Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Cześć dziewczyny Zabcia zobaczysz jak rozwinie Ci się @. Moze bedzie słabszy.... a powiedz mi do ilu spadła Ci ta tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia przykro mi ze ta cholerna @ znowu przyszła :-( ale kochana głowa do góry , nowy cykl-nowe nadzieje-w końcu sie kiedyś uda u mnei póki co nie ma @ ale moze nadejsc w kazdej chwili dizs temepka 37,1 wiec troszke spadła od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jakos mi smutno.... mam dziś imieninki, od rana powinien sie dzień pięknie zacząć a mi tempka mi spadła do poziomu 36,7 :( znaczie moze jakis sposób zeby nie mysleć o tych całych staraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nie chce tempki mierzyć :( W sumie to nawet nie chce w tym cyklu zajsc, bo ślub mam w listopadzie i boje sie utyć, bo co wtedy z sukienką ślubną...? Owu miałam wczoraj ale poklocilam sie z mezem wiec staranek nie bylo (jak zawsze o wesele)... Ale były staranka przedwczoraj. Jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to moze i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Edusia - Wszystkiego najlepszego z okazji imieni, abyś szybko doczekała się maleństwa :) Dziewczyny doskonale wiem co czujecie, ja też od wczoraj jak spadłam na dół tabelki mam doła. Nie dość, że @ przylazła to jeszcze wszystko wskazuje na to, że nie miałam w tym cyklu owulacji. No ale cóż trzeba być dobrej myśli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki achaja :) achaja ja sie martwie tym że te moje długie cykle to nie przypadek tylko zwiastun czegoś niedobrego. Jeśli @ nie przyjdzie do soboty i test wyjdzie negatywany to ide do gina. Wiecie gdybym miała normalnie @ tak jak zwykle to było to jakos inaczej do tego bym podchodziła.... tym razem sie nie udało, ale nastepnym moze sie uda. A tak.... czekam na @ jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia przesyłam dużego 😘 i jeszcze 🌻 na te imieninki no i wszystkiego naj,naj :) Jana ja też się pokłóciłam z mężem ale w niedziele i do dzisiaj praktycznie nie rozmawiamy ze soba :( więc nie jesteś sama. A co do ciąży to nie masz się czego obawiać bo na początku nie utyjesz za dużo więc sukienka na pewno będzie dobra co innego jakbyś miała ślub dopiero w styczniu to już by było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia ale przeciez puki co @ jeszcze nie dostałaś więc może poprostu tym razem nie przylezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niby nie mam jeszcze @ ale od godziny tak mnie boli brzuch jaby już sie zaczynała :( biegam do toalety sprawdzic czy sie przypadkiem nie zaczeła ale nic.... podejrzewam ze jak sie juz rozkeci to bedzie u nie potop tysiąclecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PANIE :) EDUSIA NAJLEPSZE ŻYCZONKA :) NIE MAM POMYSLU JAK NIE MYSLEC O STARANKACH BO JAKBYM MIALA ALBO KTORAKOLWIEK Z NAS MIALA TO BY TU PEWNO NIE ZAGLADALA :) Z TYMI DLUGIMI CYKLAMI TO BYM SIE JEDNAK ZBADALA MOZE TO NIC POWAZNEGO ALE NP POWODUJE PROBLEM Z ZAJSCIEM, MOJA SIOSTRA 3 LATA SIE STARALA,AZ ZMIENILA LEKARZA, MIALA NIEWIELKI ZABIEG NA JAKIES TAM NAROSLA A POTEM JUZ JAK Z GORKI I TERAZ MA SLICZNA CORECZKE:) MOZE CZASEM TRZEBA POMOC LOSOWI A NIE CZEKAC NA CUD:) ALE ZYCZE ZEBY TEN PRZEDLUZAJACY SIE CYKL MIAL ZA PARE MIESIACY 20 PALUSZKOW I USMIECHNIETA BUZKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie nadążam z wymianą tamponów,taki potop,do tego mam mdłości i zawroty głowy,a kierownik mi urlopu nie dał!!!!!a ja się tak źle czuję!lekarz nie dal L4 bo na 1 dzień się nie daje!!!!!masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia az tak źle? Kurcze ale przeciez masz urlop na żądanie to zadzwoń i powiedz że nie przychodzisz a jak już jesteś w pracy to powiedz że nie dasz rady pracować i żeby ci wpisał taki urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze faceci to sumienia nie mają. Pomęczyli by się chociaż jeden dzień tak jak my się męczymy tyle lat to by wiedzieli jak to boli 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam o 8 rano jak tylko wstałam!!!godzinę przed pracą,powiedział ze mam isc do lekarza po l4 i jak tak mozna dzwonic rano o urlop na dany dzien!!!!a bo ja ku**** planowalam na dzisiaj wymioty i zawroty glowy!!!!!!!!!!!!!mowie wam,az sie pracowac nie chce.teraz jestem w domu i czekam na telefon jak to zawiedzie,ostatnia deska,to na sama gore dzwonie i wtedy bedzie balagan w w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia,on jescze nie dawno taki nie byl....jedna kumpela przegiela pale i sie wredek zrobil z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale niech się nie wyżywa po wszystkich dookoła , a co do urlopu to jak sierota nie wie że każdemu pracownikowi przysługują 4 dni na żądanie w ciągu roku a najpóźniej zawiadamia się w dzień rozpoczęcia urlopu to niech ma pretensje sam do siebie że taki ciptok niedoinformowany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia współczuje Ci. Ja to zazwyczaj mam bardzo bolesne @, ale obfitymi to nie moge ich nazwać. Pierwsze 3 dni to troche sie leje, a potem to juz tylko plamienie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi małpami to właśnie różnie jest... Ja nie mam ani bolesnych ani obfitych. Ale raczej długie, minimum 7 dni. Tylko 1 dnia czuje lekkie ćmienie w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zazwyczaj cierpię tylko pierwszego dnia, a tym razem jakoś tak dziwnie nic mi nie jest. Gdyby nie to, że ze mnie leci to nawet bym się nie wiedziała, że ma @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - a Ty się nie daj, z tego co wiem to wystarczy, że do kadr zadzwonisz, że bierzesz na rządanie i szef nie może się przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w firmie nie ma kadr,jest ksiegowa.bezposrednio nad soba mam kierownika,a potem sam pan szef jest,ktorego raz na oczy widzialam.siedziba firmy jest w olsztynie,a sklep w kuj-pom.....kierownik umywa rece od spraw urlopow,na drugi raz dzwonie do samego pana szefa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zamilkły dziewczyny. Pewnie nawet już do domów pouciekały, a ja jeszcze niecałą godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×