Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bronia spadła z konia

Szpagat - ile z was ciągle go umie?

Polecane posty

Gość Bronia spadła z konia

Ile z was - studentek, młodych matek i starszych mężatek ciągle potrafi zrobić szpagat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 78
Przecież każda z nas kiedyś próbowała:-)))))))) Ja dziś już nie zrobie ale kiedyś to miałam z tego dużą frajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna mała
Ja ciągle lubię się porozciągać ale pełnego szpagatu trudno mi dociągnąć,. Starość nie radość, ale córa się uczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertala
Jak się już kiedyś zrobiło szpagat to łatwo wrócić do formy, ja w czasie studiów przestałam ćwiczyć i potem w wieku 26 lat nauczyłam sie znowu. Bardzo dobrze wpływaja na mnie trakie cwiczenia - relax, telewizorek lub muzyka i zawsze nie czuje się staruszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertala
Gosiaczkowa jeśli będziesz mądrze ćwiczyła to za 3 miesiące się uda zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobbiecina
Mam 22 lata i wczoraj pierwszy raz zrobiłam szpagat pełny bez podpierania, bez stękania i bólu. Jestem z siebie cholernie dumna i zachęcam wszystkie z was - rozciągajcie się i cieszcie się z tego! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w medalionie
starsza mezatka i umiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobbiecina
A ile masz latek? powiedz chcemy trochę zrobić ach i och! :-) Jak się tego nauczyłaś i co cię natknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w medalionie
mam 34 i robie w kazda strone mozesz robic och i ach :o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem całkiem
ja tam dalej umiem i nawet sie specjanie nie rozciagam.no chyba ze do seksu hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LL
kobbiecina - robilas jakis specjalny trening, cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuczka 21
A żaden facet nie zrobi:-) dlatego warto nauczyć się szpagatu. Ja chorowałam na szpagat od gimnazjum bo jedna kolezanka umiala i się puszyła jak gęś. Dziś sama zrobię i to naprawde poprawia humor! Lepsze to niz telewizja zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w medalionie
skalska..blaga :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobbiecina
Przyznam się że na początku nie cwiczyłam zbyt madrze i troche sie nadrywałam. Szczególnie mięsnie uda przy samym posladku bardzo łatwo naderwac... a to boli niemilosiernie :-( Potem dbalam o rozgrzewke bardzo (10 minut szybkiego rozruchu to dla mnie minimum) . Zaczynasz od rozciagania nóg od dołu - łydki , kolana, uda i pachwiny. Robisz wyrzuty i skłony, siat płotkarski i w koncu rozkrok i dociskasz pupe do ziemi.... tak to u mnie wygladało ale pewnie mozna i inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w medalionie
o..ten to robil..bylo mu wiac jadra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuczka 21
Dama w medalionie od dzisiaj jestes moim szpagatowym guru:-) ćwiczyłas wczesniejej jakas gimnastyke czy wyrywałas na to chlopaków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w medalionie
w kocnu jestem czyims guru :D:D:D a tak powaznie..lubie sie wyginac, duzo cwicze a to nic trudnego jak sie ma rozgrzane mesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuczka 21
Może i czasem facet zrobi ale zobaczcie sławnych ludzi którzy to potrafią... z polskiego podwórka : Liszowska, Cichopek, Urbańska, Jabłczyńska... Pozatym Kylie minoque, pam Anderson, Carmen Electra i steki innyc ... SAME KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiór
Pewnie jej mąż też zrobi:-) To największa frajda ćwiczyć z partnerem. Ja uwielbiam rozciągać się z moim kochaniem i to super zabawa (bez zadnych podtekstów) on jest bardzo zaaferowany cwiczeniami bo mu troszke brakuje a ja szpagat robię po rozgrzewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuczka 21
To Twój mąż nie wie że potrafisz zrobić szpagat? Ciekawy wątek... czy mąż którejś z was nie wie że potraficie? To bylby dla nich murowany zawał jak tach wchodzisz i od niechcenia ciach szpagacik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizia pizia
Ale przeciez szpagat to łatwizna dla zdrowej kobiety. Największym problemem jest nieprzeciążanie się na poczatku i cierpliwe dochodzenie do konca:-) Pozdrawiam wszystkie szpagaciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakow
Ale wy baby to gupie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze 5 miesięcy do 30-tki, więc na pewno się uda :) Zresztą takie ćwiczenia to sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gicia mimka
Racja sama frajda umieć szpagat :-) >--->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAJKA
Albo buba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja tez pracuje nad szpagatem. Rozciagam sie co drugi dzien na rozne sposoby. Za jakies pare miesiecy moze juz bede umiala:D 3mam za Was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzio miodzio
Moja żona umie i fajne to jest :-) zachęcajcie swoje kobiety do ćwiczeń i sami też z nimi ćwiczcie. Postępy osiągane wspólnie dają dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n tvn
Ja też umiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×