Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MISIA KOBKA

Co robić żeby się nie zestarzeć?

Polecane posty

Gość MISIA KOBKA

hej kobitki! wiadomo ze każdy się kiedys zestarzeje, ale niektórzy maja np: 40 lat a wyglądają na 30... kiedy wy zauważyłyście pierwsze zmarszczki, cellulit, może więcej wagi? I inne problemy związane ze starzeniem? Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to też mój temat
umrzeć za młodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA KOBKA
no ok, to tez wyjscie. ale moze do 35 jakos dociągnę bez zmarszczek. bede robić peelingi, liftingi, wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pytaja czy mam juz 30, a ja mam 40, część tego wygladu pewnie wynika z braku nadmiaru slonca i braku uzywek, a czesc to geny, bo widze po rodzinie, ze tez mlodo wygladaja, a i jeszcze to, ze sie nie mozna objadac, lepiej czuc pewien niedosyt niz sie nażreć jak przysłowiowa świnia. A i w tych czasach bardzo wazne dla zachowania szczuplej sylwetki i zdrowego wygladu i co wazniejsze zdrowia jest oczyszczanie organizmu. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA KOBKA
wielkie dzięki! ja dbam o siebie, ale akurat w mojej rodzinie ludzie wyjątkowo szybko sie starzeją... :/ kurcze! ile ja kasy wydaje na zabiegi i kremy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesali chodzi o same zmarszczki i celulit, to zimna woda, prysznice na dluzsza mete bardzo ujedrniaja, a na twarz i w ogole odkryte miejsca wysokie filtry, witamina c na twarz w kremach i innych. Dla tych co rodzily retinoidy, alternatywa jedyna dla skalpela i przede wszystkim uwazam, ze nie skupianie sie na starosci to juz jest polowa sukcesu. Zreszta o jakiej Wy starosci mowicie w wieku 35 lat. W zasadzie to mozna wygladac mlodo jak na swoj wiek cale zycie dbajac o swoj organizm i siebie w ogolnosci. Odpowiedni stroj, rozrywki i to daje to poczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA KOBKA ale w obu rodzinach, przeciez mozesz "pojsc" po innej lini. Zreszta nawet jesli cala rodzina, to nie oznacza, ze koniecznie nastepne pokolenie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA KOBKA
Bardzo Ci dziękuję :) A o co chodzi z tymi retinoidami? To leki typu Izotek i Roaccutane? Akurat od sierpnia bede brac Izotek, wczesniej się smarowałam Isotrexinem z retinoidami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na mysli retinoidy w kremach, one bezpieczniejsze sa dla kobiet w plodnym okresie. Tabletki owszem szybciej zadzialaja, ale wtedy trzeba uwazac na ewentualna ciąże. Zreszta to juz lekarze przepisuja, to pewnie i Twoj dostosowal do Ciebie indywidualnie. Ja chce zaczac osobiscie oczyszczanie, ale jeszcze nie znalazlam fajnej diety tego typu i najlepsze na odmlodzenie, to zakochac sie :) nie uwazacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA KOBKA
masz racje :) A co myślisz o zostaniu wegetarianką? ja sie do tego przymierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotoman gawędziarz
kiedyś, gdzieś przeczytałem, że pewna kobieta w swoim CV napisała: uwielbiam na śniadanie seks, na obiad seks, na kolację seks i całą noc seks. A wygląda tak: http://img222.imageshack.us/my.php?image=dziewczynkaic2.png Zatem polecam Fizjologia i filozofia seksu, wpisując ten temat w google. Jeśli zignorujecie polecenie, to możecie wyglądać tak: http://img138.imageshack.us/my.php?image=image001zi1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA KOBKA
Coś w tym jest ^^ tylko żeby miec jeszcze z kim to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scimma
Jakos trudno mi uwierzyc, ze w wieku 30lat nie masz zadnych zmarszczek. Nie mowie tutaj o zmarszczkach, ktore widac przy powaznej minie, ale o takich ktore sie uwidaczniaja podczas szczerego usmiechu(szczerego, czyli wtedy kiedy mruzymi lekko oczy) Takie zmarszczki maja nawet 20kilkulatki. Co do szczuplej sylwetki, to po 35 roku zycia nie warto utryzmywac chudej sylwetki, bo zmaszczki na takiej twarzy pojawiaja sie znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfkf
NAJWIEKSZYM WROGIEM URODY SA PAPIEROSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venesss
ja mam 22 lata i mam zmarszczki po oczami tzw. kurze łapki nie potrafie sie ich pozbyc i juz chyba mi zostana na zawsze- straszne to jest..... nie pale a te co pala lepiej wygladaja ode mnie i gdzie tu sprawiedliwosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeee
cellulit zauważyłam w wieku 16lat;] a jestem szczupła;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hpoliikop
bo z cellulitem jest coraz gorzej, nie wiem chyba nam dosypuja czegos do zarcia. Kiedyś było go mniej i póxniej sie pojawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wegetarianizm, to sie nie przestawie, ale tez nie zywie sie caly czas miesem. Zmarszczki o jakich pisze scimma, to mimiczne no i przy grymasach widac je moze troche bardziej, bo skora traci kwas hialuronowy, kolagen. Swoja droga to mozna czesciowo uzupelniac. Z bardzo szczupla sylwetka, a tym samym twarza zgadza sie, ze zmarszczki bardziej sa widoczne. Ja waze te 50 kg przy wzroscie 160, ale poki co nie wplywa to na mnie w taki sposob i ja chcialabym przytyc ale nieznacznie. Moim zdaniem jak w tej reklamie, trzeba popracowac nad jedrnoscia, a wtedy zmarszczki jesli juz sa, są mniej widoczne. A jesli 20-latka ma wory pod oczami, to jest objaw jakiejs dolegliwosci, tak samo celulit. Ja w wieku jakos 23 lata mialam go, a jak zmienilam prace i zaczelam chodzic do niej 3 km a spowrotem 6, to mi minąl i nie mam go do dzisiaj. To jest ciezki temat dla nas kobiet, a zwlaszcza tych, ktore nie maja pocieszacza w formie faceta :) ale naprawde wyluzowanie i zaakceptowanie etapow wiele daje. Ja np. zauwazam ze kaciki ust mi troche na dol schodza i jak troche nazbieram, to sobie wstrzykne kwas hialuronowy chociazby, jak sie wchlonie po okolo roku, to i tak stan bedzie lepszy niz bez ostrzykiwania i final. A z tym seksem to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.....
zerknij na forum o urynoterapii, tam podobniez tez wszyscy mlodziej wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolnienie z WFu
przed chwilą opie***łem pewną dziewczynę, która chwaliła się znajomą lekarką i zwolnieniem z WFu, podając jej kilka zdań z t. Hipokinezja. Tego tematu można poszukać poprzez google; ja tylko podam 4 punkty, które należy realizować by żyć w zdrowiu i opóźnić proces starzenia( niestety zatrzymać się go nie da!!!): 1 prawidłowe odżywianie 2.wysiłek fizyczny rekreacyjny na poziomie potu 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne Szczegóły na www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venesss
a myslicie ze ja moge pozbyc sie tych kurzych lap czy to juz mi zostanie i bedzie coraz gorzej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Basi
na Forum Urynoterapii młodziej wyglądają, bo robią maseczki z nasienia męskiego, a po kilku godzinach zmywają ją uryną ukochanego. Ciekawe czy ów "zapaxh" neutralizują perfumami, a w ogóle co to za zapach po takiej kuracji? Czy czasem nie odstraszy mężczyznę na amen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do venesss, zbadaj sobie nerki, to tez moze byc od krazenia, moze zwyczajnie sie nie wysypiasz, to moze byc tez od dlugiego siedzenia przed kompem, to moze byc nawet od kremow źle dobranych. Sprobuj przez jakis czas stosowac oklady z herbaty [cieple torebki na oczy] i sprobuj masazy [takie dookoła oczu i zatrzymanie na ucisk na zewnatrz i wewnatrz koncikow oczu, wtedy poprawiasz krazenie limfy] Jesli takie proste zabiegi nie pomoga, to jak wyzej, idz do lekarza zeby zrobil Ci badania. To tez moze byc od hormonow, ktore zatrzymuja wode w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venesss
dreska- dziekuje Ci bardzo za rady oby pomogly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaa
Brakuje mi kilku lat do 40-stki, wygladam niezle! Nikt mi nie daje tylu lat. Draska ma racje, szczupla sylwetka, ruch na swiezym powietrzu, dobre odzywianie, zero opalania, sen, jak najmniej stresu. Mozliwe, ze za to odpowiadaja geny, ale my tez musimy miec na to jakis wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.....
ja nie mam chłopa, i mi na nim nie zależy, więc stosuję urynoterapię, a wyglądam jak szafa trzydrzwiowa, he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.....
ale bez kurzych łapek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaa
a ja mam na zmianę trzech chłopów i zmarszczek też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×