Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

NO TO DZIS ODPUSC SOBIE TEN BROMERGON A JUTRO ZOBACZYSZ JAK TEST WYJDZIE BO TO NAPRAWDE SILNY LEK,A ILE BIERZESZ CALA TABLETKE CODZIENNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/2 na noc czyli moze zaszkodzic? mnie gin nic nie mowil czy mam odstawic gdybym zaszła ale na necie wyczytalam ze powinno sie przerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na lekach nie znam, ale może lepiej żebyś dziś zrobiła test to bedziesz wiedziała na czym stoisz i czy brać tabletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak też myśle zapytalam na innym forum dziewczyn ktore tez je biora ale nie odpisala jeszcze zadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem moja siostra ma prolaktynemie i musi zyc z tym bromergonem a ja go dostalam jak konczylam karmic piersia na spalenie mleka tak wiec mysle ze ma silne dzialanie,masz jakies skutki uboczne bo niektore dziewczyny wymioyuja a kolerzanka nawet mdlala,mi akurat nic nie bylo,a na ulotce nie ma nic napisane odnosnie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pcozatku było wszytko dobrze, potem po jakis 3 tygodniach brania mialam mdłosci ale przeszło teraz nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Jutro już będę mogla aktywnie uczestniczyc w dyskusji. A dzisiaj trzymam kciuki za testowanie:D!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka dzięki za stronke poczytalam troche i powiem wam ze mam mętlik w głowie jedne pisza ze nie wolno brac w ciazy inne ze jak odstawily to prolaktyna wzrosła i poroniły a wiec zdania sa podzielone ja dzis robie test i w razie czego lece do gina co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najpierw zrobie test i zobacze-wtedy bede myslec w razie czego no jescze 45 minut i spadam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem zalezy o ktore dotre do domu, ale mysle ze ok 17 to wejde i napsize co i jak trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będziemy trzymać :) Postaram się wejść przez internet w telefo nie, bo chyba nie wytrzymam z ciekawośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Sylvia :) To prawie jak \"czysta czydzieści czy dżewa\" :P nie przejmuj się ja też ciągle byki robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku :) Podłączyłam się prze telefon by czekać na wieści od tulipanka razem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym się nie zdziwiła gdyby Ona zrobiła ten test i z radości o nas zapomniała. Pisała, że pewnie koło 17 zrobi test ale tak naprawde to może jej wyjść koło 18 dopiero więc się nie gorączkujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×