakupiłam testy owulacyjne na allegro. Teraz to ja tej owulacji już napewno nie przepuszczę ! ;) Z tymi tygodniami ciąży to jest tak, że teraz już chyba wszyscy liczą od terminu ostatnie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja a ile takie testy kosztują? Tulipanku ciekawe czy to chlopiec czy dziewczynka :) Ale masz fajnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, ile takie testy kosztują? Jak mi się nie uda w tym miesiącu to może też się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam 20xowulacyjny + 2xciążowy za 41 zł + 10 zł przesyłka czyli 51 zł. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 mnie tez bolal troszke brzuch tydzien przed terminem @ dzis tez cos poczułam temperature mialam powyzej 37 od kilku dni a drugi test bede robic po pracy bo nie miam jak kupic wczoraj a przed praca apteki jeszce zamknięte w domu bede ok 19 to napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NA ILE CYKLI TO STARCZA? CODZIENNIE SIE 1 ROBI W OKRESIE KIEDY CI SIE WYDAJE ZE JEST OWULKA CZY JAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba musze zacząć mierzyć temperature, tylko kurcze z rana nie mam zabardzo jak.... a czy w ciągu dnia też jest wiarygodna? I czy koniecznie trzeba mierzyć tam czy mozna pod pachą? I jaka powinna być normalnie 36,7? A powyżej 37 to na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc trzeba rano po przebudzeniu przed wstaniem z łózka jak tak mierzyłam mialm przewazne ok 36,7 36,8 a od kilku dni 37,6 37,3 i ostatnie 2 dni ktore mierzylam 37,1 - w dniu testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje to kazdy ma indywidualnie nieco inaczej tempke. Wazne jest to, ze jak masz owu to ci skacze o minimum 0,2 stopnia w góre i tak utrzymuje sie do terminu @. Tak jest zawsze, chyba ze nie ma owu. W dniu @ tempka spada. Jak jestes w ciazy nie spada tylko tempka sie utrzymuje (ponoc do polowy ciąży gdzies ale nie jestem pewna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisze JANA każdy ma temperaturę indywidualną, ważne żeby skok był. Mi trochę ciężko mierzyć, bo kot mnie budzi w nocy i chce żeby go na balkon wypuszczać więc nie zawsze jest tak, że mierze ją po 6 godzinach leżenia :o Nie wiem na ile starczają te testy owulacyjne. Ja mam nierególarne cykle więc pewnie ich więcej zużyje. Robi się je codziennie albo co drugi dzień - jak przyjdą to przeczytam instrukcję i wam powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mierzycie termometrem rtęciowym czy elektrycznym i ile go trzymacie? tak normalnie ok 5 min? Hehehe ale sobie pomyślicie że ciemnota ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera moj gin wyjechal i nie mam z nim zadnego kontaktu i co ja teraz mam zrobic z tymi tabletkami brac czy przerwac wieczorem bedzie dopiero w domu ale glupio mi tak do niego dzownic do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz mi mówil ze po pierwszej wizycie jak dosatlam recepty na te leki mowilam ze lekarz pwoeidzial ze bromek mam odstawic jak zajde w ciaze ja nie pamietam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym odstawiła. bo skoro on miał pomóc w zajściu to teraz jak już jestes to on nie jest ci potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×