Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MISIA KOBKA

Co robić żeby się nie zestarzeć?

Polecane posty

Gość szelkins stivens
ja mam sposób na lwią zmarszczkę pomiędzy brwiami,w czwartej klasie podstawówki zdradziła go nauczycielka od biologii,stosuję od 20 roku życia,chodzi o to żeby panować nad mimiką twarzy,ludzie się nie kontrolują,niektórzy to mają prawdziwy grymas na twarzy i nie zdają sobie z tego sprawy,moja pani od biologii przyklejała sobie znaczek pocztowy na to miejsce,oczywiście jak była w domu,ja troche to zmienilam,bo głupio tak ze znaczkiem robie sobie kleksa z bardzo mocnego żelu do włosów,jak zaczynam się marszczyć to czuję to miejsce i się odmarszczam,jak patrzę po koleżankach w moim wieku to większość już ma tą zmarszczkę,niektóre sporą,masaże i gimnastyka mięśni twarzy podobno też ale nie wiem jak,nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA KOBKA
Ktos tu pisał ze po 35 roku życia nie warto utrzymac szczuplej sylewtki? To jakieś brednie! Ja bede trzymac tak dlugo jak wytrzymam a chcialabym przynajmniej do 50 wyglądac szczuplo... wiem ze to trudne, ale widziałam szczupłą 60 latkę więc chyba możliwe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe MISIA KOBKA
zadne kremy nie pomoga chyba ze botoks bedziesz sie starzec tak czy siak po smierci sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA KOBKA
botox, botox -> skuteczny ^^ a czemu nie..? pewnie ze tez se moge troche botoxu wstrzyknąć tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobryyyyyyyyyy
moje imie to rak uwielbiam botox kocham!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oregano.
Ktos tu pisał ze po 35 roku życia nie warto utrzymac szczuplej sylewtki? Ktos napisal, ze nie warto utrzymywac CHUDEJ sylwetki i ja sie do tego zdania przychylam. Jak patrze na chude znajome mojej mamy, to mimo iz z daleka prezentuja sie bardzo dobrze, to niestety na twarzy widac juz wiek. Moja mama natomiast jest szczupla+pare kg i przy nich wyglada na 5/7 lat mniej. Wydaje mi sie, ze w dzisiejszych czasach wiekszosc ludzi wyglada na starszych(przez tryb zycia, nalogi), dlatego jak ktos wreszcie wyglada na swoje lata, to mowimy, ze wyglada znacznie mlodziej. Jeszcze 10/15 lat temu kobiety tak o siebie nie dbaly i 40letnie panie mialy zazwyczaj nadwage, postarzajace fryzury "na pudla", niemodne ubrania i tak wlasnie kojarzy sie 40letnia kobieta wielu ludziom. Jak widza szczupla, wysportowana, modnie ubrana kobiete, to od razu daja jej mniej lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano. tez prawda. A z ta mimiką twarzy to tez cos w tym jest, bo te osoby, ktore np. duzo sie smieja i w ogole maja takie ekspresyjne wyslawianie, to faktycznie szybciej maja te mimiczne zmarszczki, ale nie zawsze to żle wyglada. Czesto sie widzi staruszkę, ktora ma mily wyraz twarzy, mowi sie o niej wtedy, ze ladnie sie postarzala, a sa tez takie, na twarzach ktorych widac zlosc i frustracje dlatego tez zmarszczki zmarszczkom nie rowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prutaska
ile kosztuje lifting twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerssWE
nie wiem, ale ssanko z brzucha od 4.000 zeta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerssWE
a to kazdy powinien sobie zrobic bo nikt nie ma idealnie plaskiego brzuchaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinaa
ja juz ssanko miałam i to nie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysta
Ja nieświadomie 4 lata temu opalając się nad morzem poparzyłam czoło na którym było 4 poprzeczne zmarszczki(skóra zeszła). Wierzcie mi do dziś czoło mam gładkie, a swoje lata już mam. Zabieg gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita z rozstępami
a ja mam rozstępy na pośladkach! why?! jestem szczupła :( nie wiem skąd one się wzięły! co robic ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny marek2
nie jedz kurczaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronkaz902
kup Talia Fitness. Barwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz kurde a ja mam na
pośladkach, udach i nawet łydkach kilka i całe życie jestem szczupła:/ Rosła w tempie ekspresowym, ale nie robię z tego dramatu. Nie ma ludzi z idealną skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegosos
hej! zna ktos inne sposoby na opoznienie starzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliście o tym, że za proces starzenia się i utraty sił witalnych w dużej mierze odpowiedzialna jest wątrobą, a sprawność wątroby zależna jest oczywiście od tego co jemy. Wniosek z tego taki: jeżeli chcemy wyglądać młodo i czuć się znakomicie, to musimy wybrać zdrowa dietę - tylko pod takim warunkiem można zachować młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak teraz wyglsdacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Wykonywałam zabieg liftingu twarzy za pomocą nici barb 4 d i naprawdę efekt po zabiegu jeste bardzo zadowalający, owal twarzy jestem bardzo poprawiony, skóra odmłodzona i elastyczna. Zabieg robiłam w MTT Estetica w Krakowie i mogę każdemu polecić ta klinikę , wykonują zabiegi super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię botox i cieszę się jego efektami. Botox jest dla ludzi, warto tylko pamiętać o tym, by powierzyć wykonanie takiego zabiegu specjaliście. Ja chodzę do sprawdzonej kliniki Aestetic Clinic w Poznaniu, mam świetnego lekarza (dr Rosiński) i mogę z zamkniętymi oczami wchodzić na zabieg, wiem że efekty będą takie jak oczekuję. Ale wiem też, że są dziewczyny, które kierują się ceną, a potem mają efekty niekoniecznie zadowalające, bo robią im zabiegi osoby bez kwalifikacji... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba  utrzymywać wysoki poziom hormonu wzrostu i glutationu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdrowa dieta i styl życia. Moja mama ma 60 lat a wygląda na 40... 

Bez alkoholu i papierosów całe życie. Naturalne produkty, ćwiczenia (ruch, ale nie "z przesadą"), pogoda ducha i "robię to co lubię" 🙂 

Do tego w zasadzie: 

- warzywa, owoce, zupy

- mało mleka (prawie wgle) i nabiału i przetworów mlecznych (bo modyfikowane)

- dużo wody... w zasadzie bardzo dużo herbat (różnych, ale ma tendencję do czarnej niestety), kawa 1 na dzień, mineralna Cechini - Myszyna (bo ma magnez i wapń)

 

Najlepszy przepis na "nie starzeć się" to chyba  pozostać młodym na duchu 🙂 Wiek to liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×