Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbe Lilly

Lubię leżec z Myrevinem w jednym łóżku..

Polecane posty

bo Myrevin to jest Gość! najmadrzejszy , najrozsadniejszy i kulturalny Facet na tem forum. no i po wojsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis myrevina 1/2
nie jestem pasywny , czasem uaktywniam się między żebrami od kaloryfera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam nicki bo mnie i banuja a takze dlatego , zeby choc dzien na forum ktos mnie polubil nim pokuma zem to ja ten bardzo nielubiany poprzedni nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe w tej twojej różowej cukierkowej sypialni??? jakoś nie widzę tam Myrevina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, dzięki za ta ekstazę, byłam w siódmym niebie!! Chcę to powtórzyc, ale bez wibratora:classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnaj myrevinie, opuszczam Cię na jakieś 10 godzin.. a później wkroczę do Twej sypialenki, przypominającej melinę, ułożę się wdzięcznie na barłogu, wyobrażając sobie, że jesteś kloszardem Zygmuntem i wpiję się w Twoją puszystą klatę, wygryzając pchły:classic_cool: Żegnaj😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co, ciekawa jestem.Możemy się powymieniać wyobrażeniami i fantazjami na Twój temat :P ps Luska dawaj fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy kochanek to taki porzucony \"kundel\" i spragniony... a wierny .. i kochajacy to .. miejsce urodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ten Myrek ma w sobie
ze nastolatki(i nie tylko) za nim szaleja?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×