Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabble

zdjęcia mojego trądziku, co robic?

Polecane posty

Gość miska kobitka
musisz zatrzymac łojotok i rogowacenie naskórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student em
1. odstaw droożdże!!! (zamien na jakis preparat z wit. B jesli faktycznei ci brakuje)\ 2. jedz duzo warzyw - w szczegolnosci surowych, odstaw czekolade i produkty zawierajace konserwanty. jedz duzo marchewki. nawet jesl nie poprawi cery znaczaco to na pewno nei zaszkodzi :). 3. speedzaj duzo czasu na sloncu (moze jakis sport który uprawia sie na sloncu?) 4. poszukaj DOBREGO dermatologa - przy założeniu że 80% lekarzy to idioci. A wiec po prostu dobrze popytaj róznych ludzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
nie nie...zero słońca,nie wiem skąd kolega wyżej takie farmazony bierze...słońce i trądzik to zła mieszanka..bardzo zła...warzywa,owoce?chłopie...jak ktoś ma już trądzik,to nie pomoże zmiana diety,nie ma udowodnionego wpływu diety na trądzik. Proponuję przede wszystkim znaleźć lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isianna
Mnie wyleczyl izotek. Efekt zauwazalam dopiero po pol roku, ale teraz zero wypryskow. Skora sie nie blyszczy jest matowa, a co najwazniejsze nic nie wyskakuje !! Nie ma sie czego bac, uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajkkaaa
mam identyczne pryszcze!!! po brevoxylu mialam idealnie gladka twarz (chociaz mi sie przesuszyla) ale niestety uczulil mnie ;( przez jakis czas mialam jeszcze gladka az zaczely robic sie znowu pryszcze i mam do teraz bo nie wiem co z nimi zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon1234
znam 1 sposob wyciąg z fiuta...stosujesz 2 razy dziennie i wcierasz..kuracja tra miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka z Krainy Czarów
Mój poprzedni rozmówca ma problemy z identyfikacją stron - proponuję przejść się na konsultację psychiatryczną.... Ja również jestem po kuracji roaccutane - miałam wówczas 21 lat i stan skóry podobny do twojej, z tą różnicą że obejmował również plecy. Lekarz zdecydował się na kurację ze względu na moją depresję, a nie stan skóry. To indywidualna decyzja ... ale dobrze przeprowadzona kuracja ... pod ścisłą kontrolą może okazać się zbawienna. Mnie wybawiła od wszelkich kompleksów i poprawiła stan nie tylko skóry ale i spojrzenia na świat: pozytywnego spojrzenia. Minęło już 7 lat od kuracji i śmiało mogę powiedzieć: NIE ŻAŁUJĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to wyglada na hormonalny. ale pigulki anty slabo pomagaja na cos takiego. ja biore yasmin. nie daj sobie wcisnac nieskutecznej diany35, badziewie nasililo mi lojotok nie wiem czemu i depresje poglebila. po jasminie czuje sie ok. ale lojotok dalej jest straszny. owszem ciut mnijeszy, ale bede brala izotek. do tego mam zaskorniki i pory-kratery w okresie dojrzewania mialam cos podobnego jak Ty. teraz mam kosmzarny lojotok!!!!! nie moge sie pozbyc tego g......wna!!!!! mam 26 lat i dostalam skierowanie na bad.watroby przed izotkiem. jedneak izotek moga przepisac w kazdym wieku. jak naprawde czujesz sie zle ze swoja skora to poszukaj dobrego dermy. ja znalazlam z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadakos
Środek nazywa się Iqface - mnie to zdecydowanie pomogło. Efekt przyszedł dopiero po czasie, ale przynajmniej przyniósł coś - skóra bez zaczerwienień, ładna, zdrowa, taka jaka być powinna. Trochę na to poczekałam, ale cel zrealizowany. Szkoda tylko mnóstwo straconego czasu i zdrowia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę otworzyć stron ze zdjęciami ,ale jeśli mogę ci coś doradzić to nie bierz Diane 35 ,bo zniszczysz sobie zdrowie a trądzik nawet jjeżeli zniknie to po odstawieniu tabletek wróci ze zdwojoną siłą. Dziwi mnie że wogóle ci go przepisali bo jakiś czas temu było głośno o tych pigułkach i o tym jak są niebezpieczne dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlewalam wrzatek do garnka i przykrywalam się ręcznikiem i tak wytrzymać trzeba z 7-10 minut a później wszystkie wagry łatwo wycisnąć. Teraz stosuje kosmetyki z under twenty mam aktywny tonik (intense ANTI ACNE) juz po 2 dniach widzę efekty. Stosuje rano i wieczorem. Rano przemywam twarz woda nakładam ten tonik i podklad również z under twenty a na to puder oczywiście z under twenty ( wszytko jest matujące i dobrze kryje ) zakupiłam te produkty w Rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dieta! No i jeden, wypróbowany specyfik, a nie katowac skórę wszystkim po kolei. Diane35 odpada, przynosi tylko chwilową, złudną poprawę. Wpierw zmagałam się z tradzikiem młodzieńczym, a teraz mam różowaty, co dopiero ja mam powiedzieć! Na mnie bardzo dobrze działa Calming Cream od Rosacea Care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×