Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mauzi28

Powiedziec pierwsza facetowi,ze Go kocham????

Polecane posty

Boze a jak on powie,ze pon mnie nie, albo nic nie powie, masakra. Jestesmy juz dorosli i wiem,ze nie nalezy skupiac sie na takich drobnostkach jak czule slowka, ale do cholery czlowiek musi wiedziec,czy jest kochany....Jestesmy 8 m-cy i on mi nie mowi... Pomyslam,ze moze pierwsza powiem, bo chyba tak czuje,moze go to osmieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem inna ja
albo pogrążysz się na całego. Ze mnie facet tego nie wydobędzie na turturach :) Choćby mi serce chciało wyskoczyć z piersi z miłości, nie przyznam się pierwsza do tego :P Chcę to najpierw usłyszeć z męskich ust ukochanych :) i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba bede czekac jeszczeze 2 lata..Tylko w tym calym czekaniu na te slowa, czlowiek nie czuje sie bezpieczny. Jednak takie slowa daja bezpieczenstwo, no przynjamniej kobiecie...nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczowo
NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz zwiazek zaczal sie dziwnie, i moze dlatego tak mi zalezy zeby to w koncu uslyszec , i utwierdzic sie w przekonaniu ze podjelam dobra decyzje :| Zaczelismy zwiazek w zasadzie z rozsadku, bo jestemy tacy podobni do siebie, w kazdym wzgledzie, ale niby chemii nie bylo miedzy nami. Teraz widze jaki on jest czuly i dobry dla mnie, i w sumie jego czyny mowia wiecej niz slowa.ale to typ faceta, "dobrego" wiec cholera wie,czy on taki dobry, opiekunczy i pomocny nie jest dla kazdego!!! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam i czekam... Ostatnio juz nawet cos zaczal mowic, ze u Niego sie "troszke " zmienilo, ale jakos wstydzi sie powiedziec, nie wiem czy chcial mi akurat TO powiedziec, ale jakos wybrnelam z tej sytuacji bo poczulam sie zaklopotana. Pomyslslm,ze jedziemy na urlop to beda lepsze okazje niz w biegu na kolanie. Pojechalismy i wczoraj wrocilaismy i co???? i Lipa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
Facet kiedyś powiedział mi w rocznicę związku... i to jeszcze jak Go zapytalam!!!!! niezły numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_szuwarek
olej te pipy powyzej... jakby mialy chlopa to by w takim miejscu nie siedzialy... :-P wiec mow co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek_szuwarek--> a czemu Faceci maja problem zeby TO powiedziec? Osmielilaby Cie kobieta jesli powiedzialaby Ci pierwsza a ty wczesniej czulbys ze moze tez ja kochasz ale jakos wstydziesz sie jej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_szuwarek
ja mam juz pare lasek za soba (i pod soba) ale wiekszosc to takie buraki co to same nie powiedza " ze kochaja" bo siara itp. wiesz typ buraczek co to lubia jak facet za nimi biega itp. w sumie zawsze mnie mendy irytowaly po pewnym czasie wiec niech ona sama powie a nie karmcie ja jakas propaganda tyvh przegranych laskek co powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
Marek_szuwarek nie gadaj jakbys się blekotu najadł - mój akurat wyjechał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok powiesz mu że go kuchasz to un ci powie że cie pjerldoli. hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
Mauzi28 - bądź kobietą i nie słuchaj pierdół... naprawdę. Facet (Marek) Cię "podkręca" - nie widzisz tego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
A Tobie Marek_szuwarek "szacuneczek" za określenie "Twoich" lasek mianem BURAKÓW... niezły gość z Ciebie, jak za BURAKI się bierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_szuwarek
uuu aha podkreca... no nic wiesz sorki nastepnym razem wez go opierdol ze on dalej bez czapki chodzi i wez sie obraz... prz okazji zero seksu przez 6 miesiecy - a co jak cie kocha to poczeka.... a potem jak juz to zrobisz zaloz topic 'czemu nikt nie moze ze mna wytrzymac'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu, niedawno miałem taką samą gadkę z moją kumpelą. I ona mu powiedziała (niestety przez tel) a on na to" aha". Ale po 5 min oddzwonił i powiedział, że on ją też i teraz im bardzo dobrze się żyje. Czasem to faceta zakta, ale ktoś musi być pierwszy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
No marek_szuwarek... bagno tudzież w lepszej opcji staw to faktycznie miejsce dla Ciebie... idz posłuchać "bajora" - bez czapki oczywiście.. nie zapomnij zabrać jakiegos buraka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_szuwarek
tora w stawie to ja cie moge najwyzej topic.. a jak chcesz frustracje wylac a nie masz nikogo pod reka to zainwestuj w wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToraTora---> co Ty sie dajesz wciagac w jakies glupie gadki z Markiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
Marek_szuwarek jak chcesz leczyć swoje kopleksy laniem pomyj na mnie to prozę Cię bardzo! :) na szczęście mam zero kopleksów i tyleż frussssstracji!!!!! Gadaj sobie zdrow!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
Mauzi, ja takich jak Marek zjadam na śniadanie.... ;) A jeśli chodzi o Ciebie to nie mów raczej - ja tak uważam. Jesli zdarzy sie okazja zapytaj - ale nie mów pierwsza. Po co? co ma byc - będzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcja jakich mało
Dziewczyny chyba chciałysmy równouprawnienia prawda ? A co to jest za różnica kto pierwszy powie ? Ważne jest jak układa sie ogólnie. Jedna rada jak mu powiedsz ze go kochasz ... i on Ciebie zacznie olewać ... to po prostu kopnij do w d..upę i po sprawie ... nie wart Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
a ja tak nie uważam.... na wszystko jest odpowiedni czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToraTora--> co mam zapytac? Nie bede Go przeciez pytala jak Malolata "kochasz mnie?" maskra jakas :) Moze zapytam ,"co ty do mnie czujesz?" chociaz wiesz co...kiedys go tak zapytalam, to mi powiedzial wszystko tlyko nie to co trzeba :P :))) Faceci to podgatunek, nie znajdziemy nigdy wspolnego jezyka ;p:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora....
No możliwe..... chociaż nie wszyscy faceci są tacy sami. Ale jesli już spytałaś i nie dostałaś oczekiwanej odpowiedzi to .... czekaj. Tak uważam. Ja pierwsza nie powiedzialabym za nic... a ileś latek już mam. To puerwsze "Kocham Cię" będziesz wspominała latami, chcesz żeby to było Twoje najpierw do Niego? Oj, chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToraTora.. masz racje, z drugiej strony to oczekiwanie na TE slowa ma cos w sobie :) A ty ile latek masz,ze tak piszesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×